خرید و فروش نیترات کلیسیم به صورت عمده

نیترات کلیسم به صورت ترکیب شیمیایی غیر آلی تولید می شود. فروش نیترات کلیسیم به منظور تامین کلیسیم مورد نیاز محصولات زراعی جهت تقویت سلول های رشد گیاهان و افزایش کیفیت آن ها انجام می شود.

کود نیترات کلیسیم

کود نیترات کلیسیم دارای ساختاری شیمیایی می باشد. که موجود زنده ای در تولید آن استفاده نمی شود. این کود حاوی دو عنصر اصلی کلیسیم و نیترات می باشد. ساختار فیزیکی آن به صورت جامد و رنگی مایل به سفید دارد.

کلیسیم عنصر مرکزی این کود می باشد که موجب استحکام سلول های تقسیم و رشد گیاهان می شود. همچنین با استفاده از این کود محصولات کشاورزی در برابر بیماری های آفاتی و تغییرات اقلیمی همچون کم آبی و سرما زدگی ایمن می شوند.

کود نیترات کلیسیم به دو صورت جامد و مایع تولید می شود. و هر دو نوع آن در کشاورزی کاربرد زیادی دارند. این کود بیشتر برای محصولاتی نظیر گوجه، خیار و پسته استفاده می شود. و تاثیر بیشتر و بهتری در این محصولات می گذارد. همچنین این کود مانع از پوسیدگی میوه درختان در آغاز رشد میوه ها می شود. و در کیفیت رشد آن ها تاثیرگذار است.

کلیسیم موجود در این کود جریان هوا را به داخل خاک هدایت می کند. و رشد ریشه گیاهان را تقویت می کند. و برگ های ضعیف و کم رنگ شده را دوباره احیا می کند. کود نیترات کلیسیم در درختان نیز موجب رشد متناسب و حجیم تر میوه ها می شود.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم گرانول عمده به قیمت کارخانه

کود نیترات کلیسیم به سرعت رطوبت را جذب کرده و به مدت طولانی نگهداری می کند. بنابراین در صورت کمبود آب و در مناطق کم آبی، آب مورد نیاز محصولات را به خوبی تامین می کند. به طور کلی این کود قادر به تامین همه مواد معدنی مورد نیاز گیاه می باشد.

کود نیترات کلیسیم

تولید کننده نیترات کلیسیم

بهترین نوع تولید کننده نیترات کلیسیم حاوی میزان خلوص 99 درصدی می باشد. این کود از معدود کودهای نیتراته می باشد. که قابلیت حل شدن بالایی در آب دارد. ازت موجود در این کود از نوع نیتراتی بوده و قدرت جذب و نفوذ بالایی دارد. مدت اثرگذاری و نتیجه دهی این کود نیز بسیار کوتاه می باشد.

کود نیترات کلیسیم در یک واکنش شیمیایی شامل نیتریک اسید با کربنات کلیسیم به همراه گاز کربن دی اکسید و بخار آب تولید می شود. ترکیب حاصله به صورت محلول نیترات کلیسیم می باشد. که پس از فیلتر مواد نامحلول. کود مورد نظر با میزان غلظت استانداردی تولید و فرآوری می شود.

برخی از کودهای نیترات کلیسیم با کیفیت بالاتر در واکنش اولیه حاوی کربنات آهک هیدراته نیز می باشند. که در میزان کیفیت این کود بسیار تاثیرگذار است.

تولید کود نیترات کلیسیم

قیمت کود نیترات آهک

کود نیترات کلیسیم به صورت عمده جهت تامین کلیسیم مصرفی گیاهان و درختان می باشد. که نقش موثری در افزایش رشد گیاهان و افزایش کیفیت باروری درختان ایفا می کند.

Rate this post

Originally posted 2022-11-29 17:32:13.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما