خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل تولید شرکت کوهرنگ

خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل تولید شرکت کوهرنگ یک نوع کود با شکل ظاهری مایع که حاوی درصد بالایی مواد مغذی می باشد. این کود به عنوان یک محرک طعمه ای جهت جذب آفات و نابودی آن ها می باشد.

پروتئین هیدرولیزات چیست؟

کود پروتئین هیدرولیزات سراتل بر خلاف دیگر برند ها جذب کننده هر دو جنس نر و ماده آفات می باشد. بنابراین مدت زمان عملکرد و نتیجه دهی استفاده از این کود بسیار کوتاه می باشد. این کود کاملا غیر سمی و بی ضرر برای انسان ها و گیاهان جوان و حساس می باشد.

عمدتا ترکیب ساختاری این کود آمینو اسیدها می باشند. بیشترین کاربرد این کود جهت مبارزه با آفات مگس می باشد. که یکی از شایع ترین عوامل بیماری زا در بین گیاهانی چون مرکبات، زیتون، گیلاس، انبه و… می باشد. بنابراین توصیه می شود برای کشاورزانی که از این محصولات در زمین های خود کشت داده اند. خرید کود پروتئین هیدرولیزات را به هیچ عنوان از یاد نبرند.

این کود جلب کننده آفات بر پایه فرمول پروتئینی خاص توسط شرکت کوهرنگ تولید و عرضه می شود. این کود مایع سبب تولید ترکیبات طبیعی جهت جذب آفات مگسی مانند آمینو اسید ها و مواد آلی می شود.

به طور کلی موثر ترین روش مبارزه با آفات مگسی خرید و مصرف کود پروتئین هیدرولیزات می باشد. که از بهترین های تولیدی این محصول تولیدی شرکت کوهرنگ است. که طبق نتایج به دست آمده بهینه ترین عملکرد را داراست.

پروتئین هیدرولیزات چیست

قیمت پروتئین هیدرولیز شده

پروتئین هیدرولیزات شرکت کوهرنگ حاوی 30% پروتئین هیدرولیزات و 5% پروتئین می باشد. این کود به عنوان یک طعمه برای آفات عمل می کند. به این صورت که این کود با انتشار آمینو اسیدها و مواد آلی که آفات به آن ها علاقه مند هستند. و به سرعت به طرف آن ها جذب می شوند. آفات را جذب خود می کند. و آن ها را از بین می برد.

این کود مایع توسط شرکت کوهرنگ به صورت بسته بندی های 1 لیتری روانه بازار می شود. مدت ماندگاری بالایی دارد. و امکان جذب و نابودی مکرر آفات را فراهم می کند.

این کود به صورت ارگانیک تولید و عرضه می شود. و در ساختار ان هیچگونه مواد غیر طبیعی و مضر برای گیاهان و محصولات وجود ندارد. استفاده از این کود بسیار ساده و آسان می باشد. قیمت کود پروتئین هیدرولیزات کوهرنگ بسیار مناسب بوده و خرید آن برای کشاورزان صرفه اقتصادی بالایی دارد.

بیشتر بدانیم  کود نیترات کلسیم برای خیار و خرید عمده آن

جهت خرید کود پروتئین هیدرولیزات سراتل با قیمت مناسب با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت پروتئین هیدرولیزات

نحوه مصرف پروتئین هیدرولیزات

مصرف این کود مایع بسیار ساده می باشد. و جهت جذب آفات به دو صورت می توان از آن استفاده کرد. و نتیجه مطلوب را به دست آورد. در ادامه به معرفی این دو روش استفاده از کود مایع پروتئین هیدرولیز شده سراتل می پردازیم:

روش اول استفاده از این کود تله گذاری می باشد:

در این روش به طور متناسب به مقدار 200 سی سی از محلول پروتئین هیدرولیزات رقیق شده را درون ظروف تهیه شده. جهت تله گذاری می ریزیم. بوی مایع سراتل مگس میوه را به درون ظرف تله هدایت و آن را در محیط خود گرفتار می کند.

ظروف های مورد نظر جهت تله گذاری باید به گونه ای باشد. که امکان فرار برای مگس های میوه وجود نداشته باشد. مگس های میوه در تله مورد نظر گرفتار و در محلول کود پروتئین هیدرولیزات غرق می شوند. و به این طریق از گسترش آفات مگس در باغات جلوگیری می کند. و در مدت زمانی کوتاه موجب نابودی کامل آن ها می شود.

روش دوم استفاده از این کود طعمه پاشی می باشد:

در این روش به طور معمول به مقدار 3 لیتر محلول سراتل را به همراه 97 لیتر آب رقیق کرده. و سپس به مقدار 200 سی سی سم مالاتیون به آن اضافه می شود. به این ترتیب محلول به دست آمده به روش محلول پاشی بر روی درختان و شاخه آن ها استفاده می شود. بدین صورت آفات مگس در دام این طعمه های محلول گرفتار می شوند. و از بین می روند.

بهترین زمان استفاده از کود پروتئین هیدرولیزات طبق روش های بالا، زمانی است. که میوه ها به ابتدای دوره رشد خودرسیده اند. و بسیار کوچک هستند. یعنی قبل از اینکه آفات به میوه ها آسیب برسانند. و آن ها را از بین ببرند. باید از کود پروتئین هیدرولیزات استفاده شود.

مصرف کود پروتئین هیدرولیزات

تولید پروتئین هیدرولیزات

ساختار این کود حاوی ترکیبات گیاهی است. و 30% ماده خالص پروتئین هیدرولیزات را شامل می شود. کود پروتئین هیدرولیزات به عنوان یک محرک غذایی جهت به دام انداختن و نابودی آفاتی چون مگس های مدیترانه ای، مگس زیتون و مگس جالیز در زمان باروری محصولات عمل می کند.

نحوه مصرف این کود به صورت تله گذاری یا طعمه پاشی می باشد. که آفات را جذب و نابود می کند. مصرف این کود به همراه برخی از حشره کش ها نیز قدرت جذب آفات را در محلول پاشی افزایش می دهد.

بیشتر بدانیم  شرکت پخش نیترات کلسیم خارجی

به طور میانگین تعداد تله گذاری در باغات در صورتی که حجم تراکم آفات مکس بسیار زیاد باشد. باید تعداد تله گذاری کمتر از 80 تله نباشد. و درصورتی که حجم تراکم آفات متوسط (نه زیاد نه کم) باشد. باید تله گذاری حدودا به تعداد 30 تا 35 عدد باشد. و در صورتی که شدت تراکم آفات و آلودگی کم باشد. تعداد 20 تله جهت نابودی آفات کفایت می کند.

ترکیبات تولیدی این کود حاوی آمینو اسید های بسیار مفید می باشد. که در هنگام طعمه پاشی بر روی محصولات علاوه بر جذب آفات و نابودی آن ها. موجب تامین غذایی گیاهان و محصولات و به عبارتی افزایش رشد و باردهی محصولات می شود.

با مصرف این کود دیگر نیازی به استفاده از حشره کش های شیمیایی دیگر نمی باشد. زیرا این کود به تنهایی جایگزین مناسبی برای حشره کش ها و آفت کش ها می باشد. بنابراین مصرف این کود از نظر اقتصادی نیز برای کشاورزان مناسب می باشد.

همچنین مصرف این کود موجب تولید میوه هایی پربارتر از قبل و کاملا ارگانیک می شود. که محصولات سالم از طبقه ارزش ویژه ای در بازار برخوردارند.

پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیزات نوعی پروتئین است که با استفاده از آنزیم ها به قطعات کوچکتر تجزیه شده است. این پروتئین ها به راحتی توسط حشرات جذب می شوند و می توانند برای جذب حشرات برای اهداف مختلف استفاده شوند.

پروتئین هیدرولیزات را می توان برای جذب حشرات برای اهداف مختلفی مانند:

 • کنترل آفات
 • گرده افشانی
 • پرورش حشرات
 • تغذیه حشرات

پروتئین هیدرولیزات یک ماده موثر برای جذب حشرات است و می تواند در بسیاری از کاربردها استفاده شود. این ماده ای ایمن و موثر است و می تواند به حفظ سلامت حشرات و محیط زیست کمک کند.

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از پروتئین هیدرولیزات برای جذب حشرات آورده شده است:

 • برای کنترل آفات، می توان پروتئین هیدرولیزات را به عنوان طعمه برای حشرات آفت استفاده کرد. این طعمه ها حشرات آفت را جذب می کنند و آنها را می کشند.
 • برای گرده افشانی، می توان پروتئین هیدرولیزات را به عنوان منبع غذایی برای حشرات گرده افشان استفاده کرد. این حشرات گرده را از گیاهان جمع آوری می کنند و به سایر گیاهان منتقل می کنند.
 • برای پرورش حشرات، می توان پروتئین هیدرولیزات را به عنوان منبع غذایی برای حشرات پرورشی استفاده کرد. این حشرات پروتئین را برای رشد و نمو نیاز دارند.
 • برای تغذیه حشرات، می توان پروتئین هیدرولیزات را به عنوان مکمل غذایی برای حشرات استفاده کرد. این حشرات پروتئین را برای سلامتی و رشد نیاز دارند.
بیشتر بدانیم  قیمت کود سفید کشاورزی در بازار

پروتئین هیدرولیزات یک ماده موثر برای جذب حشرات است و می تواند در بسیاری از کاربردها استفاده شود. این ماده ای ایمن و موثر است و می تواند به حفظ سلامت حشرات و محیط زیست کمک کند.

پروتئین هیدرولیزات سراتل | شرکت کوهرنگ

جلب کننده های غذایی برای هشرات انواع مختلفی دارد. به طوری که هر شرکت طبق فرمول خاص خود و استفاده از مواد اولیه طبق فرمولاسیون اقدام به تولید آن می کند.

یکی از شرکتهای تولید کننده پروتئین هیدرولیزات شرکت کوهرنگ است. این شرکت در استان چهارمحال بختیاری واقع شده. شرکت کوهرنگ نوعی اسید آمینه تولید نموده که از مواد ارگانیک تهیه میشود. این شرکت با تغییر در ساختار اسید آمینه ها موفق به تولید پروتئین هیدرولیزات با برند سراتل شده است.

قیمت پروتئین هیدرولیزات

قیمت پروتئین هیدرولیزات به برند و نوع آن متفاوت است. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر قیمت پروتئین هیدرولیزات تأثیر بگذارند، از جمله:

 • نوع پروتئین: پروتئین های مختلف قیمت های متفاوتی دارند.
 • برند: برندهای مختلف پروتئین هیدرولیزات قیمت های متفاوتی دارند.
 • مقدار پروتئین: مقدار پروتئین موجود در پروتئین هیدرولیزات عاملی بر تعیین نرخ آن می باشد.

اگر به دنبال یک جلب کننده غذایی برای حشرات هستید که به راحتی بتوانید آفات مزارع و باغات خود را کنترل کنید، پروتئین هیدرولیزات یک گزینه عالی است. با این حال، توجه به قیمت این جلب کننده غذایی مهم است.

در اینجا چند نکته برای خرید پروتئین هیدرولیزات با قیمت مناسب آورده شده است:

 • قبل از خرید، قیمت های مختلف برندهای مختلف را مقایسه کنید.
 • پروتئین هیدرولیزات را به صورت عمده خریداری کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

با رعایت این نکات، می توانید پروتئین هیدرولیزات با قیمت مناسب خریداری کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

پروتئین هیدرولیزات یک ماده موثر برای جذب حشرات است و می تواند برای کنترل آفات کمک موثری باشد. درحال حاضر رنج قیمتی این محصول با توجه به تولید داخل و یا وارداتی بودن رقمی بین 85.000 تا 400.000 تومان به ازای هر لیتر در بازار عرضه میگردد.

بهترین نوع آن پروتئین اسپانیایی است که البته قیمت فوق العاده بالایی دارد، اما نمونه های داخلی نیز وجود دارد که کمک موثری به کشاورزان برای کنترل آفات دارد. برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما