عرضه و پخش مستقیم کود سولفات آمونیوم پتروشیمی

امروزه پخش کلی سولفات آمونیوم پتروشیمی به شیوه‌های گوناگون در سطح کشور در حال انجام می باشد. که به دلیل کاربرد وسیع و کیفیت عالی استقبال بسیار خوبی از خرید این محصول صورت می گیرد.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی دارای مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور می باشد. که بسیاری از آن ها انواع سولفات آمونیوم را به شکل کلی و با قیمتی مناسب تهیه می کنند. سولفات آمونیوم در بسته بندی های متنوع تولید ‌و عرضه می شود.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم پتروشیمی از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. همان طور که می‌دانید در خرید مستقیم به دلیل دخالت نداشتن واسطه ها قیمت مناسب و ارزان تر است. و برای دو طرف معامله سود خوبی به همراه داشته. و امروزه اغلب افراد این نوع خرید را ترجیح می دهند.

‌یکی از معتبرترین مراکز خرید سولفات آمونیوم با بهترین کیفیت و قیمتی ایده آل همین شرکت می باشد. و با تماس با کارشناسان واحد فروش می‌توانید. اطلاعات بیشتری در خصوص نحوه سفارش و ارسال محصول به دست آورید.

از مزایای خرید اینترنتی انواع سولفات آمونیوم از این مرکز می توان به ارسال محصول با بهترین بسته‌ بندی. به آدرس مورد نظر خریدار، تسریع و سهولت در امر خرید، خدمات دهی و پاسخگویی مناسب به سوالات مشتری، آشنایی با شرکت های تولید کننده معتبر، پیشگیری از اتلاف وقت و انرژی، کاهش هزینه های جانبی و اضافی در رفت و آمد، امکان مشاوره قبل از خرید کردن و …. اشاره کرد. که به دلیل فراهم بودن شرایط آسان و راحت امروزه این نوع خرید طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش سولفات آمونیوم جو با قیمت مناسب

ویژگی های قابل توجه سولفات آمونیوم گرانوله

سولفات آمونیوم گرانوله دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

  • این کود دارای دانه بندی یکنواخت و یکدستی می باشد. و از بسته بندی مناسب و استانداردی برخوردار است.
  • به دلیل گرانوله بودن کلوخه نمی شود. و دارای حمل و نقل بسیار آسانی است. همچنین دوام و ماندگاری بالایی دارد.
  • قابلیت انحلال در آب را دارد. و امروزه به عنوان آفت کش مورد استفاده قرار می گیرد. و به تقویت انواع خاک کمک می‌ کند.
  • عاری از هرگونه ناخالصی‌ و ترکیبات اضافی می باشد. و به صورت خالص و استاندارد تولید شده است.
  • این محصول خاک های قلیایی و آهکی را به خوبی اصلاح می کند. و باعث جذب بهتر گوگرد و سایر املاح معدنی در گیاه می‌شود. همچنین در رشد بهتر و سریع تر انواع گیاهان بسیار مؤثر است.
  • سولفات آمونیوم با توجه به ترکیبات معدنی و مفید نقش بسیار خوبی در بهبود کیفیت انواع محصولات زراعی و باغی دارد. و امروزه بسیاری از کشاورزان و باغداران از خریداران عمده این کود محسوب می شوند.
Rate this post

Originally posted 2023-03-16 21:27:07.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما