سولفات آمونیوم گرانوله شیراز با کیفیت تضمینی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی نوعی ماده شیمیایی با فرمول خاص است. که از آن در صنایع مختلف استفاده های بسیاری می برند. این محصول مطابق استانداردهای روز با کیفیت بسیار فوق‌ العاده تولید می شود.

و در بسته بندی های معتبر و استاندارد به بازارهای داخلی و خارجی صادر می شود. توزیع انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با بالاترین کیفیت و نازل ترین نرخ ها به مشتریان انجام می شود.

همه چیز در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی دارای مصارف مختلفی در محیط های آزمایشگاهی می باشد. در ترکیبات این ماده از نمک معدنی استفاده می کنند، این محصول کیفیت بالایی دارد. به همین دلیل نوعی محصول صادراتی می باشد و در سراسر جهان مشتریان بسیاری دارد. ظاهر این ماده سفید رنگ بوده و به صورت دانه های پودری ریزی است. که در بخش‌های مختلف آزمایشگاه به کار گرفته می شود.

از این ماده همچنین برای تهیه انواع کودهای کشاورزی بهره می برند. این پودر بدون بو است و دمای ذوب بالایی دارد به گونه‌ای که غیر قابل اشتعال می باشد. این ماده در آب محلول است و در صنعت غذایی همچنین برای تولید رنگ، چسب و انواع مواد ضد حریق و درزگیر به کار می رود.

آمونیوم سولفات به شکل های گرانولی و کریستالی موجود است. و هیچ گونه خطری برای انسان و جانداران ندارد، این محصول در استون نیز حل نمی شود. طعم آن نمکی بوده و دارای گوگرد زیادی است. در آزمایشگاه ها برای تولید مواد اکسید کننده، فعال کننده سطحی و مواد احیا کننده مورد استفاده می باشد. همچنین برای تولید فلزات، انواع پارچه، چرم و دیگر لوازم به کار می رود.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم 50 کیلویی فروش به قیمت عمده | شرکت پخش

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی محصول استاندارد و مورد تایید را در بسته بندی های تجاری، بهداشتی و سالم با پایین ترین قیمت ها عرضه می کنند. این مرکز بسیار معتبر و مطمئن است و با ارائه قیمت های استثنایی و ویژه همچنین ارسال کالا در کم ترین زمان با کم ترین قیمت ها به مناطق مختلف و بازارهای خارجی در زمینه رفاه مشتریان خدمات ویژه‌ای ارائه می دهد.

این مرکز مرغوبیت و کیفیت محصول و سلامت مصرف کننده را در اولویت کار خود قرار می دهد. و محصول را تضمینی ارائه می دهد و تخفیفات ویژه و استثنایی نیز برای مشتریان خود در نظر می گیرد. محصول عرضه و به صورت مستقیم و از تولیدی با پایین ترین نرخ ها ارائه می شود.

با خرید محصول از طریق این مرکز می‌ توان از کیفیت و مرغوبیت کالا اطمینان کسب کرد و نسبت به خرید انبوه یا جزئی سولفات آمونیوم آزمایشگاهی برای مصارف و کاربردهای مختلف اقدام نمود.

 

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما