مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه سولفات آمونیوم ازبکستان کریستال

کود سولفات آمونیوم کریستال برای خاک هایی که خاصیت قلیایی دارند بسیار مناسب است. از سولفات آمونیوم کریستال که یک نمک معدنی بسیار پرکاربرد است برای بخشهای مختلف کشاورزی و صنعتی استفاده می شود. بیشترین استفاده از این ماده برای مصارف کشاورزی است و به عنوان کود ازته از آن استفاده می شود. خاک های کشاورزی در کشور ما بیشتر شور و قلیایی هستند. به منظور کاهش درصد ph خاک می توان از سولفات آمونیوم کریستال استفاده نمود.  نسبت به اوره و نیترات آمونیوم که از دیگر ترکیبات ازتی هستند کود سولفات آمونیوم ازبکستان مزیت های زیادتری دارد.

مزایای استفاده از کود سولفات آمونیوم

اگر بخواهید ساختار خاک را اصلاح و بهبود دهید بهترین شیوه استفاده از کود سولفات آمونیوم است. مصرف مداوم این کود می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. در ادامه به معرفی مهم ترین مزایای سولفات آمونیوم ازبکستان کریستال می پردازیم:

  • استفاده کردن از این کود به دلیل این که اسیدی است می تواند به عنوان اصلاح کننده و بهبود دهنده خاک عملکرد بسیار بالایی داشته باشد.
  • سولفات آمونیوم کریستال دارای حلالیت بالا بوده و از شفافیت زیادی برخوردار است.
  • به دلیل این که دارای ازت آمونیاکی و خالص است می تواند تغذیه کننده عالی برای خاک های کشاورزی باشد.
  • به دلیل فرم دانه بندی که دارد راندمان بالاتر و مصرف آسان تری دارد
  • برای کشت های مختلف باغی ، زراعی ، سبزی ، صیفی و مرکبات مناسب است

شرکت تولیدی سولفات آمونیوم کریستال

شرکت تولیدی سولفات آمونیوم کریستال محصولات با کیفیت بالایی را عرضه می کند و در این شرکت در واحد توسعه و تحقیق با بررسی چند باره آن تلاش می شود که محصولی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار داده شود. از سولفات آمونیوم کریستال می توان در صنایع و بخش های مختلف مخصوصاً کشاورزی استفاده شود.

در کار کشاورزی اهمیت گوگرد و مصرف آن این روزها برای همه آشکار و واضح است. وارد کردن مشتقات گوگرد به شکل های مختلف در خاک باعث بهبود و اصلاح خاک شده و در نهایت می توان محصول بیشتر از زمین کشاورزی برداشت کرد.

شرکت تولیدی سولفات آمونیوم کریستال توانسته است واسطه هایی که در عرضه سولفات آمونیوم دارد را حذف کند و محصول خود را با کیفیت بالا و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار دهد. همچنین قیمت های سولفات آمونیوم کریستال بسیار به صرفه بوده و می تواند در هر نقطه ای از کشور که باشید از طریق فروشگاه ما آن را سفارش داده تا برای شما ارسال شود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید