فروش ویژه اسید بوریک وارداتی کشاورزی

اسید بوریک وارداتی کشاورزی به عنوان حشره کش و گند زدای محصولات کشاورزی و زراعی شناخته می شود. اسید بوریک وارداتی نقش بسزایی در نابودی مورچه ها، سوسک ها و … در محصولات کشاورزی دارد.

اسید بوریک چیست؟

واردات اسید بوریک کیلویی به کشور ما معمولا از کشور ترکیه انجام می‌شود. چراکه تولیدات این کشور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. اسید بوریک در واقع یک اسید ضعیف کم محلول است. که بیشتر در قالب ترکیب ضدعفونی کننده و یا حشره کش استفاده می شود.

از جمله محصولاتی که بر اثر اسید بوریک ساخته می شوند. و در بازار یافت می شوند. می توانیم به براکس دکا و براکس پنتا اشاره کنیم. اسید بوریک در صنعت کشاورزی با نام دیگر اسید اورتوبوریک شناخته می شود.

همچنین جالب است بدانید که اسید بوریک به عنوان گردم طول سفیدرنگ شناخته می‌شود. که با اضافه شدن اسید کلریدریک یا اسید سولفوریک به محلول بوراکس و ایجاد تبلور در آن به دست می آید. اسید بوریک پودر سفید رنگی می باشد. که شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما هر تعدادی از آن را که بخواهید با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

اسید بوریک وارداتی

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

با توجه به اینکه کاربرد عمده اسید بوریک نابودی مورچه ها می باشد. این ماده در بین کشاورزان به اسید بوریک مورچه معروف می باشد. اسید ملایمی که در این ماده وجود دارد. ضد عفونی کننده بسیار قوی برای خاک و محصولات کشاورزی می باشد. همچنین عملکرد حشره کش را نیز ایفا می کند.

با این وجود این ماده سمی نمی باشد. و ضرری به انسان ها وارد نمی کند. و سلامت انسان و حشرات مفید را به خطر نمی اندازد. اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود. ماندگاری این ماده پس از مصرف به صورت طولانی می باشد. اما جهت اطمینان باید در زمان مناسب به صورت دوره ای استفاده از آن را تمدید کرد.

بیشتر بدانیم  قیمت اسید بوریک کشاورزی داخلی و وارداتی در ایران

از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان داروی ضدعفونی کننده و گند زدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. بنابراین مصرف اسید بوریک تضمینی جهت پاک کننده آلودگی ها و هر نوع بیماری از محصولات و زمین های کشاورزی و زراعی می باشد.

مهم ترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آن ها بیشتر است. کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد. که برای کنترل سرعت شکافت از اسید بوریک استفاده می کنند. از اسید بوریک کیلویی همچنین به عنوان پیش ماده برخی از مواد شیمیایی استفاده می شود.

اسید بوریک کیلویی به دو صورت کریستال های بی رنگ و پودر سفید رنگ و حل شونده در آب وجود دارد. از جمله دیگر کاربرد هایی که واردات اسید بوریک در صنایع مختلف دارد. می توانیم به اهمیت آن در نگهداری و گند زدایی مخلوط های شیشه و کوزه گری، در صنعت کاشی و سرامیک، کشاورزی و صنعت دباغی برای پشم گیری پوست اشاره کنیم.

اسید بوریک کیلویی

 

تاثیرات اسید بوریک بر روی گیاهان

امروزه برای تقویت و رشد گیاهان از مواد ضد عفونی کننده که در مدل‌های مختلف در بازار وجود دارد استفاده می‌شود. یکی از آن‌ها اسید بوریک می‌باشد. که بیشتر برای پیشگیری از کمبود این عنصر در درختان و گیاهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. فروش ویژه اسید بوریک کشاورزی بسیار بالا می‌باشد. زیرا مصرف بالایی در کشاورزی دارد.

به‌طوری‌که باغ‌دارن و کشاورزان برای استفاده اسید بوریک کشاورزی به صورت عمده تهیه می‌کنند. زیرا هم ماندگاری آن طولانی می باشد. و انبار کردن آن مشکلی ایجاد نمی کند. و هم برای هر محصول کشاورزی ضروری و مفید می باشد.

بیشتر بدانیم  سولفات پتاسیم کیمیا کویر

اسید بوریک در گیاهانی مانند درخت بید، بلوط و …. که در فصل پاییز برگ آن‌ها می‌ریزند. و درختانی که میوه‌ های آن مانند درخت هلو، آلو و …. که دارای هسته می‌باشند. به‌منظور زیاد شدن عملکرد و کم شدن برخی بیماری‌ها موثر می‌باشد. در محصولاتی مانند چغندر قند که دارای ریشه‌ هستند.

اسید بوریک می‌تواند انرژی نور مانند نور خورشید را به انرژی شیمیایی تغییر ‌دهد. که اصطلاحا به آن فتوسنتز می‌گویند. و در واقع به عملکر فتوسنتز در گیاهان کمک می کند. این عناصر در رشد ریشه میوه، جوانه‌زنی و زیاد شدن تحمل گیاه در برابر سرما و بیماری گوناگون بسیار موثر می‌باشد.

این اسید بسیار ضعیف و ملایم می‌باشد. به‌طوری‌ که تاثیرات مثبتی بر روی گیاهان دارد. اسید بوریک کشاورزی موجب بروز سرطان، تغییر یا صدمه به ژنتیک انسان نمی‌شود. و کاملا بی خطر است. بوریک را به صورت محلول در آب در آورده و میزان غلظت آن را به حد مشخصی برای استفاده بر روی گیاهان می‌رسانند. این محلول نیز مقاومت گیاهان را در برابر بیماری ها و تغییرات اقلیمی افزایش می دهد.

اسید بوریک در گیاهان

نرخ عمده اسید بوریک کشاورزی

اسید بوریک کشاورزی به‌ غیر از استفاده برای تقویت گیاهان در مزارع کشاورزی و درختان میوه، دفع آفات مزارع و ضد عفونی کاربرد فراوانی دارد. این محصول در درمان و تولید داروهای مختلف پزشکی، تولید حشره‌کش‌ها و صنایع دیگر از جمله چرم سازی، هسته‌ای و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در مناطق سردسیر فروش اسید بوریک وارداتی بسیار بالا می‌باشد. کشاورزان برای حفظ کشت مزارع خود از این محلول به روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. برخی قبل از کشت این محلول را به‌خاک اضافه می‌کنند.

بیشتر بدانیم  فروش کود کشاورزی اوره به قیمت کارخانه

گاهی به صورت محلول بر روی گیاهان پاشیده می‌شود. این محلول هم برای درختان میوه و هم محصولات زراعی مناسب می‌باشد. لازم است کشاورزان هنگام استفاده از این محصول نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند. 

مقدار مصرف اسید بوریک نیز در نتیجه گیری آن بسیار مهم است. به گونه ای که باید به طور دقیق آزمایشات خاک و مقدار نیاز محصول انجام گیرد. و سپس اقدام به مصرف آن کرد. انتخاب زمان درست مصرف اسید بوریک نیز در نتیجه گیری نهایی بسیار تاثیر گذار است.

نرخ عمده اسید بوریک کشاورزی در کشور متغیر می‌باشد. این محصول به صورت بسته‌بندی در وزن‌های متفاوت در بازار به فروش می‌رسد. این محصول از نظر شیمیایی بسیار پایدار می‌باشد.

شرکت‌های مختلفی در تولید و فروش این محصول فعال هستند. آنان محصول با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کنند. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری و اینترنتی این محصول را خریداری کنید.

اسید بوریک از کجا تهیه کنیم

اسید بوریک یک ترکیب شیمیایی است که معمولا در فروشگاه‌های شیمیایی یا آنلاین موجود است. برای تهیه آن می توانید به فروشگاه های شیمیایی معتبر در شهر خودتان مراجعه و یا از طریق سایت های خرید آنلاین تهیه کنید. در هر صورت، باید مطمئن شوید که محصول خریداری شده از یک منبع معتبر و با کیفیت است تا مشکلاتی مانند تلف شدن محصول، احتمال خطرات برای سلامتی و … را نداشته باشد. همچنین، بهتر است قبل از استفاده از اسید بوریک، اطمینان حاصل کنید که شرایط استفاده و ذخیره سازی آن را رعایت کرده اید و از ایمنی و پوشش کافی برای جلوگیری از برخورد با پوست و چشم‌ها استفاده کنید.

برای تهیه آن از صفحه تماس با ما با واحد فروش مجموعه الیساکود تماس حاصل فرمائید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما