عرضه کننده سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم ارومیه از کودهای شیمیایی می باشد که برای رشد و پرورش انواع گیاهان زراعی و کشاورزی به کار می ‌رود. عرضه کننده سولفات آمونیوم ارومیه با فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات خود خرید راحت و ارزانی را برای خریداران به وجود آورده است. در صورت تمایل می توان به صورت کلی این کالا را سفارش داد که در میزان زمان و هزینه صرفه جویی می کند.

سولفات آمونیوم ارومیه چیست؟

سولفات آمونیوم ارومیه، یکی از نوعی کودهای شیمیایی است که حاوی اندازه‌گیری دقیقی از نیتروژن و گوگرد است. این کود شیمیایی به عنوان یکی از کودهای پر مصرف در صنعت کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن برای تقویت رشد و بازدهی گیاهان استفاده می‌شود.

کود سولفات آمونیوم ارومیه به صورت دانه‌بندی شده و گرانولی در دسترس است. این کود حاوی حدود ۲۱ درصد نیتروژن (N) و ۲۴ درصد گوگرد (S) است. به علاوه، سولفات آمونیوم ارومیه حاوی مقدار کمی فسفر، پتاسیم، کلسیم و مواد معدنی دیگر نیز می‌باشد که برای رشد سالم گیاهان بسیار مفید هستند.

استفاده از کود سولفات آمونیوم ارومیه، باعث افزایش رشد گیاهان و افزایش بازدهی و کیفیت محصولات می‌شود. همچنین، استفاده از این کود می‌تواند بهبود خصوصیات خاک را نیز به دنبال داشته باشد و در مقابل بیماری‌ها و آفات مقاومت گیاهان را افزایش دهد.

با توجه به اینکه سولفات آمونیوم ارومیه یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی و باغبانی است، قیمت آن نیز به دلیل عرضه و تقاضا و همچنین متغیر بودن قیمت‌های مواد اولیه، ممکن است تغییراتی داشته باشد.

بیشتر بدانیم  قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی

هزینه‌ی استفاده از سولفات آمونیوم ارومیه بستگی به میزان استفاده و میزان نیاز گیاهان دارد. در برخی مناطق، این کود به عنوان یکی از کودهای اصلی استفاده می‌شود، در حالی که در برخی دیگر از مناطق به عنوان یک کود فوق‌العاده برای حالت‌های خاص استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه سولفات آمونیوم ارومیه حاوی گوگرد است، این کود باید با دقت و با رعایت دستورالعمل‌های تولیدکننده مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، قبل از استفاده از این کود، باید به تست‌های شیمیایی خاک و نیازهای گیاهان در زمینه‌های مختلف مانند مقدار نیتروژن، فسفر، پتاسیم و مواد معدنی دیگر توجه کنید تا بهترین نتیجه را از استفاده این کود به دست آورید.

سولفات آمونیوم ارومیه چیست

خواص کود سولفات آمونیوم

از مهم ترین خواص کود سولفات آمونیوم به عنوان یکی از کودهای شیمیایی پر مصرف می توان به داشتن ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد محلول در آب اشاره نمود. این کود می تواند به تغذیه گیاهان بپردازد و عمق ریشه ها را افزایش می دهد.

به دلیل نیتروژن موجود در آن کیفیت محصولات را بسیار افزایش می دهد و در ثمر دهی بالای آن ها نقش به سزایی دارد. از دیگر خواص آن می توان به داشتن مواد مغذی مانند روی، منیزیم و آهن اشاره نمود که برای گیاه بسیار ضروری هستند.

نحوه استفاده از آن بسیار راحت می باشد و می توان به صورت پاششی یا محلول آن را به مصرف رساند. به دلیل گوگرد فراوانی که دارد از رویش علف های هرز حذف می کاهد و بازدهی بالایی دارد. منجر به افزایش ضخامت شاخه ها می شود و به اصلاح آن می پردازد. گیاهان را نسبت به کم آبی بسیار مقاوم می سازد.

بیشتر بدانیم  صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله با کیفیت به صورت عمده

خواص کود سولفات آمونیوم

قیمت کود سولفات آمونیوم ارومیه

قیمت کود سولفات آمونیوم در ارومیه وابسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت و مشخصات محصول، نرخ ارز، نرخ سوخت و هزینه‌های حمل و نقل است. با توجه به این عوامل، قیمت کود سولفات آمونیوم ممکن است در بازارهای مختلف متفاوت باشد.

به طور کلی، قیمت کود سولفات آمونیوم در بازارهای جهانی نسبتاً پایین است و در مقایسه با دیگر کودهای شیمیایی، قیمت مناسبی دارد. با توجه به اینکه کود سولفات آمونیوم از منابع نفتی و گازی حاصل می شود، نرخ سوخت و انرژی همیشه به عنوان یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت کودهای شیمیایی در نظر گرفته می‌شود.

در بازارهای ایران، قیمت کود سولفات آمونیوم نیز به صورت متوسط در حدود ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. البته این قیمت ممکن است با توجه به شرایط بازار و عوامل مختلف دیگر نیز تغییر کند.

مصرف کود سولفات آمونیوم در باغبانی، کشاورزی و صنعتی بسیار رایج است و به عنوان یکی از کودهای شیمیایی مهم در صنعت کشاورزی شناخته شده است. مزایای استفاده از این کود شامل افزایش رشد گیاه، بهبود بازدهی و کیفیت محصول، افزایش مقاومت گیاهان در برابر بیماری‌ها و آفات، بهبود خصوصیات خاک و جذب عناصر غذایی توسط گیاه می‌شود.

مصرف کود سولفات آمونیوم در باغبانی و صنعتی به منظور بهبود خاک، افزایش تولید و بازدهی و بهبود کیفیت محصولات انجام می‌شود. در کشاورزی نیز، مصرف کود سولفات آمونیوم برای تقویت رشد و بازدهی گیاهان و همچنین بهبود کیفیت و مقاومت آنها در برابر شرایط نامساعد محیطی مانند کمبود آب، حرارت و خشکی مفید است.

بیشتر بدانیم  عرضه آمونیوم سولفات ارومیه و توزیع عمده آن

معمولاً کود سولفات آمونیوم برای گیاهان باغی مانند گل، میوه، سبزیجات و گیاهان زینتی استفاده می‌شود. همچنین، این کود برای گندم، جو، کلزا، ذرت و سایر گیاهان غلات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروشنده سولفات آمونیوم

فروشنده سولفات آمونیوم ارومیه فروش سولفات آمونیوم ارومیه به صورت عمده برای تمام مشتریان در سراسر کشور مقدور می باشد. این محصول به صورت کلی قیمت‌های بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد که خرید آن در بین مشتریان بسیار رواج پیدا نموده است. با این روش می توان هزینه ها را به حداقل رساند و علاوه بر آن به مدت زمان طولانی این کالا را در اختیار داشت.

خریداران می توانند جهت سفارش این محصول با فروشنده سولفات آمونیوم مجموعه تماس بگیرند و از راه دور خرید خود را انجام دهند. این روش برای همه خریداران امکان‌پذیر می‌باشد و می‌توانند در هر نقطه‌ای که به سر می برند سفارش خود را انجام دهند.

تمامی سفارشات به سراسر کشور ارسال می‌شوند و محصولات در سلامت کامل به مشتریان عرضه می شود. جهت عرضه این محصول از برندهای بسیار نمونه و مطرحی بهره می برند. که مشتریان می‌توانند با خیال راحت و اعتماد کامل به استفاده از آن بپردازند.

این محصولات کاملا اصل هستند و از بیشترین مزایا و ویژگی های مربوطه برخوردار می باشند. یکی از مهم ترین مزایای خرید این محصول قیمت به صرفه آن می باشد که برای مشتریان بسیار خوشایند است.

Rate this post

Originally posted 2021-01-31 17:59:32.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما