مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

عرضه کننده سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم از کودهای شیمیایی می باشد که برای رشد و پرورش انواع گیاهان زراعی و کشاورزی به کار می ‌رود. عرضه کننده سولفات آمونیوم ارومیه با فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات خود خرید راحت و ارزانی را برای خریداران به وجود آورده است. در صورت تمایل می توان به صورت کلی این کالا را سفارش داد که در میزان زمان و هزینه صرفه جویی می کند.

عرضه کننده سولفات آمونیوم ارومیه

خواص کود سولفات آمونیوم

خواص کود سولفات آمونیوم از مهم ترین خواص کود سولفات آمونیوم به عنوان یکی از کودهای شیمیایی پر مصرف می توان به داشتن ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد محلول در آب اشاره نمود. این کود می تواند به تغذیه گیاهان بپردازد و عمق ریشه ها را افزایش می دهد.

به دلیل نیتروژن موجود در آن کیفیت محصولات را بسیار افزایش می دهد و در ثمر دهی بالای آن ها نقش به سزایی دارد. از دیگر خواص آن می توان به داشتن مواد مغذی مانند روی، منیزیم و آهن اشاره نمود که برای گیاه بسیار ضروری هستند.

نحوه استفاده از آن بسیار راحت می باشد و می توان به صورت پاششی یا محلول آن را به مصرف رساند. به دلیل گوگرد فراوانی که دارد از رویش علف های هرز حذف می کاهد و بازدهی بالایی دارد. منجر به افزایش ضخامت شاخه ها شده و به اصلاح آن می پردازد. گیاهان را نسبت به کم آبی بسیار مقاوم می سازد.

فروشنده سولفات آمونیوم ارومیه

فروشنده سولفات آمونیوم ارومیه فروش سولفات آمونیوم ارومیه به صورت عمده برای تمام مشتریان در سراسر کشور مقدور می باشد. این محصول به صورت کلی قیمت‌های بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد که خرید آن در بین مشتریان بسیار رواج پیدا نموده است. با این روش می توان هزینه ها را به حداقل رساند و علاوه بر آن به مدت زمان طولانی این کالا را در اختیار داشت.

خریداران می توانند جهت سفارش این محصول با فروشنده سولفات آمونیوم مجموعه تماس بگیرند و از راه دور خرید خود را انجام دهند. این روش برای همه خریداران امکان‌پذیر می‌باشد و می‌توانند در هر نقطه‌ای که به سر می برند سفارش خود را انجام دهند.

تمامی سفارشات به سراسر کشور ارسال می‌شوند و محصولات در سلامت کامل به مشتریان عرضه می شود. جهت عرضه این محصول از برندهای بسیار نمونه و مطرحی بهره برده شده است که مشتریان می‌توانند با خیال راحت و اعتماد کامل به استفاده از آن بپردازند.

این محصولات کاملا اصل هستند و از بیشترین مزایا و ویژگی های مربوطه برخوردار می باشند. یکی از مهم ترین مزایای خرید این محصول قیمت به صرفه آن می باشد که برای مشتریان بسیار خوشایند است.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید