مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان روغن ولک مرکبات

روغن ولک مرکبات در واقع نوعی حشره کش است که قدرت مبارزه با انواع حشره و کنه را دارد. در زمان خرید روغن ولک مرکبات خریدار باید دقت داشته باشد تا روغن هایی با برند معتبر تهیه کند تا به خوبی تصفیه شده باشند در غیر این صورت باید منتظر سوختگی گیاه و خسارت به محصول باشند. روغن ولک مهان و روغن ولک گل دو برند معتبر روغن ولک مرکبات هستند. این روغن ها به خوبی تصفیه شده است. از درجه خلوص بالایی برخوردار است. این به این معنی که کلیه ترکیبات خطرناک و مضر برای گیاه که در این روغن موجود است حذف شده است.

خواص روغن ولک برای مرکبات

در فصل زمستان بهتر است روی گیاهان و به ویژه درختان مرکبات سم پاشی کرد. برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب می توانید روغن ولک را با سموم شیمیایی مخلوط کنید تا نتایج بهتری را مشاهده کنید. سمومی چون دیازینون، اتیون و بردوفیکس جز دسته سموم پر مصرفی هستند که با روغن ولک قابلیت مخلوط شدند دارند.
بهترین زمان برای پاشیدن روغن ولک روی درختان مرکبات قبل از باز شدن غنچه و جوانه ها است. برای مثال شما باید ۲ – ۵/۱ در هزار سم اتیون را به همراه ۱ – ۵/۰ در هزار روغن ولک مرکبات مخلوط کنید تا بتوانید به خوبی با شپشک ها و سپردار ها مقابله کنید. بعد از سمپاشی روغن با تماس مستقیم حشره را از بین می برد و از گسترش آن ها جلوگیری می کند.

از مهمترین مزایای استفاده از این روغن ها این است که سبب آلودگی محیط زیست نمی شوند. در این حالت خطری سلامت انسان و سایر موجودات زنده را تهدید نمی کند. این روغن جز روغن های غیر انتخابی است. به این معنی که می تواند سبب از بین بردن بیشتر حشرات شود. ضمن این که شما برای استفاده از روغن به وسیله خاصی نیاز ندارید. با استفاده از یک سمپاش ساده می توانید آن را روی گیاهان بپاشید. در زمان استفاده از این روغن باید دقت کنید که دمای هوا نباید بالاتر از ۳۰ درجه سانتی گراد باشد. و در دوره های یخبندان نیز از آن استفاده نکنید. قبل از استفاده از این روغن، به گیاه آب کافی بدهید و سعی کنید روغن ولک مرکبات را با ترکیبات گوگردی مخلوط نکنید. حتی لازم است ۳۰ روز از گوگرد دهی به گیاه گذشته باشد.

نحوه خرید روغن ولک مرکبات

برای خرید روغن ولک مهان و روغن ولک گل می توانید سفارش خود را در این سایت ثبت نماید و در صورت نیاز به مشاوره در خصوص خرید و نحوه استفاده از روغن ولک مرکبات می توانید از مشاوره رایگان همکاران بهره¬مند گردید.

وقتی روغن ولک روی بدن لارو و حشره قرار می گیرد سیستم تنفسی لارو و حشره غیرقابل نفوذ می شود. این امر مانع نفس کشیدن حشره می گردد. که در نهایت حشره خفه می شود و می میرد. یکی از مهمترین دلایلی که گفته می شود در فصل زمستان از این روغن استفاده کنید این است که در فصل زمستان درختان فاقد برگ هستند. حشره هیچ جایی برای مخفی شدن ندارد. به راحتی با سمپاشی کل درخت، حشره در معرض ترکیب سم و روغن ولک مرکبات قرار می گیرد و از بین می رود.

با استفاده به موقع و صحیح از روغن ولک می توان ضمن از بین بردن آفات گیاه را در برابر تنشهای سرمایی مقاوم کرده و مانع آسیب رساندن سرما به درختان در سرمای بهاره شد. پس در خرید روغن ولک وسواس به خرج دهید. البته مجموعه ما به شما کمک می کند تا روغنهای استاندارد و باکیفیت را به راحتی بدست آورده و استفاده نمائید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید