مراکز پخش سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی دارای مراکز پخش فراوانی در سطح کشور می باشد. این مراکز محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به دست مصرف کنندگان می رسانند. متقاضیان در سطح کشور می توانند با مراجعه به وب سایت های فروشگاهی محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

مراکز پخش سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم کریستالی، یک نمک معدنی دارای ظاهری سفید رنگ دارای دمای ذوب بالا و ماده شیمیایی بدون بو، قابلیت انحلال در آب و غیر محلول در الکل، اتر و استون می باشد. هچنین به صورت کریستال های بسیار ریزی هستند. نام های دیگر آن دی آمونیوم سولفایت و سولفات هیدروژن آمونیوم می باشد.

این ماده از کاربردهای فراوان و نقش بسیار مهم و قابل توجهی در محیط ‌های آزمایشگاهی برخوردار می باشد. سولفات آمونیوم دارای کاربرداری فراوان در زمبنه های متفاوت می باشد. از جمله مهمترین کاربرد های این ماده در تهیه کودهای کشاورزی هست. کود سولفات آمونیوم از ۲۴ درصد گوگرد محلول در آب و ۲۱ درصد ازت به شکل آمونیوم تشکیل می شود. سولفات آمونیوم موجود در کود های کشاورزی باعث افزایش رشد و عملکرد گیاهان می شود و همچنین PH خاک‌ های قلیایی را کاهش می دهد تا ازت و گوگرد مورد نیاز برای رشد گیاهان تامین شود.

علاوه برآن سولفات آمونیوم موجود در کود های کشاورزی باعث افزایش تولید گیاهان می شوند و گیاهان پربارتر و پربازده تز می شوند. می شوند. علاوه بر صنعت کشاورزی در تصفیه آب و فاضلاب، در صنعت چرم سازی، صنعت آبکاری، بخش نساجی، در صنعت دامداری برای از بین بردن بیماری های دام ها، در صنعت غذایی برای تهیه خمیر نان و در تهیه پودر آتشنشان و… آمونیوم سولفات مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم | بهترین کود در کشاورزی

سولفا آمونیم موجود در بازار دارای سه نوع می باشد که هرکدام دارای کاربرد های متفاوت می باشند . این سه نوع عبارت اند از؛

سولفات آمونیوم کریستال

سولفات آمونیوم پودری

سولفات آمونیوم گرانوله

قیمت انواع سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

قیمت انواع سولفات آمونیوم آزمایشگاهی قیمت سولفات آمونیوم با توجه به نوسانات موجود در بازار ثابت نمی ماند و تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. به طور کلی قیمت سولفات آمونیوم آزمایشگاهی بستگی به کیفیت آن، وزن هر بسته، میزان عرضه و تقاضا و نحوه خرید و فروش آن دارد. فروش این محصول به صورت بسته بندی و عمده انجام می گیرد. برای خرید با قیمت مناسب تر می توان از خرید به شکل عمده بهره مند شد.

خوش بختانه این ماده در داخل کشور توسط تولید کنندگان داخلی به اندازه کافی تولید می شود و نیازی به وارد کردن آن نداریم، بلکه تولید کنندگان ایرانی قادر به صادرات محصولات خود به خارج از کشور نیز می باشند. و با توجه به پیشرفتی که در زمینه علم و صنعت وآزمایشگاهی داشته ایم محصولات تولیدی از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

Rate this post

Originally posted 2021-07-04 12:46:48.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما