پخش سولفات آمونیوم کشاورزی به قیمت عمده

پخش سولفات آمونیوم کشاورزی آن را در بهترین درجه خلوص و نیز بسته بندی بسیار مناسب و با کیفیت به صورت مستقیم و عمده در اختیار مشتریان داخلی و خارجی این نوع کود قرار می دهند.

با افزایش میزان عرضه و تقاضا برای سولفات آمونیوم کشاورزی و نیز کسب اعتماد و رضایت مشتریان این محصول بتوانند از سود و درآمد خالص بسیاری بهره مند شوند. و از آن در جهت گسترش مستمر مراکز پخش خود استفاده نمایند. تا همواره بتواند نیاز بازار مصرف آن را تأمین کنند.

خصوصیات سولفات آمونیوم کشاورزی

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم کریستالی

امروز بسیاری از تولید کنندگان محصولات کشاورزی برای بهره مندی از محصولی با کیفیت و با بازدهی فراوان و نیز صرفه اقتصادی بسیار به دنبال استفاده از انواع کود کشاورزی می باشند. که برای این منظور مصرف آن را مطابق با علم روز دنیا و همچنین تخصص دانش آموختگان این علم در برنامه کاری خود می گنجانند.

یکی از این کودها سولفات آمونیوم کریستالی است که دارای ویژگی های بارز و مطلوبی است. که شامل:

  1. مصرف حجم کمی از آن ولی بازدهی بالا
  2. محلول در آب
  3. مناسب برای هر گونه بافت گیاهی و درختان با ثمر و بی ثمر
  4. سهولت در استفاده از این کود
  5. عدم تخریب و آسیب رسانی به محیط زیست

البته ناگفته نماند که بیشترین مصرف سولفات آمونیوم کریستالی در علم کشاورزی می باشد. اگر چه در صنایع مختلف دیگر نیز در کاربرد است. ولی باید اعتراف نمود که کیفیت بی نظیر این نوع کود منجر به استفاده از آن در جهت پیشرفت و خودکفایی در مواد غذایی و کشاورزی می شود.  که اغلب از آن برای رشد و افزایش بازدهی گندم، بادام، یونجه، ذرت، پسته و غیره بسیار استفاده می کنند.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه | فروش اینترنتی پودری و گرانوله

سولفات آمومنیوم کریستالی

قیمت انواع سولفات آمونیوم کشاورزی

امروزه قیمت سولفات آمونیوم در علم کشاورزی از سوی مراکز پخش و توزیع آن بر اساس عوامل مختلفی تعیین و مشخص می شود. که شامل:

سطح خلوص و کیفیت آن، حجم و نوع بسته بندی، برند، نوسانات ارزی در کشور، نحوه عرضه و تقاضا، هزینه های انبارش، حمل و نقل و غیره می‌باشد. که با در نظر گرفتن حداقل سود برای این مراکز قیمت نهایی این کود مشخص می شود. و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

از آنجا که قیمت یکی از پارامتر های اصلی در خرید هر محصولی می باشد به طور یقین در مورد این محصول نیز صدق می‌کند. و قیمت ارزان آن منجر به افزایش میزان عرضه و پخش آن نیز می گردد.

حال شما عزیزان کشاورز برای بهره مندی از این ویژگی می توانید آن را بدون مراجعه حضوری از طریق سایت اینترنتی منحصر به فرد آن در تنوع خلوص، بسته بندی و قیمت ملاحظه نمایید. تا با ثبت سفارش در اسرع وقت در محل تعیینی از سوی خود تحویل بگیرید که بسیار قیمت مناسب و مقرون به صرفه است.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما