مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم ایرانی

سولفات آمونیوم ایرانی از جمله ترکیبات شیمیایی می باشد که با توجه به داشتن مواد معدنی در تهیه انواع کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و سولفات موجود در آن PH خاک را کاهش می‌دهد.

بنابراین برندهای تولید کننده سولفات آمونیوم ایرانی با استفاده از بهترین مواد اولیه به تولید این محصول می‌پردازند و به شیوه‌های مختلفی آن را در بازار توزیع می‌نمایند که خرید مستقیم سولفات آمونیوم ایرانی بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است چرا که این ترکیبات از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم ایرانی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم کریستالی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم کریستالی در مورد سولفات آمونیوم کریستالی چه اطلاعاتی دارید؟

سولفات آمونیوم کریستالی در حقیقت نوعی ماده معدنی شیمیایی می باشد که به صورت نمک معدنی بوده که غیر آلی می باشد و در بخش کشاورزی و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه بسیاری از افراد سولفات آمونیوم کریستالی را نوعی کود می شناسند که دارای مقادیر قابل توجهی ازت و گوگرد می باشد که سازگاری بالایی با خاک ایران داشته و به رشد گیاهان و محصولات زراعی کمک زیادی خواهد کرد.

بنابراین می توان گفت استفاده از سولفات آمونیوم کریستالی در تولید انواع کودها مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که برخی از این مزیت ها به صورت زیر است:

  1. با توجه به این که این کود دارای گوگرد می باشد به همین جهت در تولید آنزیم ها، کلروفیل، پروتئین ها و ویتامین های زیادی نقش موثری دارد که بر رشد محصولات زراعی اثر خواهد شد.
  2. از آنجایی که این کود دارای نیتروژن و گوگرد فراوانی می باشد منجر به متعادل سازی PH خاک و قلیایی کردن آن می شود که موجب می شود تا همه ریز مغذی ها هم چون مس، روی و آهن به راحتی جذب گیاهان گردند.
  3. سولفات آمونیوم کریستالی همچنین از ازت فراوانی برخوردار است که بر متابولیسم گیاه اثر زیادی می گذارد و به راحتی جذب گیاه خواهد شد.
  4. بنابراین امروزه از کود سولفات آمونیوم کریستالی در تولید انواع محصولات زراعی نظیر یونجه، گندم، برنج، سیب زمینی و … استفاده فراوانی خواهند کرد.

بازار پخش سولفات آمونیوم ایرانی

بازار پخش سولفات آمونیوم ایرانی امروزه از انواع سولفات آمونیوم ایرانی جهت مصارف متنوعی همچون کشاورزی، تصفیه آب و فاضلاب، صنعت چرم سازی، تولید پودر آتش نشانی و … استفاده می گردد.

بنابراین بازار پخش سولفات آمونیوم ایرانی از رونق قابل توجهی برخوردار است و به همین جهت برندهای تولیدکننده این محصول به شیوه‌های مختلفی به توزیع آن در بازار می پردازند.

از جمله این شیوه ها می توان به فروش سنتی و اینترنتی اشاره کرد که خرید اینترنتی این موجب حذف واسطه ها و استفاده بهینه از زمان می گردد و به همین دلیل بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید