وارد کننده سولفات آمونیوم ازبکستان

کود سولفات آمونیوم ازبکستان در شرکت ماکسام چرچیک (MAXAM-CHIRCHIQ) ازبکستان تولید می شود. شرکت ماکسام چرچیک از بزرگترین شرکت های تولید کود کشاورزی در خاورمیانه به حساب می آید. این شرکت اعتبار 80 ساله در کشور ازبکستان دارد. بیش از 40 نوع کود و مکمل های کشاورزی به صورت استاندارد و معتبر در این شرکت تولید می شود.

نیتروژن و سولفات نقش حیاتی در اصلاح اسیدیته خاک دارند. بیشتر خاک های ایران به دلیل شرایط آب و هوایی خاصیت قلیایی دارند. بنابراین کود سولفات آمونیوم جهت تامین نیتروژن و سولفات مورد نیاز، از کودهای کابردی و پرمصرف در ایران می باشد.

شرکت بازرگانی مشهد پودر یکی از واردکنندگان سولفات آمونیوم ازبک به کل کشور می باشد.

سولفات آمونیوم ازبک

کاربرد سولفات آمونیوم ازبک

بیشترین کاربرد سولفات آمونیوم به عنوان کود کشاورزی جهت اصلاح و تنظیم اسیدیته خاک می باشد. این کود حاوی 21% نیتروژن و 24% سولفور جهت تامین نیاز گیاه می باشد.  کشاورزانی که خاک آن ها شور قلیایی می باشد بیشترین نیاز را به استفاده از کود سولفات آمونیوم دارند. که این کود با اصلاح خاک رشد چشمگیری در تقویت محصولات ایجاد می کند.

سولفات آمونیوم قابلیت حل شدن  در آب را دارد. بنابراین به عنوان محلول کمکی با انواع حشره کش، قارچ کش و علف کش هایی که قابلیت ترکیب شدن با آن را دارند، استفاده می شود.

فرمول شیمیایی کود سولفات آمونیوم  به صورت (NH4)2SO4) می باشد. این کود با کاهش PH خاک، خاصیت قلیایی خاک را اصلاح می کند. کود سولفات آمونیوم بهترین منبع تامین ازت و گوگرد برای محصولاتی که به این مواد مغذی نیاز دارند به ویژه درختان میوه می باشد. در این کود ازت به شکل آمونیوم و گوگرد به شکل سولفات تولید و تامین می شود. که زردی برگ های گیاهان و درختان را از بین می برد. و رشد آن ها را بهبود می بخشد.

بیشتر بدانیم  قیمت سولفات آمونیوم پسته و بازار فروش آن

برای تنظیم PH خاک کودهای شیمیایی دیگری نیز موجود می باشد. ولی استفاده از آن ها ممکن است میزان قلیایی خاک را به شدت کاهش دهد. سبب ایجاد خسارت به محصولات گردد. کود سولفات آمونیوم ازبک نسبت به دیگر کودهای شیمیایی بهترعمل می کند.

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبکستان

قیمت سولفات آمونیوم وارداتی به عوامل مختلفی از جمله قیمت ارز، مالیات های گمرکی و کیفیت کود تولید شده بستگی دارد.

محصولات و کودهای تولید شده در شرکت ازبکستان (برند چرچیک) از جمله کود سولفات آمونیوم ازبک از معتبرترین و باکیفیت ترین کودهای تولیدی وارداتی در خاورمیانه می باشد.

فروشگاه ما عرضه کننده کود سولفات آمونیوم وارداتی ازبک می باشد. جهت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کاربرد سولفات آمونیوم

مزایای کود سولفات آمونیوم

یکی از مزایای کود سولفات آمونیوم نسبت به دیگر کودهای ازته این است که سولفات آمونیوم دارای ازت آمونیاکی می باشد، که با افزایش متابولیسم گیاه. باعث جذب سریعتر آن توسط گیاه می شود.

استفاده از کود سولفات آمونیوم در محصولاتی مانند انگور، پسته و مرکبات بسیار تاثیرگذار است.

 

ویژگی های کود سولفات آمونیوم:

  • بدون مواد افزودنی
  • خاصیت حلالیت بالا
  • اصلاح و تقویت خاک
  • مصرف آسان و تاثیرگذاری سریع
  • مناسب جهت همه محصولات زراعی جهت تامین نیتروژن و سولفات
Rate this post

Originally posted 2022-10-21 17:51:09.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما