مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم کریستال

سولفات آمونیوم کریستال نوعی ماده معدنی است که در صنایع مختلف اعم از صنایع غذایی، کشاورزی و …. به کار می رود. این ماده به صورت پودر و کریستالی بوده و توسط مراکز عرضه مستقیم به فروش می رسد. از این رو متقاضیان خرید می توانند از طریق ارتباط با مرکز عرضه و تولید سولفات آمونیوم مقدار مورد نیاز از این ماده را سفارش داده و با قیمت تعیین شده خریداری نمایند.

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم کریستال

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی آمونیوم یکی از متابولیت های دفعی موجودات زنده و منبع مهمی از ازت برای بسیاری از گونه های گیاهی به شمار می رود. آمونیوم برای اکثر گونه های زراعی سمی است و بندرت به تنهایی به عنوان منبع ازت استفاده می شود. تقریباً ۹۰٪ سولفات آمونیم تولید شده ، مستقیماً به عنوان کود یا در فرآوری مخلوط های چند جزئی به کار می رود. ۱۰٪ دیگر در صنایع شیمیایی یا در تولید فلزات استفاده می شود. علاوه بر این سولفات آمونیوم در تولید منسوجات، تولید چرم ، پوشش کف ، چمن باغچه ای و لوازم مراقبت از باغ نیز مورد استفاده بوده و به کار می رود.

نوع آزمایشگاهی این محصول همان طور که از نام آن پیداست برای انجام پروژه های مختلف و تحقیق های گوناگون به کار رفته که در این زمینه آزمایشگران از وزن مخصوص و کیفیت خاصی از این پودر استفاده می کنند. سولفات آمونیم نوسانات pH ناشی از فعالیت مخمر برای تبدیل قند به دی اکسید کربن را به حد تعادل می رساند. این ماده در محصولات پخته شده مانند نان ها ، کلوچه و شیرینی نیز به کار می رود.

سولفات آمونیم یک نمک معدنی با کاربرد هایی در بخش های زیر می باشد:

  • کشاورزی ، صنایع غذایی تولید رنگ
  • چسب و درزگیر و مواد ضد حریق کاربرد های آزمایشگاهی تولید کود

یکی از موارد استفاده این ترکیب کاربرد آن در بخش آزمایشگاهی و انجام تحقیقات مختلف می باشد. سولفات آمونیوم آزمایشگاهی به صورت پودر مانند می باشد که در زمان کار با آن لازم است نکات مربوط به آزمایش رعایت شود.

مراکز تولید انواع سولفات آمونیوم کریستال

مراکز تولید انواع سولفات آمونیوم کریستال انواع سولفات آمونیوم کریستال را می توان از مراکز تولید بر حسب مقدار مورد نیاز خریداری کرد. در این زمینه لازم است تا از طریق شماره تماس های واقع در راه های ارتباطی و شبکه های مجازی با فروشنده و مرکز تولید تماس گرفته و در مورد قیمت روز و همچنین کیفیت این کالا اطلاعات لازم را دریافت کرد.

لازم به ذکر است که نوع استفاده و کاربرد این ماده در بخش های مختلف گوناگون بوده و بر اساس صنعت مورد نظر مقدار خاصی از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید