خرید انواع کود پلت مرغی + قیمت

کود حیوانی از اهمیت ویژه ای جهت استفاده در کشاورزی برخوردار است. کود پلت مرغی که یکی از انواع کود های حیوانی می باشد. مناسب ترین منبع تغذیه برای خاک محصولات کشاورزی به حساب می آید.

پلت مرغی چیست؟

کود پلت مرغی در انواع کود مرغی مایع، کود پلت مرغی و کود مرغی پودری موجود می باشد. که کود مرغی از کاربردی ترین انواع کود های مرغی در کشاورزی می باشد.

پلت مرغی به علت ترکیبات آن یک کود کامل به حساب می آید. زیرا ترکیبات آن حاوی 80% کود مرغی گوشتی به همراه کود N.P.K که به ترتیب به نسبت 2، 2 و 3 درصد از ترکیب را شامل می شود. و به طور تقریبی حاوی 3% گوگرد و7% هیومیک اسید و منبعی از کودهای آلی و مواد مغذی می باشد. که بهترین تقویت کننده خاک شناخته می شود.

کود پلت مرغی

مشخصات کود مرغی

کود حیوانی پلت مرغی کودی غیر سمی و کاملا ارگانیک جهت اصلاح نوع خاک کشاورزی استفاده می شود. این کود طبیعی با توجه به ترکیبات آن که حاوی درصد بالایی از مواد آلی و مغذی می باشد. باعث افزایش حاصل خیزی خاک کشاورزی می شود.

مواد مغذی ضروری مورد نیاز جهت رشد گیاه از جمله کلیسیم، فسفر نیتروژن و پتاسیم در کود مرغی با مقدار بسیار بالا ترکیب شده است. که این امر موجب اصلاح و تقویت خاک می شود. همچنین این کود ریشه گیاه را تقویت کرده و افزایش رشد محصولات را به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بدانیم  تاثیر گوگرد معدنی زرکوه در کشاورزی

این کود ارگانیک و غیر شیمیایی در رشد چشمگیر سبزیجات و مرکبات نقش ویژه ای دارد.

مشخصات کود مرغی

خرید کود پلت مرغی

خرید کود پلت مرغی بافت های سنگین خاک های کشاورزی را سبک می کند. و چون به راحتی در خاک تجزیه می شود. عناصر آن به سرعت جذب گیاه شده و به مصرف می رسد. و کیفیت رشد محصول را بهبود می دهد.

خرید این کود طبیعی انتخابی مناسب برای کشاورزان و باغداران می باشد. که با تامین نیتروژن و مواد مغذی دیگر موجب اصلاح خاک و جلوگیری از فرسایش خاک می شود. همچنین در رشد ریشه و برگ گیاهان تغییر چشمگیری ایجاد می کند. این کود با وجود ویژگی هایی که دارد قیمت مناسبی هم دارد. که صرفه اقتصادی جهت مصرف کشاورزان به دنبال دارد.

جهت خرید این کود باکیفیت با قیمتی مناسب با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خرید کود پلت مرغی

ویژگی های منحصر به فرد پلت مرغی

  • مانع از فرسایش خاک و موجب اصلاح خاک.
  • تامین مواد مغذی و آلی مورد نیاز.
  • افزایش رشد برگ ها و سبزینگی گیاه.
  • تاثیر گذاری طولانی مدت در خاک و گیاه.
Rate this post

Originally posted 2022-11-19 20:01:05.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما