فروش پروتئین هیدرولیزات پودری

پروتئین هیدرولیزات پودری از هیدرولیز پروتئین به درون اجزای آمینواسیدها و پپتیدهای آن، محلولی به دست می آید که پروتئین هیدرولیز شده نام دارد. همچنین گرمایش طولانی مدت با اسید هیدروکلریک باعث ایجاد پروتئین هیدرولیزات پودری می شود.

هیدرولیز پروتئین یک راه مفید جهت جدا کردن اسیدهای آمینه منفرد است.

فرآیند هیدرولیز را می توان با آنزیم هایی مانند پروتئاز لوزالمعده شبیه سازی کرد. که انجام کار را بسیار تسریع می کند.

در این مقاله به بررسی کاربرد و عملکرد پروتئین هیدرولیزات در کشاورزی خواهیم پرداخت. فروش پروتئین هیدرولیزات پودری بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت در فروشگاه ما موجود می باشد.

پروتئین هیدرولیزات پودری

پروتئین هیدرولیزات پودری

پروتئین هیدرولیز شده می تواند رشد جوانه گیاهان را افزایش دهد. و همچنین کیفیت و بهره وری بیشتری برای محصولات کشاورزی به ارمغان آورد. به همین دلیل به عنوان محرک های زیستی گیاهان از همیت ویژه ای برخوردار است. پروتئین هیدرولیزات به دلیل دارا بودن PHs، کاهش رشد گیاه را که به دلیل تاثیرات منفی مانند خشکسالی، شوری خاک و فلزات سنگین موجود در خاک به وجود می آید را از بین می برد. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان می دهد که PHs موجود در پروتئین هیدرولیزات، کربن و نیتروژن مورد نیاز گیاه را تامین می کند و رشد محصول را با کنترل فعالیت هورمونی گیاه افزایش می دهد. همچنین در جذب مواد مغذی مورد نیاز گیاه تاثیر مستقیم دارد.

پروتئین هیدرولیزات پودری حاوی 50% آمینواسید و پروتئین می باشد. این مواد مغذی نیاز عمده گیاهان جهت رشد می باشد که می توان با استفاده از این کود آن را تامین کرد.

بیشتر بدانیم  فروش قارچ کش به صورت انبوه در کشور

فروش پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیز شده دارای انواع اسیدهای آمینه و نیتروژن آلی می باشد. که گیاهان آن ها را به سرعت می توانند جذب کنند. پروتئین هیدرولیزات به عنوان کود پایه در انواع محصولات کشاورزی مورد استفاده می باشد. و در رشد چشمگیر گیاهان نقش عمده ای دارد. همچنین جذب مواد مغذی گیاهان از طریق ریشه را افزایش می دهد.

از دیگر ویژگی های پروتئین هیدرولیزات، افزایش مقاومت گیاهان در شرایط نامطلوبی مانند خشکسالی، کاهش دما و یخبندان، شوری خاک است. همچنین تاثیر استفاده از پروتئین هیدرولیزات در طعم و رنگ ، سفتی و رشد مطلوب میوه ها می توان مشاهده نمود.

ویژگی های پروتئین هیدرولیزات پودری

  • قیمت مناسب و استفاده ی آسان از آن
  • افزایش مواد مغذی گیاه و خاک
  • بهبود محصولات

فروش پروتئین هیدرولیزات با توجه به استفاده آن در بیشتر محصولات کشاورزی در مراکز مختلف ارائه می شود.

فروشگاه ما یکی از مراکز عرضه پروتئین هیدرولیزات پودری می باشد.

پروتئین هیدرولیزات

Rate this post

Originally posted 2022-10-21 12:06:42.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما