پروتئین هیدرولیزات سراتل جلب کننده | خرید و قیمت بدون واسطه از کارخانه

پروتئین هیدرولیزات سراتل از جمله جلب کننده های غذایی آفاتی همچون مگس های میوه مدیترانه‌ای، مرکبات، زیتون، پرتقال، گیلاس، انبه، جالیز و … است. خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل بدلیل تولید آن در داخل آسان شده است. می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید تا از آخرین قیمت آن مطلع شوید.

پروتئین-هیدرولیزات-یک-لیتری

پروتئین هیدرولیزات چیست؟

پرتئین هیدرولیزات یک ماده غذایی محرک می باشد که بعنوان طعمه برای جلب آفات از آن استفاده می شود. مزیت پروتئین هیدرولیزات نسبت به نمونه های مشابه تفاوت آن در جذب آفت می باشد.

جلب کننده ها عمدتاً از نوع هرمونی بوده و جنس نر یا ماده را به خود جذب می کردند. درنتیجه بعلت فقدان وجود جفت آفت در مزرعه یا باغ کنترل می شد. در خصوص پروتئین هیدرولیزات با توجه به ماهیت آن جلب هر دوجنس اتفاق می افتد. به اینصورت که پروتئین هیدرولیزات یک ماده غذایی برای اغلب آفات بوده و این حشرات برای تغذیه و استفاده غذایی از این ماده به سمت آن هجوم می برند. 

پروتئین هیدرولیزات سراتل

پروتئین هیدرولیزات سراتل هر دو جنس نر و ماده را جذب میکند. ترکیبات آن غیر سمی، عمدتاً آمینو اسید می باشند. این مواد برای جذب آفات زیر کار برد دارید.

 • مرکبات: مگس میوه مدیترانه (Ceratitis capitata )
 • زیتون: مگس میوه زیتون (Dacus Oleae  یا Bactrocera oleae )
 • گیلاس: مگس گیلاس (Rhagoletis Cerasi )
 • خربزه: مگس جالیز و خربزه (Dacus persica & Dacus cucurbitae )
 • انبه: مگس میوه انبه (Bacterocera zonata)
 • انجیر: مگس میوه انجیر (Carpolonchea Aristella Beck)
پروتئین هیدرولیزات سراتل

تهیه و بسته بندی پروتئین هیدرولیزت 

پرتئین هیدرولیزات مایع بوده و استفاده از آن بصورت محلول پاشی است. به همین منظور بسته بندی های متفاوتی برای سهولت استفاده از آن طراحی شده است. انواع بسته بندی ها شامل:

 • نیم لیتری پیتوکس
 • یک لیتری پیتوکس
 • پنج لیتری گالن
 • 20لیتری گالن
تهیه و بسته بندی پروتئین هیدرولیزت 

خرید و فروش پروتئین هیدرولیزات 

امروزه خرید و فروش این محصول اهمیت زیادی پیدا کرده است. تقریباً موثرترین و ارزانترین روش مبارزه با آفات مذکور استفاده از آن می باشد. خصوصاً اینکه سطح زیر کشت محصولات کشاورزی آسیب پذیر در رابطه با پروتئین هیدرولیزات سراتل در کشور و در دنیا بسیار زیاد می باشد.

بیشتر بدانیم  قیمت پروتئین هیدرولیزات صادراتی بصورت عمده

این امر زمینه تولید داخلی و حتی صادرات محصول مذکور را افزایش داده است. با افزایش نیاز خرید و فروش آن به صورت عمده و خرده کمک زیادی به کنترل آفات می نماید.

فروش پروتئین هیدرولیزات 

فروش پروتئین هیدرولیزات سراتل در بسته بندی های متنوع و شکیل نیاز مصرف کننده گان در بازار داخل و خارج را تامین می کند. کیفیت بالا در کنار بسته بندی مناسب میل به استفاده از آن را افزایش میدهد. با افزایش فروش کاهش نرخ بیکاری و پیشرفت اقتصادی حاصل می شود.

توانایی بالای شرکتهای تولید کننده در تولید و حفظ کیفت در بازارهای رقابتی صادراتی سودآوری قابل توجه هی برای صادرکنندگان این محصول داراست.

خرید پروتئین هیدرولیزات

 

پروتئین هیدرولیزات سراتل

تولید پروتئین هیدرولیزات

از چند سال پیش که وجود چنین آفاتی در کشور بسیار کم بوده، تامین این محصول توسط واردکنندگان انجام میپذیرفت. با گذشت زمان و از کنترل خارج شدن این افات وضعیت به صورت بحرانی درآمد. از طرفی تحریم نیز به کمبود آن در بازار دامن زد. لذا پس از بررسی ها و تحقیقات شرکتهای دانش بنیان موفق به تولید این محصول در ایران شدند.

استاندارد تولید این پروتئین در حدی بالا بوده که به راحتی این محصول در بازار خارجی نیز خواهان زیادی را داراست.

نمایندگی های فروش پروتئین هیدرولیزات سراتل

با افزایش تقاضا و وجود دلالان تهیه این محصول با قیمتهای گزاف صورت می پذیرد. به همین منظور تولیدکنندگان توسط عاملین فروش خود اقدام به عرضه این حصول نموده اند. عاملین و نمایندگان با بررسی بازار و مقدار نیاز هرمنطقه توزیع آنرا عهده دار می باشند.این کار باعث معقول نگه داشتن قیمت و دسرس پذیر بودن آن شود.

بیشتر بدانیم  خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل تولید شرکت کوهرنگ

این امر کمک شایانی به کشاورزان در راستای کنترل آفات می کند. درنتیجه رضایت مصرف کننده را بدنبال دارد.

پروتئین هیدرولیزات سراتل

قیمت پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیزات در بازار ایران یا وارداتی است و یا تولید داخل. کشورهایی که این ماده از آن وارد میشود شامل چین، هند، اسپانیا، ایتالیا و چند کشور دیگر می‌باشد. بهترین نمونه موجود در بازار ایران بدور از تبلیغات گمراه کننده شرکتهای وارداتی و یا تولیدی نمونهه ای اسپانیایی آن است که با قیمت 15 دلار به ازای هر لیتر عرضه می گردد.

بطور کلی قیمت انواع پرتئین هیدرولیزات بدین شرح است:

 • وارداتی از اسپانیا 15 دلار 
 • وارداتی از ایتالیا 13 دلار
 • وارداتی از هند و چین رقمی بین 150.000 تا 170.000 تومان
 • برند سراتل بیش از 300.000 تومان
 • برند سراتراپ بیش از 150.000 تومان
 • برند  ردیم بیش از 300.000 تومان
 • برند بایوران 120.000 تا 150.000 تومان
 • برند مدلور 85.000 تا 100.000 تومان

در خرید این محصول چند نکته بایست مدنظر واقع شود:

 1. به تاریخ تولید و انقضا توجه شود، چرا که در برخی موارد خصوصاً محصولات وارداتی بعضاً از تاریخ ورود ان بیش از 2 سال گذشته است. این مدت زمان اثر جلب کنندگی پروتئین را از بین می برد.
 2. به تبلیغات شرکتهای تولید کننده توجه نشود چرا که تولید کننده صرفاً محصول خود را معرفی و مزایای بیشماری را برای ان وصف می نماید در حالی که بعضاً برای سود بیشتر ماده موثر فرمول داخلی آن را تغییر می دهند لذا توصیه میشود که قبل از تهیه و مصرف با کارشناسان این روش مبارزه مشورت نمائید.
 3. عموماً پروتئین های جهاد کشاورزی از طریق مناقصه تهیه می شوند. این بدان معناست که جهاد کشاورزی از شرکت های مختلف برای تامین پروتئین دعوت به مناقصه می کند و شرکتی که کمترین قیمت را پیشنهاد می دهد برنده مناقصه می شود. این روش می تواند منجر به تامین پروتئین های بی کیفیت از برندهای ناشناخته شود. علاوه بر این، پروتئین های وارداتی ممکن است تاریخ مصرف گذشته باشند و استفاده از آنها می تواند به محصولات کشاورزی آسیب برساند. به همین منظور از کیفیت آن اطلاع حاصل نمائید.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش عمده پروتئین هیدرولیزات سراتل در اصفهان

تیم الیساکود با رهبری خانم دکتر احتشام انواع پروتئین هیدرولیزات موجود در بازار را مستقلاً و بصورت پایلوت در باغات استان فارس آزمایش نمودند. نتایج آزمایشات نشان داد که برخی از نمونه های پروتئین هیدرولیزات موجود در بازار هیچ تاثیری در جلب آفات نداشتند.

الیساکود تنها عرضه کننده پروتئین هیدرولیزات با اثربخشی بالا در کنترل آفات است. پروتئین هیدرولیزات الیساکود با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تولید می شود و حاوی ترکیبات فعالی است که به طور موثر آفات را کنترل می کند.

الیساکود پروتئین هیدرولیزات خود را بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه به فروش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

5/5 – (1 امتیاز)
4

   • سلام
    خرید هر کالایی برای اطمینان بهتره از تولید کننده خریداری شه، در خصوص پروتیین هیدرولیزات سراتل چند نکته هست که عرض می کنم:
    1- قیمت آن نسبت سایر پروتئنهای موجود گرانتر هست.
    2- بازدهی اون در قیاس با سایر پروتئینها بعضاً پایین تر هست.
    3- دستورالعمل مصرف پروتیین هیدرولیزات سراتل برای مصرف کننده نامشخص هست و کارشنان هم توضیحی مناسبی برای مصرف اون ارائه نمیدهند.
    4- عملکرد پروتیین هیدرولیزات سراتل برخلاف تبلیغات و اظهارات مدیران فروش ضعیف هست.
    توصیه میشه برای تهیه جلب کننده غاذیی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما