مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید استثنایی کود اوره تهران

کود اوره تهران

خرید کود اوره تهران بسته به نوع محصول در مواقع خاصی از سال توسط کشاورزان صورت می گیرد. به عنوان مثال در مورد گیاه پنبه، کشاورز کود اوره را در زمان کشت به خاک اضافه می کند در حالی که در مورد سبزیجات خرید کود اوره تهران در فصل رشد گیاه صورت می گیرد. گندم کاران نیز در زمان جوانه زنی کود اوره را به مزارع کشاورزی گندم خود می افزایند.

قیمت کود سفید کشاورزی

برای تهیه مرغوب ترین و با کیفیت ترین کود اوره تهران می توانید از خدمات ما در گروه تخصصی الیساکود استفاده و از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.  

کیفیت انواع کود اوره تهران

کود اوره تهران هر چند می تواند در حالت مایع نیز وجود داشته و استفاده شود اما حالت جامد آن بیشترین استفاده را به عنوان کود شیمیایی دارد. کود اوره حداکثر نیتروژن مورد نیاز برای خاک و گیاه را با کمترین قیمت در میان سایر کودهای شیمیایی تامین می کند؛ از این رو استفاده از آن در مورد پرورش محصولات کشاورزی چون توت فرنگی و ذرت که به میزان بالایی از نیتروژن خاک نیاز دارند، متداول است. این ماده به راحتی انبار می شود و نگهداری آن در طولانی مدت با خطراتی چون آتش سوزی همراه نیست.

پالایشگاه تولید کود اوره

اوره هر چند ماده ای است که به صورت طبیعی نیز در بدن انسان و حیوانات تولید می شود اما تولید اوره مصنوعی از طریق واکنش دی اکسید کربن (CO2) با آمونیاک (NH3) غیر هیدراته ممکن است. البته برای انجام این واکنش شرایط ویژه ای چون فشار و دمای بالا (180 درجه سانتی گراد) لازم است. اوره مصنوعی به شکل دانه های توپی شکل جامد در می آید که قابلیت انحلال بالایی در آب به هنگام مصرف دارد. به هنگام انبار و نگهداری، بایستی از تماس کود اوره با آب یا رطوبت هوا جلوگیری کرد.

کود اوره تهران

قیمت فروش کود اوره تهران

در ماه های اخیر قیمت کود اوره به دلیل کمبود عرضه آن افزایش قابل توجهی یافته است. این کمبود عرضه به گفته یکی از مقامات مسئول ناشی از کاهش گاز طبیعی تحویلی به پتروشیمی ها برای تولید کود اوره بوده است. البته در مورد کود اوره نیز همچون سایر کودهای شیمیایی، خرید از نمایندگی های معتبر عرضه محصولات کشاورزی تضمینی بر کیفیت و قیمت مناسب محصول خریداری شده است.

کود اوره تهران

جهت خرید کود اوره تهران با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می توانید از طریق راه های ارتباطی مربوطه با ما تماس بگیرید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید