مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

فروش کود سولفات آمونیوم پودری

کود سولفات آمونیوم به صورت محلول و پودری موجود می باشد که در حوزه کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. ویژگی ها و مزایای استفاده از این کود در ادامه عنوان شده است. فروش کود سولفات آمونیوم پودری به صورت غیر حضوری انجام می شود و مشتریان می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این محصول را با ارزانترین نرخ ممکن خریداری کنند. همچنین امکان سفارش عمده این محصول برای همه افراد در سراسر کشور وجود دارد.

فروش کود سولفات آمونیوم پودری

کاربرد سولفات آمونیوم پودری

کاربرد سولفات آمونیوم پودری سولفات آمونیوم پودری در زمینه ‌کشاورزی کاربردهای بسیار گسترده ای به خود اختصاص داده و برای اصلاح و تغذیه خاک کشاورزی از آن استفاده می شود. این کود نیتروژن بسیار بالایی دارد که می تواند در افزایش ثمر دهی و کیفیت محصولات نقش به سزایی داشته باشد.

برای جلوگیری از رشد علف های هرز و یا کاهش آنها به استفاده از این کود می ‌پردازند. به دلیل افزایش مقاومت گیاه نسبت به کم آبی در میزان صرفه جویی آب بسیار موثر می باشد. علاوه بر افزایش رشد گیاه موجب جوان سازی آن نیز می شود و از زردی آنها جلوگیری می کند.

اصلاح و تنظیم ph خاک از دیگر کاربرد سولفات آمونیوم می باشد. سرشار از مواد مغذی می باشد و با داشتن عناصری مانند روی، منگنز، مس و آهن به تغذیه خاک و گیاهان اقدام می ‌کند. یکی از مهمترین مزایای آن امکان استفاده همزمان با دیگر کودها می باشد.

قیمت کود سولفات آمونیوم پودری

قیمت کود سولفات آمونیوم پودری قیمت مود سولفات آمونیوم پودری توسط شرکت های سازنده بر اساس بسیاری از فاکتورها تعیین می ‌شود و در دسترس مشتریان و فروشندگان قرار داده می ‌شود. قیمت از مهم ترین عواملی که قبل از خرید بسیاری از خریداران به آن توجه داشته و به دنبال پایین ترین نرخ های محصول می باشند.

کیفیت، نام برند، نوع فروش، نوع بسته بندی، نام برند سازنده و… از مهم ترین عواملی هستند که می‌ توانند در تعیین قیمت این محصول نقش بزرگی داشته باشند. محصولات که از کیفیت بالایی برخوردار هستند قیمت های بالاتری را به خود اختصاص می دهند چرا که ماندگاری و طول عمر بیشتری دارند.

قیمت کود سولفات به صورت هفتگی و روزانه به روز می شوند و مشتریان و مصرف کنندگان گرامی می توانند توسط کارشناسان فروش در این شرکت از آخرین تغییرات آنها مطلع شوند. فروشندگان سعی نموده اند تا قیمت ‌ها را به صورت کاملا به روز تهیه نموده و جهت اطلاع خریداران به استعلام آنها بپردازند. در صورت خرید عمده و یا مستقیم می ‌توان هزینه‌ های محصول را کاهش داد که یکی از مناسب ترین راه ها جهت تهیه آن می باشد.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید