مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده کود نیترات کلسیم خیار

کود نیترات کلسیم دارای مواد شیمیایی مرغوب بسیار زیاد و درجه یکی است که می‌تواند به میزان قابل توجهی به رشد خیار کمک کند؛ آن را افزایش دهد و همین امر باعث می‌شود که کشاورزان ومزرعه دارانی که به پرورش خیار مشغول هستند از کارکرد خود راضی باشند. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کود نیترات کلسیم خیار این است که باعث افزایش گلدهی در خیار می شود و همین امر نیز باعث افزایش باروری این محصول می شود که می‌توان هر ساله، به میزان زیادی از کاشت خیار بهره برداری کرد.

زمان مصرف کود نیترات کلسیم خیار

قبل از هرچیز بهتر است بدانیم که کود نیترات کلسیم خیار چیست و چه تاثیر برر روی رشدو تقویت خیار دارد؟

خیار یک نوع محصول حساس محسوب می شود و نیاز به مراقبت و رسیدگی فراوان دارد. انتخاب یک کود شیمیایی مناسب می تواند موجب تقویت ظاهر گیاه و همچنین کیفیت نهایی میوه آن شود.

 مواد شیمیایی اولیه که در این نوع کود وجود دارد،به هیچ عنوان به گل و گیاه خیار ضرر و آسیبی نمی رساند و می‌توان آن را با کودهای ارگانیک و طبیعی که به نوعی کمپوست محسوب می‌شوند، مقایسه کرد. نیتروژن موجود در این کود بسیار عنصر مهمی است که مورد مصرف گیاه قرار می‌گیرد و جزء سازنده‌ مولکول‌های کلروفیل بوده است و نقش مهمی در فتوسنتز گیاه دارد کلسیمی که در این کود وجود دارد نیز نقش مهمی در دیوارهای گیاهی و اعضای اصلی آن دارد و نتایج مهمی در بهبود استحکام سلول های گیاهی دارد.

از جمله خواص عمومی کود نیترات کلسیم خیار ،این است که از پوسیدگی میوه‌ها و لکه‌های تلخی که بر روی خیار به وجود می آیند جلوگیری می‌کند و همچنین مقاومت میوه را، در برابر بیماری ها افزایش می‌دهد و عملکرد آن را بهبود می‌بخشد، کیفیت محصول و سایز میوه رشد بیشتری می‌کند؛ مقاومت گیاه به کم آبی را افزایش می‌دهد و باعث افزایش جذب پتاسیم منیزیم در گیاه می شود.

 برای مصرف کود نیترات کلسیم خیار می توان گفت که به میزان حداقل ۵ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم آن در هکتار را به صورت آبیاری در مزارع خیار مورد استفاده قرار می‌دهند.

 فروشگاه بزرگ کود نیترات کلسیم

کود نیترات کلسیم، در حقیقت می‌تواند برای خاک بسیار مقوی و  در تقویت آن اثر بخش باشد.و همچنین باعث تازگی آن برای رشد دادن گیاه شود.و نیز استفاده از کود نیترات کلسیم خیار برای خاک باعث می‌شود که خیار بتواند انواع مواد مقوی دیگر که در خاک موجود هستند را به خود جذب کند.فروشگاه الیسا کود،فروشگاه بزرگ کود نیترات کلسیم اقدام به پخش و توزیع کود نیترات کلسیم خیار در سطح کشور کرده می‌توان از طریق فروشگاه آنلاین آن نیز اقدام به خرید این کود کرد.

برای خرید این نوع کود بهتر است از طریق فروشگاه کود نیترات کلسیم خیار اقدام کنید تا بتوانید محصول باکیفیت و اصلی را تهیه کنید و با قیمت مناسب خریداری کنید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید