فروش سولفات آمونیوم صنعتی عمده

فروش سولفات آمونیوم صنعتی عمده به صورت گسترده و به روش غیرحضوری در سراسر کشور در حال انجام می باشد. در این شیوه فروش سولفات آمونیوم مستقیم عرضه می شود و مشتری می تواند به روش اینترنتی برای ثبت سفارش اقدام کند.

در سایت ما فروش این ماده صنعتی و کاربردی به صورت شبانه روزی در حال انجام بوده و مشتریان می توانند برای خرید به صورت آنلاین اقدام نمایند.

فروش سولفات آمونیوم صنعتی عمده

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم گرانوله

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم گرانوله

سولفات آمونیوم گرانوله از جمله مواد صنعتی بوده که در بسیاری از صنایع به خصوص کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی در کشاورزی مدرن از سه نوع کود جهت باروری زمین و محصولات کشاورزی استفاده می شود. این سه نوع کود شامل موارد زیر است.

  1. کودهای ارگانیک یا آلی
  2. کودهای بیولوژیک
  3. کودهای شیمیایی

سولفات آمونیوم در دسته کودهای شیمیایی طبقه بندی می شود. از مهمترین ویژگی های این کود می توان به جابه جایی راحت این کود اشاره نمود. سولفات آمونیوم گرانوله خاصیت اسیدی دارد. همین ویژگی سبب کاهش PH خاک می شود.

استفاده از این نوع کود شیمیایی در ایران به دلیل دارا بودن خاک های قلیایی و شور رواج گسترده ای دارد. سولفات آمونیوم از نظر دانه بندی فرم های مختلفی دارد و به همین علت راحت تر می توان بر اساس نوع خاک آن را انتخاب و مصرف نمود.

به دلیل دارا بودن ازت خالص و آمونیاک بهترین تغذیه کننده طبیعی برای زمین های زراعی، صیفی و حتی مرکبات می باشد. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این کود حلالیت بالای آن است. سولفات آمونیوم به راحتی در آب حل شده و محلولی شفاف به وجود می آورد.

بیشتر بدانیم  عرضه سولفات آمونیوم گندم با مرغوب ترین کیفیت

از سوی دیگر حالت گرانوله بودن آن سبب می شود ازت به تدریج و آرام آرام در خاک آزاد شده و خاک زمان بیشتری برای باروری داشته باشد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی عمده

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی عمده

قیمت سولفات آمونیوم صنعتی و انواع مختلف آن تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده که از جمله مهمترین آنها می توان به کیفیت مواد اولیه، داخلی یا وارداتی بودن این مواد، شیوه عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات قیمت ارز اشاره نمود.

اگر مواد اولیه مورد استفاده در تولید سولفات آمونیوم از خارج وارد شود، بالا رفتن قیمت ارز سبب بالا رفتن محصول تولید شده می گردد. از سوی دیگر شیوه عرضه نیز بسیار مهم است. کوتاه شدن دست دلالان از طریق توزیع بی واسطه سبب شده قیمت نهایی محصول کاهش قابل توجهی داشته باشد.

در فروش اینترنتی که این روزها گسترش بیشتری پیدا کرده است، نرخ های اعلام شده مناسبتر بوده و مشتریانی که قصد خرید و سفارش عمده دارند نیز ترجیح می دهند خریدشان را غیرحضوری انجام دهند.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-07-12 03:38:48.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما