کارخانه سولفات آمونیوم شیراز پودری و گرانول

کارخانه سولفات آمونیوم شیراز از انواع نمک های معدنی می باشد و از آن مصارف کثیری می شود. در واقع از این ماده معدنی برای بهبود شرایط گیاهان، کاهش میزان pH خاک، تامین نیتروژن، تهیه حشره کش ها، قارچ کش‌ها و علف کش و… استفاده می شود.

با توجه به استفاده بسیار زیاد از این ماده، کارخانه سولفات آمونیوم شیراز در اقصی نقاط کشور به ارائه خدمات می پردازد. و بهترین و با کیفیت ترین آن ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این زمینه شما می توانید از درگاه اینترنتی نسبت به خرید اقتصادی محصول خود اقدام نمایید و خریدی راحت را تجربه نمایید.

فروش کود آمونیوم

ناگفته ها در مورد سولفات آمونیوم پودری صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی از نمک های معدنی با کارایی بسیار بالا در زمینه کشاورزی و صنعت می باشد. از این ماده به عنوان کود ازته در کشاورزی استفاده بسیار بالایی می شود.

این نمونه کود از ۲۱ درصد ازت به همراه ۲۴ درصد سولفور تشکیل شده است. از سولفات آمونیوم پودری برای کاهش ph خاک های قلیایی و آهکی استفاده می شود، علاوه بر این با استفاده از آن ازت و گوگرد مورد نیاز برای رشد و نمو گیاه فراهم خواهد شد و در نهایت محصولات کشاورزی با کیفیت بالایی تولید می شوند.

نحوه بکارگیری تولید سولفات آمونیوم کریستال در زمین های کشاورزی و صنعت متفاوت می باشد، به همین دلیل ما با گریدها و نمونه های مختلفی از آن ها در بازار مواجه هستیم که هر فردی می تواند بنا به نیاز خود نمونه ای از آن ها را خریداری نمایید.

بیشتر بدانیم  عرضه سولفات آمونیوم کریستالی

از مهم ترین آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

ازت موجود در سولفات آمونیوم ماده ای مهم در امر کشاورزی و صنعت می باشد، اما به کارگیری بیش از حد آن در خاک و آب های زیرزمینی مشکلات بسیار زیادی را به وجود خواهد آورد، بنابراین همواره در میزان مصرف آن دقت کافی داشته باشید. بیش تر خاک های کشاورزی ایران خاصیت قلیایی دارند، بنابراین استفاده بسیار زیاد از ازت می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

سولفات آمونیوم کشاورزی

سولفات آمونیوم گرانوله شیراز

سولفات آمونیوم گرانوله شیراز یک نوع کود شیمیایی است که برای تقویت رشد گیاهان و افزایش عملکرد در باغبانی و کشاورزی استفاده می‌شود. این کود حاوی ترکیب شیمیایی سولفات آمونیوم (NH4)2SO4 است.

سولفات آمونیوم گرانوله شیراز به صورت دانه‌های کوچک و گرانوله‌ای تهیه می‌شود. این دانه‌ها حاوی نسبت متعادلی از نیتروژن و گوگرد هستند. نیتروژن یکی از عناصر غذایی اصلی برای رشد گیاهان است و به عنوان یک منبع نیتروژن قابل جذب برای گیاهان عمل می‌کند. همچنین، گوگرد نیز برای ساختن پروتئین‌ها و آنزیم‌ها در گیاهان ضروری است.

سولفات آمونیوم گرانوله شیراز به عنوان یک کود محسوب می‌شود که به طور عمده در کشاورزی استفاده می‌شود. این کود می‌تواند بهبود کیفیت خاک و افزایش عملکرد محصولات کشاورزی را تسهیل کند. با اعمال این کود به خاک، گیاهان قادر به جذب مواد غذایی بیشتری می‌شوند و در نتیجه رشد بهتری داشته و محصولات بهتری تولید می‌کنند.

مزایای استفاده از سولفات آمونیوم گرانوله شیراز شامل موارد زیر می‌شود:

بیشتر بدانیم  فروش انواع سولفات آمونیوم جو اصل

1. تامین نیتروژن: سولفات آمونیوم گرانوله شیراز منبعی مناسب برای تأمین نیتروژن برای گیاهان است.

سولفات آمونیوم پودری

توزیع کننده سولفات آمونیوم پودری شیراز

با توجه به کارایی بالای این سری از محصولات، استقبال از خرید آن ها بسیار زیاد می باشد، در نتیجه مرکز توزیع سولفات آمونیوم تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با ارائه پویای خود باعث تعدیل نیاز بازار شود.

مراکز توزیع در مواردی به صورت عمده محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهد، با این وجود افراد می توانند در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابند.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما