فروش روغن ولک و شرکت های تولید کننده آن

فروش روغن ولک برای مصارف کشاورزی جهت کنترل آفات کشاورزی و نابودی آن ها انجام می گیرد. روغن ولک یا روغن امولسیون شونده برای کاهش و جبران خسارات محصولات کشاورزی استفاده می شود.

کاربرد روغن ولک

روغن ولک جهت کنترل حشراتی که در فصل زمستان به درختان و گیاهان حمله می کنند. استفاده می شود. این روغن با ترکیب شدن با برخی از آفت کش ها قابلیت استفاده به صورت اسپری مایع را دارد. درصد ترکیبی این روغن به طور تقریبی 1.5 درصد است. که بهترین زمان استفاده از آن قبل از فصل بهار و اواخر زمستان، قبل از بیدار شدن درختان می باشد.

یکی از مزیت های روغن ولک نسبت به دیگر حشره کش ها و آفت کش ها، سمی نبودن آن است. که برای انسان ها، پرندگان و حشرات مفید ضرری ندارد. و مسمومیتی ایجاد نمی کند. ولی ممکن است باعث ایجاد حساسیت در ماهیان و زنبور ها شود.

درجه سولفوناسیون یک شاخصه مهم در تعیین کیفیت روغن ولک می باشد. که درصد ترکیبی مورد استفاده آن در روغن ولک در فصول مختلف سال متفاوت است. برای مثال در فصل زمستان درجه سولفوناسیون ترکیبی در روغن ولک باید بین 65% تا 75% باشد. و در فصل تابستان این درصد ترکیبی بین 85% تا 95% می باشد. که این ترکیبات طبق آزمایش های انجام شده. به صورت استاندارد تعیین شده اند. روغن ولک مایعی بسیار سبک است. و حجم اشغالی آن بسیار کم است. طبق استاندارد های توصیه شده. مقدار مصرفی روغن ولک برای درختان و نهال های جوان و با چوب نرم باید کمتر از میزان مصرفی برای درختان کهنسال آلوده به آفات باشد.

بیشتر بدانیم  خرید سموم کشاورزی مخصوص گردو و روش مصرف آن

عمده ترین کاربرد روغن ولک کنترل و کاهش آسیب های آفات به گیاهان می باشد. روغن ولک تولیدی طبق استاندارد ها باید حاوی 80% اسانس پارافین و دیگر نگهدارنده ها باشد. که فروش روغن ولک از این نوع کیفیت و مرغوبیت را تضمین می کند. و هنگام تهیه آن باید از نوع مواد تولیدی آن و درصد استفاده از آن جهت نتیجه گیری درست و بدون آسیب مطمئن شد.

کاربرد روغن ولک

خواص روغن امولسیون

روغن ولک به عنوان آفت کش جهت نابودی آفات و بیماری هایی که بیشتر در فصول سرد سال درختان را احاطه می کند استفاده می شود. این روغن باعث تبخیر سریع سم های ترکیبی با روغن ولک نمی شود. و به دفع آفات بسیار کمک می کند. این روغن قابلیت ترکیب با حشره کش ها و قارچ کش های دیگر را دارد. که قدرت چسبندگی آن را افزایش می دهد. و باعث مقاومت بیشتر این روغن در برابر آب و باران می شود. و هدر رفت کمتری را به دنبال دارد.

ترکیب استاندارد و مرغوب روغن ولک حاوی 80% روغن پارافین، 18% آب و 2% امولسیفایر است. که نوع بی کیفیت آن از ترکیب گازوئیل با اسید فوریک ساخته می شود. وجود روغن و آب به صورت همزمان در این ترکیب باعث پوشش بهتر سطح گیاه مورد نظر می شود. پس از اسپری محلول روغن ولک بر روی سطح مورد نظر ترکیب امولسیونی به سرعت شکسته می شود. و یک لایه ای نازک از روغن بر روی سطح گیاه باقی می ماند. و آب حاصل از این ترکیب از سطح برگ ها خارج می شود.

بیشتر بدانیم  خرید روغن ولک سم سازان

این روغن حلال سموم و کودهای شیمیایی قابل ترکیب با آن می باشد. با تماس با سطح آلوده مورد نظر تمام قارچ ها، کنه ها و علف های آن گیاه را از بین می برد. باعث سوزانندگی گیاه نمی شود و آن را از این آسیب نیز حفظ می کند. این روغن فقط برای نابودی نوع خاصی از آفات نمی باشد. و بر روی اکثر آفات و بیماری ها تاثیر گذار است.

فروش این روغن برای درختان پسته بسیار کاربردی است. که با مصرف آن نیاز سرمایی این درختان را تامین می کند. که این امر موجب رشد بهتر و بیشتر این درختان در فصل بهار خواهد شد.

مزایای روغن ولک

  • مهم ترین کاربرد این روغن به عنوان آفت کش است.
  • تاثیر گذاری سموم قابل ترکیب با این روغن را بیشتر می کند.
  • قابلیت ترکیب با حشره کش ها و قارچ کش های دیگر را دارد.
  • از تبخیر سموم ترکیبی با این روغن جلوگیری می کند. در نتیجه اثر گذاری آن را افزایش می دهد.
  • قدرت چسبندگی سموم قابل ترکیب با این روغن افزایش پیدا می کند. و در نتیجه در برابر آب و باران مقاوم تر می شوند.

 

خواص روغن ولک

قیمت روغن ولک زمستانه

روغن ولک که به عنوان روغن امولسیون شونده گیاهی در زمینه کشاورزی جهت نابودی آفت ها و افزایش رشد محصولات در بهار استفاده می شود. دیگر آفت کش ها در مقایسه با روغن ولک سمی تر هستند. و باعث ایجاد اختلال در صورت تماس با پرندگان و انسان ها می شوند. در صورتی که روغن ولک به انسان ها و پرندگان آسیبی نمی رساند. و مقدار کمی سمی بودن آن پس از مصرف به سرعت تبخیر می شود.

بیشتر بدانیم  خرید روغن ولک با ارزان ترین قیمت

نوع تولید این روغن در تعیین رنج قیمت آن تاثیر گذار است. به این صورت که نوع استاندارد تولیدی این روغن از روغن پارافین ساخته می شود. و بویی شبیه به پارافین دارد. درصورتی که نوع نامرغوب آن از ترکیب گازوئیل جاشانیده و اسید سولفوریک تهیه می شود. مصرف این نوع بی کیفیت روغن ولک عوارض جبران ناپذیری بر روی محصولات کشاورزی به جای می گذارد. که باعث سوختگی شدیدی در ریشه گیاه و در نتیجه باعث خشک شدن و از بین رفتن درختان و گیاهان خواهد شد.

پس از استفاده از روغن ولک مرغوب تولید شده. کاملا تفاوت را مشاهده خواهید کرد. بدین صورت که نواحی اسپری شده براق و شفاف می شوند. این روغن با قدرت نفوذی که به بدن حشرات و آفت ها دارد. پوست بدن آن ها را احاطه کرده. و راه های تنفسی آن ها را مسدود می کند. بدین ترتیب باعث نابودی حشرات، کنه ها، آفات و بیماری ها در کمترین زمان ممکن می شود. همچنین از ورود مجدد آن ها به محصولات زراعی جلوگیری می کند.

فروشگاه ما یکی از مراکز توزیع کننده روغن ولک با کیفیت و مرغوب می باشد. جهت خرید و سفارش این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت روغن ولک

Rate this post

Originally posted 2022-11-07 20:30:20.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما