مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

پروتئین هیدرولیزات سراتل و خرید بدون واسطه از کارخانه

پرتئین هیدرولیزات سراتل

پروتئین هیدرولیزات سراتل از جمله جلب کننده های غذایی می باشد که به کنترل آفات مرکبات، زیتون، گیلاس و … کمک شایانی می کند. خرید پروتئین هیدرولیزات سراتل بدلیل تولید آن در داخل آسان شده است.شما می توانید با جستجوی کوتاه هر میزان از این پروتئین را تهیه و استفاده نمایید. می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید تا از آخرین قیمت آن مطلع شوید.

پروتئین-هیدرولیزات-یک-لیتری

پروتئین هیدرولیزات

پرتئین هیدرولیزات یک ماده غذایی محرک می باشد که بعنوان طعمه برای جلب آفات از آن استفاده می شود. مزیت پروتئین هیدرولیزات نسبت به نمونه های مشابه تفاوت آن در جذب آفت می باشد.

جلب کننده ها عمدتاً از نوع هرمونی بوده و جنس نر یا ماده را به خود جذب می کردند. درنتیجه بعلت فقدان وجود جفت آفت در مزرعه یا باغ کنترل می شد.

پروتئین هیدرولیزات سراتل

پروتئین هیدرولیزات سراتل هر دو جنس نر و ماده را جذب میکند. ترکیبات آن غیر سمی، عمدتاً آمینو اسید می باشند. این مواد برای جذب آفات زیر کار برد دارید.

  • مرکبات: مگس میوه مدیترانه (Ceratitis capitata )
  • زیتون: مگس میوه زیتون (Dacus Oleae  یا Bactrocera oleae )
  • گیلاس: مگس گیلاس (Rhagoletis Cerasi )
  • خربزه: مگس جالیز و خربزه (Dacus persica & Dacus cucurbitae )
  • انبه: مگس میوه انبه (Bacterocera zonata)
  • انجیر: مگس میوه انجیر (Carpolonchea Aristella Beck)

تهیه و بسته بندی پروتئین هیدرولیزت سراتل

پرتئین هیدرولیزات مایع بوده و استفاده از آن بصورت محلول پاشی است. به همین منظور بسته بندی های متفاوتی برای سهولت استفاده از آن طراحی شده است. انواع بسته بندی ها شامل:

  • نیم لیتری پیتوکس
  • یک لیتری پیتوکس
  • پنج لیتری گالن
  • 20لیتری گالن

خرید و فروش پروتئین هیدرولیزات سراتل

امروزه خرید و فروش این محصول اهمیت زیادی پیدا کرده است. تقریباً موثرترین و ارزانترین روش مبارزه با آفات مذکور استفاده از آن می باشد. خصوصاً اینکه سطح زیر کشت محصولات کشاورزی آسیب پذیر در رابطه با پروتئین هیدرولیزات سراتل در کشور و در دنیا بسیار زیاد می باشد. این امر زمینه تولید داخلی و حتی صادرات محصول مذکور را افزایش داده است. با افزایش نیاز خرید و فروش آن به صورت عمده و خرده کمک زیادی به کنترل آفات می نماید.

پروتئین هیدرولیزات سراتل

تولید پروتئین هیدرولیزات

از چند سال پیش که وجود چنین آفاتی در کشور بسیار کم بوده، تامین این محصول توسط واردکنندگان انجام میپذیرفت. با گذشت زمان و از کنترل خارج شدن این افات وضعیت به صورت بحرانی درآمد. از طرفی تحریم نیز به کمبود آن در بازار دامن زد. لذا پس از بررسی ها و تحقیقات شرکتهای دانش بنیان موفق به تولید این محصول در ایران شدند.

استاندارد تولید این پروتئین در حدی بالا بوده که به راحتی این محصول در بازار خارجی نیز خواهان زیادی را داراست.

نمایندگی های فروش پروتئین هیدرولیزات سراتل

با افزایش تقاضا و وجود دلالان تهیه این محصول با قیمتهای گزاف صورت می پذیرد. به همین منظور تولیدکنندگان توسط عاملین فروش خود اقدام به عرضه این حصول نموده اند. عاملین و نمایندگان با بررسی بازار و مقدار نیاز هرمنطقه توزیع آنرا عهده دار می باشند.این کار باعث معقول نگه داشتن قیمت و دسرس پذیر بودن آن شود.

این امر کمک شایانی به کشاورزان در راستای کنترل آفات می کند. درنتیجه رضایت مصرف کننده را بدنبال دارد.

پروتئین هیدرولیزات سراتل

تهیه پروتئین هیدرولیزات سراتل

فروش پروتئین هیدرولیزات سراتل در بسته بندی های متنوع و شکیل نیاز مصرف کننده گان در بازار داخل و خارج را تامین می کند. کیفیت بالا در کنار بسته بندی مناسب میل به استفاده از آن را افزایش میدهد. با افزایش فروش کاهش نرخ بیکاری و پیشرفت اقتصادی حاصل می شود.

توانایی بالای شرکتهای تولید کننده در تولید و حفظ کیفت در بازارهای رقابتی صادراتی سودآوری قابل توجه هی برای صادرکنندگان این محصول داراست.

به منظور تامین این محصول بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه با شماره های درج شده تماس حاصل فرمائید.

تصاویر فرضی میباشند

سراتل و ارگانامین
سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.