خرید عمده اسید هیومیک گوگردی خالص

خرید عمده اسید هیومیک گوگردی خالص جهت افزایش احتمال رشد جوانه ها کاربرد دارد. کشاورزان اسید هیومیک گوگردی خالص را پس از کاشت بذر ها و جوانه ها استفاده می کنند.

کاربرد اسید هیومیک در کشاورزی

اسید هیومیک گوگردی خالص به داخل سلول های بذر نفوذ می کند. و تنفس و تقسیم سلولی آن ها را افزایش می دهد. به عبارتی موجب افزایش رشد و جوانه زنی بذر های کاشته شده می شود. این اسید سلول های رشد و فعالیت موجود در بذر را فعال کرده و آن ها را تقویت می کند.

اسید هیومیک گوگردی خالص فعالیت های رشد و زیستی بذر را افزایش می دهد. به گونه ای که موجب افزایش سنتز کلروفیل ها، تقسیم سلولی در ریشه و افزایش فعالیت های هورمونی رشد و آنزیمی در گیاه می شود. و امکان جذب بهتر و بیشتر آب و غذا در گیاه را در برابر افزایش فعالیت آن ها فراهم و تامین می کند.

اسید هیومیک گوگردی به طور طبیعی در خاک وجود دارد. و از تجزیه مواد آلی حاصل می شود. که دارای مولکول هایی با زنجیره بلند و سنگین به رنگ قهوه ای هستند. اسید هیومیک سبب بهبود ساختار خاک می شود. و از این طریق نفوذ آب به داخل خاک بهبود پیدا می کند. این ماده آلی دارای سطح وسیعی است. که مانند یک اسفنج در خاک عمل می کند. و توانایی نگهداری آب در خاک را هفت برابر افزایش می دهد.

بیشتر بدانیم  اسید هیومیک | قیمت خرید عمده

وجود گوگرد نیز برای گیاه اثرات مثبت زیادی دارد. برای مثال حضور گوگرد در کنار هیومیک اسید می تواند سبب جلوگیری از اثرات تنش شوری سدیمی شود. و مقاومت گیاه را به تنش خشکی بالا می برد. و سبب تقویت رشد اندام های گیاه بویژه رشد و توسعه گیاه می شود. که این امر سبب شد. تا متخصصان به سمت تولید اسید هیومیک گوگردی روی بیاورند.

اسید هیومیک

تولید اسید هیومیک گوگردی

اسید هیومیک در خاک می تواند. بین مولکول های آب و عناصر غذایی موجود در خاک ارتباط برقرار کند. و از این طریق از کریستاله شدن. عناصر غذایی جلوگیری کند. به این ترتیب عناصر به راحتی در دسترس ریشه گیاه قرار می گیرند. و احتمال آبشوئی این عناصر کاهش می یابد. اسید هیومیک نقش مثبت زیادی روی جذب عنصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم دارد.

در کنار میکروارگانیسم های مضری که در خاک وجود دارند. میکروارگانیسم هایی نیز در خاک هستند. که وجود آن ها برای گیاه مفید است. یکی از فواید حضور اسید هیومیک در خاک این است. که این میکروارگانیسم ها از هیومیک اسید به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند. جمعیت این میکروارگانیسم ها افزایش پیدا می کند. که برای گیاهان مفید هستند.

بنابراین افزایش رشد گیاهان و کاهش مدت زمان رشد محصولات را به دنبال دارد. شرکت گل شیمی سپاهان، پارس یزد و کیمیا رویش پارس در زمینه تولید اسید هیومیک خالص فعالیت دارند. جهت تهیه محصولات این شرکت ها می توانید سفارش خود را در این سایت ثبت نمایید و در اسرع وقت محصول مورد نظرتان را با کمترین قیمت و تضمین کیفیت دریافت نمایید.

بیشتر بدانیم  تولید کنندگان اسید هیومیک خالص نیم لیتری

اسید هیومیک گوگردی

Rate this post

Originally posted 2023-01-21 13:20:30.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما