مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم مرکبات

کودها پر مصرف ترین ماده در صنعت کشاورزی هستند که تنوع بالایی دارند و هر کدام املاح معدنی مشخصی را از طریق خاک به گیاه می رسانند. سولفات آمونیوم مرکبات یکی از این کودها بوده که در واقع یک نمک غیر الی است که ازت و گوگرد مورد نیاز گیاه را به آن می رساند. این مرکز با عرضه سولفات آمونیوم به صورت مستقیم توانسته دست واسطه ها را از بازار کوتاه کند که در این صورت قیمت نیز کاهش می یابد. 

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم مرکبات

مواد اولیه برای سولفات آمونیوم مرکبات

مواد اولیه برای سولفات آمونیوم مرکبات سولفات آمونیوم مرکبات از مواد اولیه خاصی تشکیل شده که هر کدام تاثیر مثبتی بر رشد گیاه دارند. این کود به صورت میانگین سالی یک مرتبه بر اساس سن گیاه مصرف می شود. ازت و گوگرد مهمترین ماده بکار رفته در این کود هستند که به رشد بهتر درخت مرکبات کمک می کنند. این کود سطح قلیایی خاک را کاهش داده و باعث می شود تا ریشه بتواند به راحتی رشد کند. 

منبع خوب ازت و گوگرد است که مرکبات به آن نیاز اساسی دارند. میزان نیتروژن آن نیز بالا بوده و به صورت دانه های ریز و سفید است که کمتر در خاک شسته شده و تا مدت طولانی تاثیرات خود را باقی می گذارد. آهن و روی و مس از دیگر مواد اولیه است که مانع از زرد شدن برگ درخت ها شده و میوه ها به خوبی رسیده می شوند. استفاده از این مواد اولیه و مغذی باعث شده تا باغات و محصولات کشاورزی به وفور تولید شوند. 

پخش کننده سولفات آمونیوم مرکبات

پخش کننده سولفات آمونیوم مرکبات پخش سولفات آمونیوم مرکبات در سراسر کشور باعث شده تا شرایط خرید برای مصرف کنندکان راحت تر و کم هزینه تر شود چون به محصول دسترسی آسانی دارند. نمایندگی پخش با ارائه محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا سعی می کند تا رضایت مشتریان را جلب کند و از این طریق به اعتبار و محبوبیت خود نیز بیافزاید. 

این نمایندگی به صورت مستقیم با واحدهای تولیدی در ارتباط بوده و محصول مورد نظر را با قیمت واقعی به دست مصرف کننده می رساند. او در تمام شهرهای کشور در حال فعالیت است تا بتواند بهترین محصول را به صورت عمده و با نرخی ارزان تر نسبت به نمونه های بسته بندی شده در دسترس مشتریان قرار دهد.  

این شرکت ها توزیع ها را براساس سفارش مشتریان انجام می دهند. پخش ها همیشه به صورت عمده انجام می شود که با هزینه های کمتری هم همراه است. نمایندگی ها بعد از کارخانه ها وظیفه پخش را به عهده دارند. پخش عمده به وسیله مراکز پخش انجام می شود، چون آن ها توزیع محصول را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید