فروش کود مرغی با نازلترین قیمت در ایران

فروش کود مرغی عمده مورد مصرف کشاورزان درب مرغداری ها صورت می گیرد. برای بهینه کردن کود مرغی  کارخانه ها و واحدهای تولیدی ابتدا آنرا فراوری می کنند. سپس با افزودن مواد آلی و عناصر مورد نظر کود غنی حاصل می شود. برای اثر گذاری بهتر کود را بصورت پلیت یا مایع بسته بندی می کنند.

فروش کود مرغی عمده در کیسه های بزرگ صورت می‌گیرد. ارزان بودن و گستردگی موارد استفاده نیاز به این کود را افزایش می دهد. فروش کود پلت مرغی ارگانیک عمده هزینه های بسته بندی و حمل و نقل را کاهش می دهد.

کود پلیت مرغی غنی شده چیست؟

امروزه با پیشرفت علم کشاورزی و همچنین با پیشرفت علم گل خانه ای، کاربرد کود ها روز به روز در حال افزایش است. از این کود ها در موارد مختلفی استفاده می شود. که در این بخش از مقاله می خواهیم به انواع کود های گیاهی و حیوانی بپردازیم. و همچنین به کاربرد های مختلف این کود ها می پردازیم.

همچنین در ادامه به انواع مواد تشکیل دهنده کود های حیوانی و گیاهی می پردازیم. تا شما با مطالعه ی این مقاله بتوانید با توجه به اهداف استفاده خود از این کود ها، کود مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

فروش کود مرغی عمده : کود پلیت مرغی ایرانی غنی شده یکی از بهترین انواع کود های حیوانی می باشد. که این کود برای گیاهان مختلفی استفاده می شود.

در ادامه مقاله به توضیح بیشتر این کود ها می پردازیم. کود پلیت مرغی غنی شده شامل مواد آلی مختلفی می باشد. که این نوع از مواد آلی که در کود وجود دارد. باعث غنی سازی خاک از مواد آلی مختلف می شود. این نوع از کود برای خاک های مختلفی استفاده می شود. و باعث غنی سازی خاک مورد استفاده کمی شود.

این نوع کود توسط ماشین آلات مدرن و پیشرفته تولید می شود. و به همین علت هیچ گونه ایرادی در این نوع از کود های طبیعی وجود ندارد. این نوع کود صد درصد طبیعی می باشد. و از کود خالص مرغ تهیه می شود. کود پلیت مرغی غنی از مواد معدنی مزایایی نسبت به کود طبیعی مرغ دارد که در ادامه با این مزایا آشنا می شویم.

بیشتر بدانیم  خرید پلت مرغی ارزان با کیفیت تضمینی

مزایای کود های پلیت مرغی

این نوع از کود های طبیعی دارای مزایای مختلفی می باشد که در این بخش از مقاله، خلاصه ای از فایده های این نوع کود را بیان می کنیم. در اینجا به چندین مزیت استفاده از این کود ها اشاره می نماییم.

  1. مزیت اول و اصلی این نوع کود ها این می باشد. که این نوع کود ها علاوه بر ویژگی های کود های طبیعی مرغی دارای فایده های بیشتری می باشند. و این کود ها خاک را به طور کامل از مواد مختلف غنی می کند. به همین علت استفاده از این نوع کود ها به صرفه می باشد.
  2. این نوع کود فاقد هر نوع بذر های علف هرز و تخم حشرات می باشد. و این مزیت باعث می شود که از رشد علف های اضافی جلوگیری شود. این نوع کود از رشد علف های هرز و اضافی جلوگیری می کند و باعث رشد گیاهان مفید می شود.
  3. مزیت سوم این محصول بسته بندی این محصول می باشد. بسته بندی این محصول توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می گیرد. و همچنین نوع این کود به صورت کاملا خشک عرضه می شود. و می توان از این محصول به طور مستقیم استفاده کرد.
  4. مزیت چهارم این نوع کود، مضر نبودن این نوع کود برای ریشه ی گیاهان می باشد. و همچنین این نوع کود اثرات تخریبی بسیار کمی بر روی محیط زیست می باشد. این نوع کود در اثر بارش باران و آبیاری از روی زمین شسته نمی شوند. بلکه این نوع کود با بارش باران و آبیاری فعال تر می شود.

ترکیبات کود های مرغی

کود مرغی دارای مواد مفید بیشتری نسبت به کود ها ی کاملا خالص می باشد. و این کود خاک را به میزان زیادی غنی می کند. همچنین این نوع کود خاک را به طور کامل از مواد معدنی مانند نیتروژن غنی می شود. عنصر نیتروژن در رشد و نمو گیاهان نقش مهمی دارد. و طی پرسه ای طولانی در خاک تولید می شود. به همین علت شما می توانید از این نوع کود استفاده نمایید تا خاک خود را از مواد معدنی و آلی غنی کنید.

بیشتر بدانیم  کود قارچ کش و تاجران خرید و فروش آن در ایران

کود پلیت مرغی غنی از ترکیبات مختلفی می باشد. و درصد تشکیل دهنده ی هریک از این مواد متفاوت می باشد. و هر یک از این عناصر وظایف خاصی را برعهده دارند. ترکیب اصلی این نوع کود کود طبیعی مرغ می باشد. ولی علاوه بر این نوع کود، کود پلیت مرغی غنی از عناصر مختلفی مثل نیتروژن، سدیم، آهن، سولفات سدیم و همچنین عنصر گوگرد تشکیل می شوند. که هر یک از این ترکیبات وظایف مختلفی بر عهده دارند.

فروش کود مرغی عمده در کشور

کود مرغی موارد مصرف بسیاری در باغات میوه دارد. پسته، مرکبات، سیب، خشکبار و … از این دسته می باشند. اکثر تولیدکنندگان کود، کود مرغی را در سبد کالایی خود دارند. شرکت هایی محدود صرفاً بر روی کود مرغی فعالیت می کنند. بعضا این تولیدی ها به سفارش سایر شرکت ها کود مرغی را تولید و به نام آنها عرضه می کنند.

فروش کود مرغی عمده بیشتر در محل هایی که پرورش مرغ بسیار دارند ارزانتر خواهد بود. ارزش کود مرغی بیشتر به مواد آلی و سایر عناصری است که به آن اضافه می شود. چرا که غنی سازی آن ارزش استفاده و همچنین گستره آن را بالا می برد.

 خرید کود پلیت مرغی غنی شده

این نوع کود توسط شرکت ها و کارخانه های مختلف تولید می شوند. که هر یک از این محصولات دارای ویژگی های خاصی هستند. خرید کود مرغی پلیتی باید از یک شرکت معتبر انجام بگیرد. در صورتی که خرید کود را به شرکت های معتبر اختصاص دهید از کیفیت و جنس محصول اطمینان حاصل کنید. و به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما مراکز معتبر را برای خرید انتخاب کنید.

بیشتر بدانیم  فروش سولفات آمونیوم ارومیه از تولید به مصرف

شرکت ما این افتخار را دارد که با ارائه بهترین محصولات رضایت کلیه مصرف کنندگان را به خود جلب نماید و می توانید خرید خود را در کمترین زمان به انجام برسانید.فروش کود مرغی عمده بهره وری را افزایش می دهد.

قیمت کود های پلیت مرغی

این نوع محصول قیمت گذاری های مختلفی دارد و با توجه به کیفیت محصول قیمت این نوع محصول متفاوت می باشد. فروش کود مرغی عمده در شرکت سبوسیب توسط مجموعه الیسا کود انجام می شود. کود مرغی تولیدی در شرکت سبوسیب به دلیل دارا بودن 70% مواد آلی ارزش ویژه ای دارد. و با قیمت 1250 تا 1350 به ازای هر کیلو در حال حاضر در بازار عرضه می شود.

باید دقت کنید که این محصول دارای بسته بندی های مختلفی می باشد. و در ابعاد مختلف بسته بندی می شوند که با توجه به نوع بسته بندی و همچنین ابعاد بسته بندی قیمت کود متفاوت می باشد. مسئولین شرکت ما به منظور جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه تخفیفات ویژه فروش نمودند. و می توانید بهترین و باکیفیت ترین محصولات را با قیمتی ارزان خریداری نمایید.

خرید اینترنتی کود

خرید اینترنتی این محصول بسیار راحت تر و به صرفه تر از خرید حضوری و تلفنی می باشد. زیرا با خرید اینترنتی در هزینه های شما صرفه جویی می شود. و همچنین شما می توانید محصول مورد نیاز خود را از طریق این سایت ثبت نمایید. تا بتوانید این نوع کود را در کم ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

شما می توانید در خرید اینترنتی از همه ویژگی های این نوع محصولات آگاهی پیدا نمایید. تا بتوانید با توجه به نیاز های خود محصول خود را سفارش دهید. همچنین شما می توانید از طریق این سایت محصول معتبر و با کیفیت دریافت نمایید. مزیت بعدی این نوع خرید، ضمانت خرید است. که شما در هنگام خرید این ضمانت را از طریق سایت دریافت می نمایید.

مزیت بعدی خرید اینترنتی بهره مندی شما از تخفیفات ویژه می باشد که شما می توانید در هنگام ثبت سفارشات خود از این تخفیفات ویژه بهره مند شوید.  

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما