مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده سولفات آمونیوم ایرانی

صادر کننده سولفات آمونیوم ایرانی در بازارهای خارجی حضور گسترده ای دارد و با فعالیتی که در این عرصه داشته توانسته انواع مختلف محصول را عرضه کند و ارزآوری خوبی را برای کشور ایجاد نموده است و جایگاه محصول را در بازارهای خارجی حفظ نموده است. این ماده مهم از جمله مواد اولیه در تولیدات در صنایع مختلفی است که مورد توجه آنها قرار گرفته است.

صادر کننده سولفات آمونیوم ایرانی

بررسی کیفیت سولفات آمونیوم ایرانی

بررسی کیفیت سولفات آمونیوم ایرانی سولفات آمونیوم ایرانی بسته به درصد خلوص و نوعی که دارد دارای کیفیت های مختلفی است که به صورتی پودری، کریستاله و گرانوله ارائه می شود. این ماده از قدمت ۱۵۰ ساله برخوردار است که از واکنش آمونیاک گرم با اسید سولفوریک تولید می شود و با کنترل شرایط واکنش اندازه کریستال های حاصله، تعیین می شود، لذا بعد از اینکه به اندازه دلخواه رسید بلورها خشک شده و غربال می شود تا به اندازه خاص برسد.

سولفات آمونیوم از جمله ترکیب نیتروژن دار با بار مثبت غیر قابل اشتعال، بدون بو و پودر سفید رنگ و با دمای ذوب بالا و محلول در آب است که به نوعی نمک سولفات معدنی می باشد و در خاک های قلیایی به عنوان کود بکار می رود. این ماده کاربردهای متنوعی در صنایع غذایی، تولید رنگ، کشاورزی، درزگیر، چسب و مواد ضد حریق دارد.

اصولا ۹۰ درصد سولفات آمونیوم در تولید کود یا فرآوردهای مخلوطی چند جزئی و ۱۰ درصد آن نیز در تولید فلزات یا صنایع شیمیایی کاربرد دارد. از دیگر کاربردهای این ماده در تولید چمن باغچه ای، پوشش کف، تولید چرم، تولید منسوجات، مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد فعال کننده سطحی، مواد احیا کننده و مواد اکسید کننده می باشد.

پخش انبوه سولفات آمونیوم ایرانی

پخش انبوه سولفات آمونیوم ایرانی پخش سولفات آمونیوم ایرانی به صورت عمده و بدون واسطه انجام می شود که کیفیت های بالا و قیمت های مناسب آن مد نظر همگان قرار گرفته است. این ماده خوراکی از جمله مواد اولیه در تولید صنایع مختلف است که نقشی استراتژیکی را در عرصه های مختلفی ایفا می کند. از کاربردهای این ماده:

  • سولفات آمونیوم در تولید کودهای کشاورزی، محصولات دارویی و بیو تکنولوژی بکار می رود و در آماده سازی واکسن و تصفیه آب نیز کاربرد دارد. 
  • در تولید سوسیس، کالباس، کالاهای پخته شده، تولید شراب و دیگر مواد غذایی
  • در تولید نان، کلوچه و شیرینی جهت تقویت خمیر، بافر کردن، تثبیت خمیر، بقا و رشد مخمر، افزایش قوام، حجم، تردی، ماندگاری، نرم کنند خمیر و افزایش کیفیت نان
  • در تولید محصولات کشاورزی مانند: گندم، برنج، سیب زمینی، پنبه، کلزا، ذرت، ینجه، مرکبات و پسته کاربرد دارد.

سولفات آلومینیوم دارای ازت آمونیاکی است که با مصرف کم جذب و مصرف بالایی دارد و وجود ازت و گوگرد به شکل سولفات در آن باعث آسان سازی جذب مواد مغذی خاک مانند منگنز، مس، روی و آهن و همچنین تنظیم پی اچ خاک می شود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید