سفارش کلی سولفات آمونیوم درجه یک

کود دهی یکی از فرایندهای بسیار مهم در صنعت کشاورزی و باغداری است. که از گذشته های دور جهت تغذیه گیاهان اجرا می شود. کود سولفات آمونیوم درجه یک به دلیل دارا بودن عنصر پر مصرف و حیاتی نیتروژن و گوگرد که برای رشد گونه های گیاهی و درختی مفید است عملکرد بالایی دارد. اصلاح خاک، تغذیه گیاهان، تامین گوگرد و نیتروژن مورد نیاز گیاه توسط این کود شیمیایی صورت می گیرد.

تحریک چمن برای رشد با سولفاته

پرکاربردترین کودهای ازته، کود سولفات آمونیوم است. و در صورتی که گیاه با کمبود نیتروژن و گوگرد مواجه شود. بهترین کودی که باید مورد استفاده قرار بگیرد سولفات آمونیوم درجه یک است. این کود در بهبود و کیفیت رشد محصولات کشاورزی و تحریک رشد چمن عملکرد بسیار مطلوبی دارد. سولفات آمونیوم درجه یک در دسته بندی کودهای شیمیایی با کیفیت قرار گرفته است. از دیگر مزایای این کود می توان به بالا بردن مقاومت گیاهان در برابر انواع تنش های زیستی و غیر زیستی اشاره داشت.

تحریک چمن برای رشد با سولفاته

شرکت فروش کود آمونیوم درجه یک

اطمینان از کیفیت و اصل بودن کود یکی از مهمترین دغدغه هایی است. که کشاورزان در خرید کود دارند. بنابراین باید در خرید این نوع کودها دقت داشته و برحسب نوع نیاز خاک و محصولات زیر کشت نوع کود ارگانیک مصرفی را انتخاب و از شرکت معتبر خریداری شود. خوشبختانه امروزه نمایندگی های فروش کودهای کشاورزی در بسیاری از شهرهای کشور دایر هستند.

بیشتر بدانیم  عرضه کننده سولفات آمونیوم درجه یک کرمان

متاسفانه امروزه شاهد کودهای فیک و تقلبی در بازار هستیم. که سوداگران این محصولات بی کیفیت را به اسم و برند کودهای با کیفیت با قیمت بسیار کمتر به فروش می رسانند. بنابراین بهترین گزینه برای مبارزه و برچیده شدن بازار این افراد خرید از فروشگاه ها و شرکت های تولید و عرضه کننده کودهای شیمیایی است. شرکت الیسا کود در زمینه فروش انواع کودها و مکمل های شیمیایی و غذایی مورد نیاز گیاهان فعالیت گسترده ای را دارد. و دامنه فعالیت گسترده ای را با شرکت های دانش بنیان و سایر شرکت های عرضه کننده این محصولات دارد.

شرکت فروش کود آمونیوم درجه یک

جهت سفارش سولفات درجه یک به سایت شرکت الیسا کود اوره مراجعه کنید. و محصول مورد نیاز خود را به راحتی سفارش دهید. خوشبختانه این شرکت فروش اینترنتی دارد. و قیمت به روز شده تمامی محصولات هم در سایت موجود می باشد. افراد می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت و اصل بودن، محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند. و در اسرع وقت هم تحویل بگیرند. فروش سولفات آمونیوم درجه یک هم به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

نکاتی در مورد کود سولفات آمونیوم

این کود دارای دو عنصر حیاتی در رشد و عملکرد گیاهان است. که درصد این عناصر در این کود به این صورت است. که حاوی ۲۱ درصد ازت و ۲۴ درصد گوگرد می باشد. کود سولفات آمونیوم به نام های دیگری همچون، سولفات هیدروژن آمونیوم ، دی آمونیوم سولفات و AS هم شناخته می شود. فرمول شیمیایی این کود به صورت NH4)2SO4) می باشد. در واقع این کود هم به صورت پودری و هم به صورت مایع در بازار موجود می باشد. و همین امر سبب شده است. که در تمامی صنایع کشاورزی و باغداری به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. برای اینکه اطمینان لازم را از خرید کود خریداری شده داشته باشیم. ضروری است که یک سری آیتم ها را مورد بررسی قرار دهیم.

بیشتر بدانیم  قیمت خرید کود سولفات آمونیوم ازبکستان

مشخصات سولفات آمونیوم

 • – گواهی ثبت کودی: یکی از آیتم های بسیار مهم و ضروری برای تشخیص اصل بودن کود داشتن گواهی ثبت کودی است
 • – برچسب موجود در روی کیسه کود: این برچسب ها عبارتند از : نوع برند، کشور سازنده، وارداتی بودن یا تولید داخل، دستورالعمل استفاده، تاریخ تولید و انقضا و …
 • – آنالیز آزمایشگاهی: در زمان خرید باید برگه آنالیز آزمایشگاهی این نوع کود موجود باشد که نشان دهنده اصل بودن آن است.
  در صورتی که کود مصرفی با نوع خاک و محصولات زیر کشت متناسب باشد عملکرد بسیار بهتری را از خود نشان می دهد. در هنگام خرید این ماده ضروری است که به تاریخ تولید و انقضا، دستورالعمل استفاده از این کود، زمان مصرف و … توجه شود و در صورت مطابقت با روش مصرف و میزان مصرف این نوع کود کارایی بالایی را از خود نشان دهد.

مزایای استفاده از کود آمونیوم سولفات دار

مزایای سولفات آمونیوم

مزایای بسیار زیادی برای استفاده از این کود ذکر شده که در این مقاله به مهمترین این موارد اشاره می شود.

 • – افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی و باغی
 • – نقش بسیار مهم در اصلاح کنندگی و کاهش PH خاک
 • – بالا بردن مقاومت گیاهان در برابر تنش های خشکی
 • – بالا بردن مقاومت گیاهان در برابر آفات و بیماری ها
 • – تحریک کننده رشد گیاهان و افزایش رشد در شاخ و برگ و تاج پوشش گیاهان و درختان
 • – جلوگیری از ریزش و زرد شدن برگ ها
 • – یکی از کودهای مهم و جایگزین کودهای اوره و ….
 • – وجود گوگرد موجود در این کود سبب تحریک میکروارگانیسم ها ی خاک می شود.
 • – بهبود دهنده رنگ میوه ها
 • – به دلیل وجود ازت می تواند سبب تحریک رشد رویشی و میوه دهی عمیق و ایجاد رنگ سبز شود.
بیشتر بدانیم  توزیع کننده سولفات آمونیوم ۲۵ کیلویی مرکبات

سولفات آمونیوم درجه یک

تولید کود سولفات آمونیوم در داخل کشور

هر چند که این کود در داخل کشور هم تولید می شود و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار است اما با توجه به تقاضای بسیار زیاد برای خرید کود سولفات آمونیوم سالانه مقدار زیادی از این نوع کود وارد می شود که بتواند نیازهای صنعت کشاورزی و باغداری را تامین کند.

زمان مناسب برای مصرف آمونیوم سولفاته

توجه به زمان مناسب برای مصرف هر نوع کودی عملکرد کود را بالا می برد. نوع خاک، نوع محصول زیر کشت، مرحله رشد گیاهان، شرایط آب و هوایی و … از مهمترین عواملی هستند. که بر روی زمان مصرف این نوع کود تاثیرگذار است. بر روی بسته بندی این نوع کودها زمان مناسب استفاده ذکر شده است.

ammonium sulfate

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که باید در هنگام استفاده از این کود در نظر داشت این است که مصرف این کود باید با احتیاط صورت گیرد زیرا در صورت استفاده زیاد از این کود ممکن است خاک به شدت اسیدی شود و اینکه تاثیر منفی را بر روی محصولات زراعی و چمن بر جای بگذارد.

Rate this post

Originally posted 2022-01-26 14:48:20.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما