مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش کلی سولفات آمونیوم همدان

سولفات آمونیوم یک نمک معدنی است که ۲۱درصد  از آن نیتروژن و ۲۴درصد سولفور است. این محصول کارایی بسیار فراوانی دارد و در صنعت های مختلف استفاده می شود. از مصارف مهم این محصول می توان به عنوان کود کشاورزی اشاره کرد که کمک بسیار فراوانی به رشد گیاه می کند. سولفات آمونیوم همدان از بهترین برند های درجه یک تولید شده می باشد و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. سفارش کلی سولفات آمونیوم همدان از سایت  رسمی این محصول و نمایندگی های فروش آن امکان پذیر می باشد.

سفارش کلی سولفات آمونیوم همدان

بررسی مشخصات شیمیایی سولفات آمونیوم

بررسی مشخصات شیمیایی سولفات آمونیوم از مشخصات سولفات آمونیوم، همانطور که گفته شد  ۲۱درصد نیتروژن  ازت به شکل یون آمونیوم و ۲۴درصد سولفور به شکل سولفات است.این ترکیب استثنایی در صنعت کشاورزی به عنوان یک اسپری برای حشره کش و قارچ کش و علف کش می باشد و کود سولفات آمونیوم از جمله کود های پر بازده ای است که امروزه مصارف بسیاری در صنعت کشاورزی دارد و توجه بسیاری از کشاورزان را به خود جلب کرده است. همدان  قطب  اصلی تولید این کود بسیار عالی در کشور می باشد. و ایران در چند دهه اخیر از تولید کنندگان برتر این محصول در خاور میانه است.

کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول سبب شده تا سفارش سولفات آمونیوم نسبت به سال های گذشته  افزایش پیدا کند و به میزان بیشتری تولید شود. نمونه های خارجی این محصول هم در بازار موجود می باشد که با توجه با کیفیت بسیار پایین می باشد و تولید داخلی این سولفات آمونیوم ها بسیار درجه بک و با کیفیت تر از مشابه خارجی است و از قیمت مناسبی برخوردار است.

بازار عرضه سولفات آمونیوم همدان

بازار عرضه سولفات آمونیوم همدان بازار عرضه سولفات آمونیوم همدان بسیار داغ است و همچنین صادرات بسیار خوبی دارد و خر ساله حجم بالایی از این محصول به خارج از کشور صادر می شود و از این صادرات سود شایانی می شود. صادرات سولفات آمونیوم از اصلی ترین و مهم ترین صادرات های کشور است و کمک بسیاری به اقتصاد کشور نیز می کند.نمایندگی رسمی فروش این محصول در سراسر کشور بر قرار است و این امکان را به خریدارانمی دهد تا به صورت عمده و جزئی تهیه کنند.

علاوه بر این مراکز، سایت های معتبر و رسمی فروش این محصول بی نظیر هم شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده است و متقاضیان می توانند به صورت آنلاین و تمام وقت از این محصولات به میزان دلخواه به طور مستقیم  وبدون واسطه  خرید  کنند، و هر از چند گاهی از تخفیف های ویژه فروش بهره مند شوند.  مزایای عالی  خرید آنلاین در این ایام کرونایی برای پیشگیری از این ویروس خطرناک می باشد.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید