مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وارد کننده سولفات آمونیوم پسته

استفاده از کود سولفات آمونیوم پسته مزایای بسیار زیادی دارد که می‌توانند باعث شوند که استفاده از این کود را بر دیگر کودها ترجیح دهیم. از جمله مزیت‌های استفاده از این کود در برابر کود اوره و دیگر کودها، این است که این کود، خود دارای آمونیاک است. که با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب می‌شود. همچنین سولفا آمونیوم پسته باعث رشد گیاه می شود.

سولفات آمونیوم پسته، نوعی کود است که در کارخانه سولفات آمونیوم تولید می‌شود و  برای درختان پسته مورد استفاده قرار می‌گیرد این کود، منابع سولفات آمونیوم،مواد شیمیایی است که  دارای ۲۱ درصد ازت و ۲۴ درصد گوگرد می باشد.این کود به دلیل اینکه بسیار اسیدزا می‌باشد، می‌تواند بهترین کود برای شرایط خاک های ایران باشد. بنابراین استفاده از این کود، می‌تواند کاملاً زمین را اسیدی کند و باعث شود که رشد درختان پسته بهتر شود و محصول بهتری به بار نشیند.

تأثیر منابع سولفات آمونیوم پسته

یکی دیگر از مزایای استفاده از کود سولفات آمونیوم پسته، این است که خاک زمین های قلیایی را به شدت کاهش می دهد و باعث جذب شدن مواد مغذی به درختان می شود.

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم پسته

مصرف این کود برای درختان پسته، در سه مرحله می‌باشد؛

  • مرحله اول در اواخر اسفندماه تا فروردین،قبل از سبز شدن درختان است.
  • مرحله دوم مصرف کود سولفات آمونیوم پسته در اواخر بهار،یعنی خردادماه است؛ زمانی که میوه درخت پسته، شروع به مغزگیری می‌کند.
  • مرحله سوم و آخرین مرحله مصرف این کود، در شهریور با آخرین آبیاری و قبل از برداشت محصول است.

بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم پسته

از جمله مزیت استفاده از کود سولفات آمونیوم، برای باغ‌های پسته، این است که قابلیت بسیار بالایی در اصلاح کردن خاک‌های قلیایی،در مقابل دیگر کودها دارد چرا که بیشتر خاک‌های کشاورزی در سطح کشور قلیایی و آهکی هستند و برای رشد مناسب غلات و گیاهان، لازم است که این خاک‌ها اصلاح شود و جای خود را به خاک اسیدی دهند تا نتیجه بهتری از باغداری، شامل حال کشاورزان شود.

برای تهیه سولفات آلومینیوم پسته، بهتر است از طریق بزرگترین کارخانه سولفات آلومینیوم پسته اقدام کنید. این کارخانه دارای محصولی با کیفیت بسیار بالا بوده که می‌توان گفت محصول تولیدی این کارخانه ، از هر گونه مواد سمی و آلاینده به دور است .

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید