مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش نیترات کلسیم خارجی

از نیترات کلسیم خارجی در تامین کردن کلسیم و نیتروژن گیاهان، تصفیه کردن آب برای حذف سولفات ها، تهیه و تولید لاتکس، در سیستم خنک کنندگی کندانسور ها استفاده می شود. میزان قیمت فروش نیترات کلسیم بسته به نوع مدلی که مشتریان انتخاب می کنند بین ۱۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال متغیر است.

مقدار مصرف کود نیترات کلسیم

مقدار مصرف کود نیترات کلسیم خارجی بر اساس نوع محصول به شرح زیر است.

  1. برای درختان سیب و مرکبات، میزان مصرف برای هر درخت به ازای ۱۵۰-۱۰۰ گرم برای درختان ۵-۳ ساله و ۲۰۰ گرم برای درختان ۵ سال به بالا است. زمان و نحوه مصرف آن در ۴-۳ هفته قبل از برداشت میوه است که بسته به نیاز گیاه تا ۲ بار در طول فصل رشد صورت می گیرد.
  2. مصرف کود نیترات کلسیم خارجی برای درختان گردو، ، انگور، بادام و زیتون براساس میزان مصرف به ازای ۱۰۰-۷۵ گرم برای درختان ۵-۳ ساله و ۱۵۰-۱۰۰ گرم برای درختان ۵ سال به بالا است. نحوه مصرف آن نیز از طریق سیستم های آبیاری قطره ای و بارانی انجام می شود.
  3. مقدار مصرف کود نیترات کلسیم خارجی برای درختان انار، انجیر، موز، انبه براساس میزان مصرف آن به ازای ۱۰۰ گرم برای هر درخت است و نحوه مصرف آن از طریق از طریق چالکود است.
  4. میزان مصرف کود نیترات کلسیم خارجی برای دسته سبزیجات مانند گوجه فرنگی، خیار، فلفل، کدو، هندوانه، بادمجان، خربزه بر اساس میزان مصرف آن، ۱۵ کیلوگرم در ۱۰۰۰ متر در خطوط کشت که شامل کشت های ردیفی است. همچنین برای میوه هایی مانند توت فرنگی به میزان ۲۰-۱۵ کیلوگرم در هکتار استفاده می شود. نحوه مصرف کردن کود نیترات کلسیم ۳-۲ بار در طول فصل رشد و از طریق آب آبیاری و یا چالکود است.
  5. میزان مصرف کود نیترات کلسیم خارجی برای گیاهان زینتی و شاخه بریده بر اساس مصرف گیاه یک قاشق مرباخوری برای هر بوته است.

فروشندگان انواع نیترات کلسیم خارجی

نیترات کلسیم خارجی در انواع و اقسام نیترات کلسیم کشاورزی، نیترات کلسیم صنعتی کود نیترات کلسیم و نیترات کلسیم پودری است. در بازار پخش نیترات کلسیم و انواع کود های شیمیایی در مدل های مختلفی مانند کود نیترات کلسیم تراپلکس cn، کود کلسی پلاس  ADOBاروپا، کود نوتری پلاس CAN نیترات کلسیم، کود بیومین کلسیم مایع، کود اگریمل CALMAG، کود مایع نیترات کلسیم هیگرو کلسیم، نیترات کلسیم مایع ریچ فرت، کود نیترات کلسیم هیدروپونیکا،  کود نیترات کلسیم یارالیوا نیترابُر، کود نیترات کلسیم پلنت فید نیتروکل، کود کلسیم نیترات یارالیوا تروپیکُت و… هستند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید