مراکز خرید سولفات آمونیوم مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات نوعی از کود است که برای رشد و باردهی مرکبات نیاز است. این کود حاوی گوگرد و نیتروژن زیادی است که برای رویش و محصول دهی و بالا بردن سطح کیفیت مرکبات لازم است. مراکز خرید سولفات آمونیوم مرکبات باید اطلاعات کافی در مورد سولفات آمونیوم را به خریداران این محصول عرضه کند. و نحوه استفاده و همچنین مقدار به کار گرفته از آن را توضیح دهد که بیش از حد استاندارد از آن به محصول ندهند.

مراکز خرید سولفات آمونیوم مرکبات

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم شکری

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم شکری از مزیت‌های قابل توجه سولفات آمونیوم شکری به خاطر داشتن ازت آمونیاکی در آن خیلی خوب جذب خاک می شود. و در گیاه مصرف می شود ؛ این نوع از کود مواد معدنی در خاک مانند آهن ، روی و ….را در خود جذب می کند. و آن را به مرکبات مورد نظر می رساند.

از زرد شدن برگ مرکبات جلوگیری می کند؛ از ویژگی های خیلی مهم این نوع از کود تنظیم pH خاک است. و این هم به خاطر قلیایی بودن آن است. مصرف آمونیوم سولفات به خاطر دارا بودن نیتروژن کافی در باردهی و بالا بردن کیفیت و وزن محصول تاثیر فوق العاده ای دارد. قابلیت استفاده آن با کود های جامد دیگر به خاطر دانه بندی مناسبی که دارد. کاهش علف های هرز به دلیل وجود گوگرد موجود در آن است.

از بین کود های نیتروژنه موجود آمونیوم سولفات تنها کودی است که تمایل خیلی کمی به جذب آب دارد. بنابراین اگر مدت زمان طولانی هم در انبار بماند باعث گلوخ شدن آن نمی شود. کود سولفات آمونیوم علاوه بر مصرف کشاورزی در سایر صنایع مانند تصفیه آب و فاضلاب ،صنعت آبکاری و…. هم کاربرد دارد و مهم ترین کاربرد آن استفاده در کود های ازته کشاورزی است.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم گرانول عمده به قیمت کارخانه

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم مرکبات

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم مرکبات امروزه مدل های مختلفی از انواع سولفات آمونیوم وارد بازار های مختلف می گردد. که با نام های مختلفی شناخته می شوند و ساختار تشکیل دهنده آنها بر اساس کاربرد هایی که دارند، متفاوت می باشند. بنابراین تاثیرات مختلفی از خود بر جای می گذارند.

توزیع سولفات آمونیوم به صورت مستقیم و به طور کلی امکانی را فراهم می کند. که خرید این محصول در هر نقطه از کشور به راحتی ممکن می باشد. این محصول در قالب بسته بندی های متفاوتی آماده و راهی بازار های مختلف می گردد. که هم کیفیت مناسبی دارند و هم اینکه قیمت های آنها نیز مناسب و بر اساس هزینه های مصرفی برای تولید آنها می باشد. که ارزانترین و منصفانه ترین ارقام آنها را می توانید در این سایت شاهد باشید.

عرضه این محصول به صورت تضمینی و هم در مقادیر عمده و به طور جزئی برای کشاورزان و خریداران عمده ای در اقصی نقاط کشور انجام می گیرد و خرید فوری آن به راحتی ممکن است.

Rate this post

Originally posted 2021-04-12 09:00:52.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما