فروش روغن ولک براق کننده ۲۰ لیتری

در کشاورزی آفت های گیاهی غیر قابل اجتناب می باشند. به همین دلیل استفاده از حشره کش ها امری واجب به نظر می رسد. از زمان های گذشته برای بالا بردن اثر سموم؛ آنها را با روغن ها ترکیب می کردند. می توان از روغن ولک به عنوان نمونه ای رایج  نام برد. علاوه بر این از روغن ولک براق کننده در نگهداری گیاهان آپارتمانی نیز استفاده می شود.

روغن ولک براق کننده چیست؟

یک روغن شیمیایی است. که به صورت استاندارد حاوی ۸۰% پارافین،  ۱۸% آب و ۲% امولسیفایر می باشد. به دلیل  سنگینی، زمان تبخیر آن بسیار کند است. و به همین دلیل آن را روغنی زمستانی می دانند. ویژگی های روغن ولک خاصیت حشره کشی آن را افزایش می دهد. همانطور که قبلا اشاره کردیم در کشاورزی از انواع روغن ها استفاده می شود.  روغن ولک از رایج ترین آن ها می باشد. در دسته ی روغن های تشدید کننده ی اثر سموم و حشره کش ها قرار می گیرد.

نحوه عملکرد روغن ولک

به تنهایی و یا با ترکیبی از سموم حشره کش به منظور بالا بردن اثر آفت کشی از آنها استفاده می شود. پس از سمپاشی به صورت یک لایه ی محافظ نازک روی سطح گیاه باقی مانده و قدرت چسبندگی سم به گیاه را افزایش می دهد. همچنین مانع شسته شدن و یا تبخیر حشره کش ها از روی گیاه می شود. و با این وجود برای انسان خطرناک نمی باشد.  روغن ولک در کنترل آفات نظیر شته ها، عنکبوتیان، حشرات سفید و …کاربرد دارد. علاوه بر این با سفارش محصول از فروشگاه روغن ولک می توان از رویش علف های هرز نیز جلوگیری نمود. به این صورت که روغن بر روی روزنه های تنفسی برگ قرار گرفته و رویش علف های هرز را کنترل خواهد کرد.

بیشتر بدانیم  مرکز فروش لینورون 45 % در تهران و شهرستان ها

خرید روغن براق کننده کیاسم

امروزه بیشتر ما در منازل خود از گیاهانی نگهداری می کنیم. که سلامت و زیبایی آن ها برایمان بسیار با اهمیت می باشد. برای درخشندگی و براق شدن برگ های گیاهان آپارتمانی می توان با خرید روغن ولک ظاهری زیبا و با نشاط به گیاهان آپارتمانی خود هدیه دهیم. اما نکته ی قابل توجه این است که پس از رقیق سازی روغن ولک با آب  مقدار و دفعات اسپری کردن روغن بر روی گیاه طبق دستورالعمل صحیح انجام شود تا به گیاه آسیب نرسیده و بهترین نتیجه حاصل شود.

 

نحوه نگهداری روغن ولک براق کننده

این روغن را مانند مواد شیمیایی دیگر به دور از تابش مستقیم نور خورشید، رطوبت و دسترس اطفال قرار دهید. دمای اتاق بهترین دما برای نگهداری روغن می باشد.

Rate this post

Originally posted 2020-11-29 19:31:12.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما