عرضه کننده کود سولفات آمونیوم

فروشگاه ما عرضه کننده کود سولفات آمونیوم می باشد. کود سولفات آمونیوم که با نام نمک اسید سولفوریک نیز شناخته می شود از رایج ترین کودهای کشاورزی در جهان به شمار می رود. فرمول شیمیایی آن (NH4)2SO4 می باشد. این کود با ارزش در ایران نیز تولید و عرضه می شود. کود سولفات آمونیوم دارای 21% نیتروژن و 24% گوگرد می باشد. به همین علت از کاربردی ترین کودها در بهبود خاک کشاورزی و افزایش رشد محصولات کشاورزی به شمار می رود.
جهت تهیه کود سولفات آمونیوم با قیمتی مناسب با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مرکز فروش سولفات آمونیوم کیلویی ایرانی

عرضه کننده کود سولفات آمونیوم

کاربرد کود سولفات آمونیوم

کود سولفات آمونیوم به این صورت عمل می کند که یون آمونیوم را آزاد می کند و با تشکیل مقدار اندکی اسید، PH خاک را کاهش می دهد. و در مقابل این عمل مقدار نیتروژن مورد نیاز را برای رشد گیاه تامین می کند. بنابراین این کود برای خاک های قلیایی بسیار کاربردی می باشد. سولفات آمونیوم به طور کامل در آب حل می شود بنابراین از این کود به صورت اسپری جهت حشره کش و قارچ کش نیز می توان استفاده کرد. استفاده از این کود به صورت اسپری به طور متوسط 3 قاشق غذاخوری کود در هر گالن آب حل می شود. این کود برخلاف دیگر کودهای نیتروژن دار در معرض رطوبت بالا ذوب نمی شود.
بهترین زمان استفاده از کود سولفات آمونیوم در روزهای ابری می باشد زیرا وقتی با نور مستقیم خورشید ترکیب شود باعث آسیب رسیدن به گیاهان می شود.
این کود بیشتر در فصول تابستان و بهار مورد استفاده می باشد. و استفاده از آن در پاییز ممکن است باعث ایجاد خسارت و از بین رفتن محصولات شود.
با توجه به این که کود سولفات آمونیوم PH خاک را کاهش میدهد باید دقت داشت که سطح PH خاک بیش از حد افت نکند.
کود سولفات آمونیوم یکی از بهترین کودها جهت افزایش رشد گیاهان و درختانی مانند زغال اخته، پیاز و انار می باشد.

بیشتر بدانیم  قیمت انواع سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

کاربرد کود سولفات آمونیوم

قیمت کود سولفات آمونیوم

قیمت کود آمونیوم سولفات در سه ماه اول سال به دلیل ذخایر گوگرد پایین و مواد اولیه بالا برای آمونیاک رشد ثابتی را طی کرده است. این امر باعث کاهش تولید و کمبود این کود به خصوص برای فصل بهار شده است. به طور کلی قیمت بازارهای جهانی به علت افزایش قیمت گاز طبیعی و زغال سنگ در حال افزایش می باشد. و چین که یکی از بزرگترین عرضه کننده کود سولفات آمونیوم است صادرات خود را محدود کرده است. باارزش بودن این کود به دلیل دارا بودن گوگرد و نیتروژن و افزایش مصرف آن از سوی کشاورزان از دیگر علل افزایش قیمت کود سولفات آمونیوم می باشد.
فروشگاه ما کود سولفات آمونیوم را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند.

 

قیمت کود سولفات آمونیوم

Rate this post

Originally posted 2022-10-11 21:40:47.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما