کود قارچ کش و تاجران خرید و فروش آن در ایران

کود قارچ کش: خرید و فروش کود قارچ کش امروزه در کشور رونق زیادی گرفته است. و تاجران زیادی در این عرصه در حال فعالیت هستند. امروزه کشاورزی در ایران همزمان با جهان در حال توسعه است.

برای اینکه محصولات دچار آفت و قارچ نشوند باید از قارچ کش استفاده کرد. این محصولات به صورت عمده و جزئی به فروش می رسند. تاثیر بالای آنها به محصولات کشاورزی کمک زیادی می کند.

بزرگ ترین تاجران کود قارچ کش در کشور

یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای مبارزه با آفات و بیماری‌های محصولات کشاورزی استفاده از سموم است. از مهمترین انواع این سموم قارچ کش‌ها هستند که با بیماری‌های قارچی مبارزه می کنند. و علاوه بر آن موجب کیفیت و بازار پسندی محصول و محافظت آن در زمان انبارداری می شوند.

استفاده از قارچ کش نامطلوب، نه تنها موجب حفاظت از محصول کشاورزی نمی شود بلکه می تواند خسارت‌های جبران ناپذیری به آن وارد کند و علاوه بر خسارت مالی، می تواند امنیت غذایی را به خطر بیاندازد. بنابراین در خرید کود و سموم باید از برندهای معتبر استفاده کرد.

تجارت کود و سموم قارچ کش توسط شرکت‌های مختلفی در کشور انجام می شود. بزرگ‌ترین تاجران کود قارچ کش در کشور در تلاشند تا بهترین سموم تولیدی کارخانه‌های داخلی و سموم وارداتی خارجی و قویترین سم قارچ کش را در کشور عرضه کنند. برندهای مختلفی از قارچکش در کشور عرضه می شوند. 

خرید و فروش کود از بین برنده قارچ در ایران

با توجه به نوع محصول و  عامل بیماری قارچی در گیاه، انواع مختلفی از سموم توسط گیاهپزشک، توصیه می شود. معمولا نام تجاری، نام عمومی، فرمولاسیون و طریقه استفاده از قارچ کش روی بسته‌بندی آن نوشته شده است.

بیشتر بدانیم  بازار جهانی خرید و فروش کود کشاورزی ایران

خرید و فروش کود نابودی قارچ در ایران رونق زیادی پیدا کرده است. خرید و فروش کود قارچ کش در ایران به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. مانند:

 1. خرید عمده از کارخانه
 2. خرید و فروش از سم فروشی ها
 3. شرکت های پخش کود و سم کشاورزی
 4. خرید اینترنتی قارچ کش

حراجی کود قارچ کش در کشور

قارچ کش‌ها، حشره کش‌ها، علف کش‌ها و کود‌های کشاورزی با توجه به موارد مختلف قیمت گذاری می شوند. اما عوامل مؤثر در قیمت قارچ کش چیست؟

 • میزان ماده مؤثره
 • داخلی و یا خارجی بودن قارچ کش
 • بسته بندی قارچ کش
 • حجم و یا وزن قارچ کش
 • متوسط قیمت قارچ کش در بازار
 • میزان عرضه و تقاضای قارچ کش در بازار

از طریق سایت های حراجی کود نابودی قارچ در کشور، می توان سموم قارچ کش را با کیفیت و قیمت شگفت انگیز به صورت آنلاین خریداری نمود. قارچ کش دکتر پلنت و قارچ کش رزالاکسیل از مر فروش ترین ترکیبات در این حراجی ها هستند.

موارد مصرف کود نابود کننده قارچ در کشور

کشاورزی در ایران، به دلیل تنوع اقلیم و آب و هوا، بسیار متنوع است. بنابراین در فصول مختلف سال محصولات زیادی در استان‌های مختلف ایران کشت می شود. به همین دلیل موارد مصرف کود نابودی قارچ در کشور طیف گسترده‌ای از محصولات کشاورزی را شامل می‌شود. از موارد مصرف کو قارچ در کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای محصولات سبزی و صیفی مانند سم قارچ کش گوجه، خیار و کدو
 • برای محصولات زراعی مانند سموم قارچ کش برنج، گندم و جو
 • برای محصولات باغی مانند سم قارچ کش مرکبات، گردو و سیب
Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما