مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تامین سولفات آمونیوم کشاورزی

شرکت تامین سولفات آمونیوم کشاورزی با عرضه به موقع سعی می کند نیاز بازار را به خوبی تامین کند تا کمبود عرضه باعث افزایش قیمت نشود سولفات آمونیوم که به آن زاج سفید یا آلوم می گویند به صورت جامد یا مایعی سفید رنگ می باشد و با ترکیب با مواد دیگر به صورت آمونیوم، پتاسیم و سدیم در می آید.

شرکت تامین سولفات آمونیوم کشاورزی

کاربرد سولفات آمونیوم در کشاورزی

کاربرد سولفات آمونیوم در کشاورزی

کاربرد سولفات آمونیوم در کشاورزی و کودهی گیاهان انجام می شود و با استفاده از این ماده می توانید میزان PH خاک را کاهش و خاک را اسیدی تر نمایید علاوه بر صنعت کشاورزی این ماده کاربرد های فراوانی دارد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • صنعت کاغذ سازی: این ماده باعث افزایش چسبندگی مواد خمیر کاغذ، سفید شدن کاغذ، افزایش مقاومت و استحکام الیاف کاغذ و جلوگیری از آسیب دیدن الیاف کاغذ می شود.
  • در صنعت رنگرزی استفاده می گردد و باعث تثبیت رنگ بر روی پارچه می شود.
  • به عنوان عامل فوم ساز در کپسول های اطفاء حریق استفاده می گردد.
  • برای ساخت صابون ها، ژل ها، تصفیه کننده ها و پاک کننده های چربی ها و روغن ها، صنایع دارو سازی و پزشکی و صنایع تولید شکر کاربرد دارد.
  • در تولید اتان به عنوان کاتالیست و در ساخت بتن به عنوان عامل ضد رطوبت و تولید گلیسیرین استفاده می گردد.
  • برای تصفیه پساب فاضلاب و تصفیه آب شرب استفاده می شود علاوه بر این برای شفاف سازی و پاک سازی آب دریاچه ها و استخرها کاربرد دارد در واقع این ماده باعث می شود ناخالصی ها و ذرات کلوئیدی آب به هم بچسبند و از فیلتر رد نشوند به همین دلیل تا 99 درصد می توان آب ها را با این ماده تصفیه کنید.

پخش کننده سولفات آمونیوم کشاورزی

پخش کننده سولفات آمونیوم کشاورزی

پخش کننده سولفات آمونیوم کشاورزی روی کیفیت بالا و قیمت مناسب مانور می دهد به همین دلیل توانسته از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد.

این ماده به راحتی با مواد دیگر واکنش می دهد و مواد حاصل از این واکنش را می توانید در مصارف مختلفی استفاده کنید در طب سنتی و عطاری کاربرد فراوانی دارد و همین باعث شده پخش کننده آن بتواند بازار پر رونقی را کسب نماید.

این ماده بسیار اسیدی می باشد به همین دلیل باید در هنگام نگهداری و استفاده از آن دقت فراوانی نمایید و در ظرف و بسته های خاصی آن را بگذارید و محل نگهداری آن باید فاقد از رطوبت باشد این ماده غیر قابل اشتعال و بی بو است.

نتیجه واکنش بین سولفوریک اسید و هیدروکسید آلومینیوم می باشد که در ابتدا به صورت مایع است که با یک مرحله اضافه تر تبدیل به جامد کریستال می شود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید