قیمت کود اسید آمینه مایع 50% ارگانامین عمده و خرده در بازار ایران

قیمت کود اسید آمینه بسته به درصد جذب آن متغیر است. اسیدآمینه چپگرد یا ال آمینواسید قابلیت جذب توسط گیاه را دارد. ضمن اینکه وجود عناصر میکرو و ماکرو به منظور غنی سازی به ارزش آن می افزاید. شرکتهایی در ایران ضمن واردات اقدم به تولید آن کرده اند. اما درصد خلوص پائین جذبی در تولیدات داخلی و خارجی و هزینه خرید محصولات وارداتی موجود در بازار انتخاب محصول را سخت می نماید. اما کود ارگانامین این مشکل را حل کرده است. وجود بیش از 50% اسیدامینه قابل جذب و قیمت بسیار مناسب آن ارزش استفاده از این محصول را بالا می برد.

کود آمینو اسید

امروزه پیشرفت علم کشاورزی و گل خانه ای باعث شده است که کود های مختلفی به بازار عرضه شوند که هر یک از این کود ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.یکی از بهترین و با کیفیت ترین کود های موجود در بازار کود ارگانیک ارگانامین می باشد.این کود دارای خواص بسیاری گوناگونی می باشد و همین ویژگی های منحصر به فرد کود باعث شده است که به یکی از بهترین کود های بازار تبدیل شود.در ادامه این مقاله با ویژگی های خاص این کود بیشتر آشنا می شوید و همچنین در ادامه فواید این کود بررسی می شود و شما می توانید با آگاهی کامل خریدی مطمئن داشته باشید.در این مقاله به روش های خرید و سفارش این محصول می پردازیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید با راحت ترین و به صرفه ترین روش محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کم ترین زمان ممکن محصول مورد نظر به دست شما برسد.

کود آمینو اسید

ترکیبات کود ارگانیک ارگانامین

ارگانامین دارای ترکیبات مختلفی می باشد که هر یک از این ترکیبات وظیفه ی خاصی بر عهده دارند که در ادامه این بخش از مقاله به ترکیبات این کود و همچنین وظیفه ی هرکدام از این ترکیبات می پردازیم.وظیفه ی اصلی کود ارگانیک غنی سازی خاک مورد نظر از هرگونه مواد معدنی و آلی می باشد که این کار باعث می شود که حاصل خیزی خاک به میزان زیادی تحت تاثیر قرار بگیرد و خاک مورد نظر از این نظر تقویت شود.این کود را ارگانیک می نامند زیرا این کود به طور کاملا طبیعی از پسماند های گیاهی و یا حیوانی تهیه شده است و همچنین کود ارگانیک دارای اسید آمینه های مختلفی می باشد که وجود این اسید آمینه ها برای رشد و مقاومت گیاه در برابر آفت ها مورد نیاز می باشد.این نوع کود دارای اسید آمینه های چپ گرد هستند که این اسید آمینه ها به مراتب تاثیرات قوی تری نسبت به اسید آمینه های راست گرد دارند.علاوه بر موادی که به طور طبیعی در این کود وجود دارند، موادی نیز به صورت مصنوعی به این محصول اضافه می شود تا تاثیرات دیگر عوامل را تشدید نمایند.

4

تاثیرات کود ارگانیک

این نوع کود دارای تاثیرات مثبت فراوانی بر روی گیاه می باشد که در این بخش از مقاله به توصیف این تاثیرات می پردازیم.هر یک از ترکیبات دارای تاثیر خاصی بر روی خاک هستند که در ادامه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند.

بیشتر بدانیم  بازار خرید سولفات آمونیوم زنجان

از اولین تاثیرات مثبت این نوع کود بر روی گیاه می توان به جذب صد درصدی این محصول اشاره نمود یعنی کود ارگانیک به صورتی تهیه شده است که به طور کامل توسط گیاه مورد نظر جذب می شود تا از هدر رفتن محصول مورد نظر جلوگیری شود.

شرکت ما با استفاده بهترین ترکیبات و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات اقدام به تولید این محصول می کند تا شما مشتریان گرامی محصولی با بهترین کیفیت را دریافت نمایید.کود ارگانامین برای افزایش باردهی تمام گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد یعنی شما می توانید از این نوع مواد برای افزایش طول عمر همه گیاهان خود استفاده نمایید.همچنین این محصول باعث می شود که مقاومت گیاه در برابر عوامل تنش زا افزایش پیدا کند.کود ارگانامین باعث افزایش فتوسنتز گیاه می شود که این عامل باعث می شود که گیاه مورد نظر شادابی و نشاط زیادی داشته باشد.

نحوه استفاده از کود اسید آمینه

نحوه استفاده

کود ارگانیک ارگانامین به سه صورت مورد استفاده قرار می گیرد که در این بخش از مقاله به بررسی و تحلیل این سه روش می پردازیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل از این نوع کود استفاده نمایید.شما می توانید با با استفاده از این روش ها باعث افزایش تاثیر این کود بر روی محصول مورد نظر شوید.روش اول به صورت پاشیدن بر روی برگ گیاهان می باشد که در این روش تاثیر کود بر روی گیاه مورد نظر افزایش پیدا می کند زیرا کود به صورت مستقیم توسط برگ گیاه جذب می شود.

روش دوم در حین انجام آبیاری می باشد که در این روش کود به همراه آب جذب گیاه می شود.باید توجه داشته باشید که بازده این روش نسبت به روش اول کم تر می باشد ولی در عوض انجام این روش نسبت به روش اول ساده تر می باشد.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم کریستالی عمده و تولیدکنندگان آن در ایران

روش سوم در هنگام بذر پاشی می باشد که این باعث می شود که بذر های کاشته شده زود تر از زمان تعیین شده رشد نمایند و سر از خاک بیرون بیاورند و همچنین باعث می شود که گیاهی مقاوم و شاداب تولید شود.

بسته بندی

کود ارگانیک به صورت های مختلف بسته بندی می شوند که این بسته بندی ها باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا باعث از بین رفتن خواص این کود نشوند.شرکت ما این محصول در بهترین حالت ممکن بسته بندی می نماید و همچنین این کار را توسط ماشین آلات پیشرفته انجام می دهد.بسته بندی این محصول در ابعاد و حجم های مختلفی انجام می شود.

روش های خریداری کود

شما مشتریان گرامی می توانید کود مورد نظر را از طریق روش های مختلفی تهیه نمایید که در این بخش از مقاله به بررسی دو روش برای خریداری این محصول می پردازیم.در روش اول شما می توانید به شعبه های مختلف در سراسر کشور مراجعه نمایید و محصولات مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید تا محصولات خود را در کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.شرکت ما در سراسر کشور شعبه های مختلفی دارد که محصولاتی با کیفیت بالا در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

قیمت کود اسید آمینه

قیمت کود اسید آمینه

کودهای اسید آمینه دارای ترکیبات متفاوتی می باشند. آنچه در قیمت کود اسید آمینه موثر است درصد وجود اسیدهای آمینه قابل جذب و ترکیباتی که به منظور غنی سازی آن انجام می شود می باشد.

قیمت کود اسید آمینه بسته به حجم خرید ( عمده یا خرده)، تولید داخلی یا وارداتی بودن آن، درصد غلظت و فرمولاسیون تفاوت فاحشی دارد. بطوری که تغییرات قیمت کود اسید آمینه در حال حاضر در بازار ایران از 75000 تا 180000 به ازای هر لیتر می باشد.

بیشتر بدانیم  تولید سولفات آمونیوم ذرت با مرغوب ترین کیفیت

خرید اینترنتی

روش دوم خرید کود ارگانیک ارگانامین شامل خرید اینترنتی می شود.یعنی شما می توانید از طریق این سایت کود اسید آمینه مورد نیاز خود را با برند ارگانامین سفارش دهید تا محصولی با کیفیت بالا در کم ترین زمان ممکن در اختیار شما مشتریان گرامی قرار بگیرد.شما می توانید با خرید اینترنتی از تخفیفات ویژه شرکت ما بهره مند شوید و محصولات خود را با بهترین کیفیت در کم ترین زمان ممکن تهیه نمایید.خرید اینترنتی بسیار راحت و به صرفه بوده و همچنین شما می توانید از این طریق در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی نمایید و بدون هیچ گونه مشکل محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

تصاویر فرضی می باشد

سراتل و ارگانامین
Rate this post

Originally posted 2020-03-13 08:33:27.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما