خرید انواع سولفات آمونیوم کریستال

سولفات آمونیوم کریستال یکی از پر استفاده ترین کود در کشاورزی می باشد. که مورد توجه بسیاری از کشاورزان و باغداران مرکبات قرار گرفته است. به همین دلیل فروشنده ها و شرکت های تولید کننده کود شیمیای و آلی سعی در ارائه بهترین نوع کود سولفات آمونیوم کریستال هستند تا عرضه و فروش عالی داشته باشند.

خرید انواع سولفات آمونیوم کریستال

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم گرانوله

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم گرانوله حالا در ادامه این مطلب می خواهیم چند ویژگی مهم سولفات آمونیوم گرانوله بپردازیم. بیشترین ویژگی برتر بودن سولفات آمونیوم گرانوله در برابر سایر ترکیب های ازتی ، توانایی اصلاح کنندگی حالت اسیدی و قلیایی ، در خاک ها را دارد. بیشتر خاک های کشاورزی کشورمان ایران قلیایی و یا شور هستند.

کشاورزان با استفاده از سولفات آمونیو گرانوله به صورت متوالی و مداوم میتوانند به بهترین شکل ممکن در اصلاح و بهبود خاک زمین های کشاورزی خود، به نتیجه برسند.

میدانید مزیت های دیگر سولفات آمونیوم گرانوله چیست؟

این کود توانایی حل شدن بالا و محلولی شفاف است، که باعث بهتر شدن ساختار خاک های شور و اسیدی می شود.

سولفات آمونیوم گرانوله یک غذای مناسب برای خاک است. به دلیل داشتن ازت آمونیومی

همچنین سولفات آمونیوم گرانوله در کود، مناسب استفاده در همه نوع زمین های کشاوزی ، زراعی ، صیفی یا مرکبات و … می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم در کارایی بهتر رشد گیاهان در کشاورزی ازت است. سولفات آمونیوم یک مکمل غذایی مورد نیاز خاک و گیاهان برای رشد می باشد. سولفات آمونیوم گرانوله منبع کامل و عالی از گوگرد است که در رشد گیاه و پروتئین سازی به گیاهان کمک فراوان می کند.

بیشتر بدانیم  صادرات کلی سولفات آمونیوم کریستال

آیا میدانید سولفات آمونیوم به جز فرآوری و تولید کود شیمیایی در چه موارد دیگری مورد مصرف قرار می گیرد؟

از سولفات آمونیوم در پاکسازی آب و فاضلاب یا همه تصفیه کردن استفاده می کنند. و همچنین در دامداری ها یا مرغدار ها برای ازبین بردن آلودگی و بیماری ها مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین برای تهیه و تولید پودر آتش نشانی ، خمیر مایه نان یا در چرم سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستال

قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستال قیمت انواع سولفات آمونیوم کریستال بر چه اساسی تعیین میشود؟ براساس کمیت و کیفیت این کالا قیمت گزاری میشود.

کشور ما ایران در صنعت کشاورزی برای رسیدن به یک محصول طبیعی و عالی نیازمند کودهایی است که از سولفات آمونیوم کریستال، که یکی از بهترین ازت ها می باشد استفاده کند.

قیمت سولفات آمونیوم کریستال به نسبت داخلی یا وارداتی بودن و یا نیازمندی در بازار بستگی دارد. هرچه تقاضا در مصرف بالاتر باشد، سطح قیمت بالاتر و بلعکس اگر تقاضا در بازار پایین باشد قیمت ها نیز کاهش می یابد.

Rate this post

Originally posted 2021-05-29 13:32:14.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما