تولید کود نیترات کلسیم و فروش عمده آن

تولید کود نیترات کلسیم به صورت گرانوله و با غلظت بسیار زیاد انجام می گیرد. درشتی ذرات این کود نحوه مصرف آن را آسان تر و ساده تر کرده است. این کود به راحتی در رطوبت بالا و آب حل می شود.

کود نیترات کلسیم

کود نیترات کلسیم ترکیبی از مواد نمکی می باشد. این کود در انواع گیاهان آپارتمانی، گیاهان گلخانه ای و محصولات زراعی و باغی استفاده می شود. نیترات کلسیم تنها کود حاوی کلسیم می باشد. که محلول در آب است. که می توان از آن به عنوان کود محلول و به صورت اسپری بر روی گیاهان و محصولات کشاورزی استفاده نمود.

این کود به رنگ سفید می باشد. و نقش کاربردی در زمینه کشاورزی ایفا می کند. زیرا به علت حلال بودن در آب. قابلیت جذب عنصر کلسیم که عنصری حیاتی در زمینه رشد گیاهان می باشد. به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

کود نیترات کلسیم به طور کامل جذب گیاه می شود. و احتمال هدر رفت آن از طریق ریشه گیاهان و جود ندارد. همچنین عدم جذب آن توسط خاک نیز و مصرف کامل آن توسط گیاهان رشد گیاهان را به طور شگفت انگیزی متحول می کند. همچنین این کود مقاومت گیاهان در برابر آفات و بیماری ها افزایش می دهد.

کود نیترات کلسیم 19% خالص اکسید کلسیم محلول در آب و قابل جذب توسط گیاهان می باشد. خرید کود نیترات کلسیم باعث جبران کمبود کلسیم و نیتروژن گیاهان در کشاورزی میباشد. و در کوتاهترین زمان با افزایش قدرت جذب رشد گیاهان را بهبود می دهد.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش نیترات کلیسیم به صورت عمده

نیترات کلسیم

کود نیترات ازت برای مرکبات

تولید کود نیترات کلسیم به صورت ویژه ای جهت استفاده در کشاورزی کاربرد دارد. و یکی از زمینه های تاثیرگذار این کود در مرکبات می باشد. که موجب تامین کلسیم مورد نیاز گیاهان و جذب موثرتر آن می شود. که این عمل افزایش رشد گیاهان را به دنبال دارد. همچنین موجب جلوگیری از پوسیدگی درختان و گیاهان نیز می شود.

این کود خطر برگ سوزی را در مرکبات در اثر تغییر شرایط آب و هوایی کاهش می دهد. و از خسارات وارده به آن ها جلوگیری می کند. و سلول های رشد را در مرکبات به شدت فعال می کند. نیترات کلسیم موجب پر بار تر و باکیفیت تر شدن محصولات و میوه ها می شود.

این کود شامل دو عنصر نیترات و کلسیم با نسب های ترکیبی 15 و 19 درصد می باشد. که هر دو عنصر تاثیر ویژه ای در نوع رشد و باردهی مرکبات می گذارد. همچنین این کود ازت مصرفی مورد نیاز مرکبات را نیز تامین می کند.

کود نیترات کلسیم از ریزش زود هنگام برگ ها جلوگیری می کند. ریشه گیاه را تقویت می کند. و میوه های خوش فرم و باکیفیت نتیجه می دهد. این کود مدت زمان نگهداری میوه های حاصله را افزایش می دهد. و مانع از پوسیدگی و خرابی زود هنگام آن ها می شود.

حجیم تر شدن میوه ها و خوشرنگ شدن میوه های مرکبات از دیگر ویژگی های منحصر به فرد مصرف این کود می باشد. زمان درست مصرف این کود و نحوه مصرف آن نیز در نتیجه دهی بهتر استفاده از آن تاثیر گذار است.

بیشتر بدانیم  کود نیترات کلسیم برای خیار و خرید عمده آن

کود نیترات ازت

مصرف کلسیم نیترات ازته

نحوه مصرف کود نیترات کلسیم با توجه به علت استفاده از آن برای رفع مشکلات گیاهان و نوع گیاهان متفاوت است. به عنوان مثال نحوه مصرف کود نیترات کلسیم برای گیاهانی که مشکل پوسیدگی در انتهای شکوفه ها و دچار بیماری در ساقه ها و برگ ها هستند. باید به صورت محلول در آب و به صورت اسپری مستقیم محلول بر روی ساقه ا و برگ ها انجام شود.

این عمل باید به صورت مکرر 2 الی 3 بار در هفته و در هنگام جوانه زدن گیاهان و درختان انجام گیرد. و اگر استفاده از کود نیترات کلسیم جهت تقویت ریشه گیاهان و درمان مشکلات ریشه باشد. می توان از آن به صورت پودری و پاشیدن بر روی سطح خاک به طور یکنواخت استفاده کرد.

رعایت مقدار مصرف این کود برای گیاهان جهت نتیجه گیری درست بسیار پر اهمیت است. به این صورت که اگر قصد استفاده از این کود به صورت محلول را دارید. به طور میانگین باید به مقدار یک قاشق چایخوری حاوی پودر کود نیترات کلسیم در یک لیتر آب حل شود. و بر روی گیاهان و درختان محلول پاشی شود.

بهترین زمان مصرف این کود در زمان آغاز رشد گیاهان و جوانه زدن آن ها می باشد. که موجب استحکام و پایداری آن ها در دراز مدت می گردد. و همچنین در زمان شکوفه دهی درختان و آغاز رشد میوه ها بهترین زمان استفاده از این کود جهت مشاهده بهترین نتایج می باشد.

باید دقت شود که در روش استفاده از این کود به روش محلول پاشی باید به طور مرتب هر 15 روز یک بار عمل محلول پاشی تکرار شود. تا اثرگذاری مطلوب آن را مشاهده نمایید.

بیشتر بدانیم  قیمت عمده کود نیترات کلسیم داتیس

فروشگاه ما یکی از مراکز عرضه کود نیترات کلسیم با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

مصرف کلسیم نیترات ازته

مزایای کود نیترات کلسیم

تولید کود نیترات کلسیم با هدف تامین نیتروژن مورد نیاز، تغذیه گیاهان و سبزیجات را بهبود می دهد. و موجب افزایش کیفیت میوه درختان می شود. این کود که حاوی نیتروژن، کلسیم، نیترات و همچنین پتاسیم و منیزیم می باشد. که منجر به جذب سریع توسط گیاه و افزایش رشد و کیفیت گیاه می شود.

  • به طور کامل جذب گیاه شده و هدر رفت کمتری دارد.
  • سه عنصر حیاتی رشد یعنی کلسیم، نیترات و ازت را دارا می باشد.
  • اولین کود کلسیمی حلال در آب می باشد.
  • مانع از پوسیدگی میوه ها و کاهش کیفیت آن ها می شود.
  • مانع از سوختگی برگ ها و ریزش زود هنگام آن ها می شود.
  • موجب افزایش مقاومت گیاهان در برابر آفات و بیماری ها می شود.
5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2022-12-06 17:27:54.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما