خانه / پروتئین هیدرولیزات / نازلترین قیمت پروتئین هیدولیزات بایوسبو

نازلترین قیمت پروتئین هیدولیزات بایوسبو

پروتئین هیدولیزات بایوسبو جز آفت های چند جانبه به حساب می آید. در حال حاضر شرکتهای دانش بنیان زیادی در راستای تولید هیدولیزات باسیو دست به کار می باشند. فروش و عرضه این محصولات به صورت بسته بندی صورت می گیرد. این پروتئین به مگس میوه مدیترانه ای معروف است.

نازلترین قیمت پروتئین هیدولیزات بایوسبو

۷ مزیت مهم پروتئین هیدولیزات بایوسبو

7 مزیت مهم پروتئین هیدولیزات بایوسبو

مزیت های پروتئین هیدولیزات بایوسبو قابل ستایش هستند. از شاخص ترین کاربرد هایش در جذب و کنترل آفت های مگس میوه است و تنها ماده ای که قابلیت اختلاط با دیگر سموم را دارد. نکته جالب در مزیت مهم پروتئین هیدولیزات باسیو این است که هیچ گونه سمی را در محصول باقی نمی گذارد. که در نوبه خودش بی نظیر است.

جز اولین و مهمترین پروتئین هیدولیزات باسیو گیاهی است که به روش هیدرولیز آنزیمی تولید می شود. و اولین ماده ای بود که برای هر دو جنس نر و ماده مگس میوه ها به عنوان جذب کننده دیده شد.

میزان طعمه پاشی یا طعمه مسموم آن بر روی برگ های درختان آفت زده بی نظیر دیده می شود. اینکه به ازای هر ۵ لیتر از پروتئین هیدولیزات باسیو با ۱۰۰ لیتر آب تاثیر شگفتی در دفع آفت درختان دارد.

کارائی آن در تله گذاری یا شکار انبوه به نسبت طعمه پاشی کمتر احساس می شود چرا که به ازای ۵۰ لیتر از پروتئین هیدولیزات باسیو ۵۰ لیتر هم آب مصرف می شود.

در محلول پاشی کارائی میزان آب مصرفی ۱۰۰ لیتر به ازای پروتئین ۵٫۱ بعلاوه یک حشره کش که میزان کارائی آن را بسیار بالا می رود.

فروشندگان معتبر پروتئین هیدولیزات بایوسبو

فروشندگان معتبر پروتئین هیدولیزات بایوسبو

پیش قدم های فروشندگان معتبر پروتئین هیدولیزات بایوسبو در مازندران، خراسان، کرمان و تهران هستند. نمایندگی پر فروش اخیر پروتئین هیدولیزات باسیو تهران است که این نشان از رقابت نمایندگی های هیدولیزات باسیو در زمینه فروش می باشد. 

شرکت های تولید کننده پروتئین هیدولیزات بایوسبو در راستای تامین نیاز کشور در صدد تولید بیشتر این محصول هستند چرا که این محصول صادرات آنچنانی ندارد. و عرضه پروتئین هیدولیزات باسیو در داخل کشور و در دست تولیدکننده گان داخلی انجام می پذیرد.

نمایندگی های فعال در سراسر کشور آمادگی لازم جهت فروش محصولات هیدولیزات باسیو، آماده خدمت رسانی به جهت اطلاع رسانی از نحوه مصرف این ماده و همچنین میزان مصرف این مواد را ارائه می دهند.

از آنجایی که ارزش پروتئین هیدولیزات بر اساس غلظت و کیفیت این ماده صورت می گیرد پس کماکان قیمت های متفاوتی در بازار پروتئین ها وجود خواهد داشت. استاندارد هر محصولی آن را در ردیف صادرات قرار می دهد. پروتئین هیدولیزات باسیو دارای استاندارد بسیار عالی است. نحوه و زمان استفاده از این محصول را از فروشندگان و کسانی که  در تولید این محصول دست دارند سوال کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

پرتئین هیدرولیزات سراتل

پروتئین هیدرولیزات سراتل و خرید بدون واسطه از کارخانه

پروتئین هیدرولیزات سراتل از جمله جلب کننده های غذایی می باشد که به کنترل آفات مرکبات، زیتون، گیلاس و ... کمک شایانی می کند. خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل بدلیل تولید آن در داخل آسان شده است.شما می توانید با جستجوی کوتاه هر میزان از این پروتئین را تهیه و استفاده نمایید. می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید تا از آخرین قیمت آن مطلع شوید.

پاسخی بگذارید

الیساکود