قیمت انواع سولفات آمونیوم کیلویی

سولفات آمونیوم یک محصول فوق العاده و پر مصرف در بین کشاورزان و باغداران و صنعت ….. می باشد. که با توجه به حجم و نوع سولفات و دارای قیمت های متفاوتی می باشد. قیمت سولفات آمونیوم کیلویی با توجه به نوسانات بازار و میزان عرضه و تقاضا متفاوت می باشد. ناگفته نماند که این محصول وقتی به صورت عمده و کیلویی خریداری شود از قیمت پایین تری بر خوردار می باشد. برای اطلاع از قیمت سولفات آمونیوم می توانید به سایت فروش آن مراجعه کنید و از قیمت آن اطلاع یابید.

قیمت انواع سولفات آمونیوم کیلویی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم صنعتی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم صنعتی سولفات آمونیوم یک نمک معدنی است که در صنایع کشاورزی و صنعتی کارایی دارد، و به دلیل خاصیت جذب و تنظیم کردن Ph مورد توجه و استفاده زیادی توسط مشتریان قرار گرفته است.

سولفات آمونیوم صنعتی دارای ویژگی های بسیار خوبی است، که سبب شده تا افراد زیادی متقاضی این محصول باشند و از آن استفاده کنند. این محصول با دارا بودن ترکیباتی در خود در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود و نتیجه خیلی خوبی را به مشتریان می دهد.

این محصول دارای ویژگی هایی مانند دارا بودن سولفور و نیتروژن و با شکل ظاهری به صورت دانه دانه می باشد، و به راحتی در آب حل می شود. در انواع صنایع مثل صنایع غذایی و صنایع چوب، رنگرزی و …. کاربرد دارد و این همه مصارف به دلیل ویژگی جذب و تنظیم pH و. .. می باشد.

بیشتر بدانیم  عرضه کننده سولفات آمونیوم کیلویی

به دلیل ویژگی پاک کنندگی ای که دارد در تولید صابون و شوینده و سفید کنند نیز از آن استفاده می شود، هم چنین در تولید کود شیمیایی نیز کاربرد دارد.

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم کیلویی

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم کیلویی عرضه سولفات آمونیوم به صورت کیلویی و بسته بندی در سراسر کشور توسط فروشگاه های مختلف انجام می شود‌، که با قیمت های متفاوتی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

فروشگاه عرضه این محصول را می توانید در هر شهری پیدا کنید اما این که این فروشگاه ها معتبر باشند یا نه کار دشواری می باشد. فروشگاه معتبر با ارائه مشاوره به مشتریان این امکان را به آن‌ها می دهد تا متناسب با نیاز و مصرفی که دارند این محصول را خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی معتبر ما در این سایت سولفات آمونیوم را به صورت کیلویی با قیمت مناسب و بی واسطه به مشتریان ارسال می کند. اگر علاوه بر تهیه سولفات آمونیوم خواستار گرفتن مشاوره و پرداخت هزینه کم هستید می توانید به سایت فروشگاه ما سری بزنید.

این فروشگاه ها انواع سولفات آمونیوم پودری، گرانوله و کریستاله را به صورت بسته بندی های کیلویی و با قیمت مناسب در سریع ترین زمان برای مشتریان ارسال می کنند.

Rate this post

Originally posted 2021-05-28 10:42:55.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما