خرید عمده گوگرد معدنی زرکوه

خرید گوگرد زرکوه امروزه امری حیاتی در عرصه کشاورزی جهت رشد بهینه محصولات به شمار می رود. گوگرد به عنوان چهارمین عنصر ضروری در رشد گیاهان اهمیت دارد. نیاز گیاهان به گوگرد حتی بیشتر از عنصر فسفر می باشد.

گوگرد به میزان اندکی توسط خود گیاه تامین می شود. ولی حتما باید گوگرد مورد استفاده گیاه به میزان مورد نیاز آن ها تامین شود. بنابراین تنها راه تامین این عنصر خرید گوگرد معدنی زرکوه می باشد.

گوگرد برای تشکیل کلروفیل در گیاهان کمک می کند. و عمل فتوسنتز را در آن ها تسریع می کند. همچنین در تشکیل اسید آمینه ها و تامین پروتئین مورد نیاز گیاه بسیار پر اهمیت است.

پس از کوددهی محصولات توسط گوگرد معدنی زرکوه، گوگرد مورد نیاز گیاه ابتدا توسط میکرو ارگانیسم های خاک احیا می شود. و به یون سولفات تبدیل می شود. و سپس جهت مصرف به گیاه منتقل می شود. این کود علاوه بر تامین مواد مغذی مورد نیاز گیاه، موجب اصلاح خاک و رفع شوری خاک نیز می شود.

خرید گوگرد معدنی زرکوه

قیمت گوگرد زرکوه

استفاده از گوگرد باکیفیت و مطمئن جهت افزایش رشد و محصولات گیاهان و درختان امری مهم در عرصه کشاورزی به حساب می آید. بنابراین باید در انتخاب درست در تهیه این کود برای آن که آسیبی به محصولات وارد نکند بسیار مهم است. گوگرد معدنی زرکوه از جمله انتخاب هایی است که به شما این اطمینان را می دهد که پس از استفاده از آن محصولات با رشد بهتر و بیشتری را خواهید داشت. این کود به صورت غیر شیمیایی و کاملا ارگانیک تولید می شود. همچنین تامین کننده گوگرد مورد استفاده گیاهان درختان است. این کود انواع آفات و حشرات و انگل ها را از محصولا دور می کند. که در نتیجه استفاده از آن رشد چشمگیر میوه درختان را مشاهده خواهید کرد. بنابراین کیفیت و نوع تولید این کود در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم اصل خارجی | مراکز تامین و توزیع آن

جهت خرید عمده گوگرد معدنی زرکوه با مناسب ترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

خواص گوگرد معدنی شرکت زرکوه

این کود باعث جلوگیری از زرد شدن برگ های درختان می شود. همچنین در صورت زرد شدن برگ ها آن ها را بهبود و به رنگ سبز بر می گرداند. کود گوگرد معدنی زرکوه در افزایش رشد گیاهان و محصولات بسیار موثر است. و در صورت نازک شدن شاخه درختان، آن ها را تقویت می کند.

گوگرد مناسب برای درختان باید خالص باشد. و ناخالصی هایی مانند عناصر سرب، کادیوم، سدیم، آلومینیوم و… نداشته باشد. همچنین درصد آهک آن کم باشد. و همچنین دارای حلالیت بالایی باشد. این ویژگی ها نقش موثری در کاهش PH خاک دارد. و تاثیر بسیار مطلوبی در رشد میوه ها دارد. خصوصیات ذکر شده دقیقا در نحوه تولید گوگرد معدنی زرکوه رعایت شده است.

کود گوگرد معدنی زرکوه در زمستان و دماهای بسیار پایین هم با گرم نگه داشتن ریشه درختان مانع از سرما زدگی آن ها می شود. و قابلیت احیا کردن ریشه های آسیب دیده را نیز دارد. همچنین کشنده انواع حشرات، قارچ ها، انگل ها ، بیماری ها و ضدعفونی کننده درخت ها در مدت بسیار کم پس از استفاده از این کود می باشد.

Rate this post

Originally posted 2022-10-30 19:37:32.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما