خرید روغن ولک|فروش انواع روغن ولک با قیمت مناسب

روغن ولک آراسنج، روغن ولک کاوش کیمیا، نگین سبز ساوه، رجاشیمی و سم سازان حاوی پارافین خوراکی جهت مبارزه با آفت های موجود در درختان استفاده می شود.

این روغن ولک موجب نابودی آفات می شود. این روغن به صورت اسپری مستقیم در محل های آلوده استفاده می شود.

روغن ولک چیست؟

روغن امولسیون شونده برای محصولاتی که با حشره ها، کنه ها، قارچ ها و علف ها آلوده شده اند. استفاده می شود. و محیط مورد نظر را از این آلودگی ها تمیز میکند. و از خسارت هایی که این بیماری ها و حشرات به محصولات و درختان زمین های کشاورزی وارد می کنند جلوگیری می کند.

این روغن امولسیون شونده با پوشش سطح بدن حشرات منافذ تنفسی آن ها را مسدود و بسته نگه می دارد. و ادامه حیات آن ها را مختل می کند.

بهترین زمان مصرف روغن ولک اواخر زمستان و قبل از بیدار شدن درختان از خواب می باشد.

روغن ولک چیست

انواع روغن امولسیون شونده موجود در بازار

روغن ولک که به عنوان روغن امولسیون شونده شناخته می شود. در گروه هیدروکربن های آلیفاتیک قرار می گیرد. که ترکیبات آن روغن پارافین به همراه مشتقات نفتی می باشد.

این روغن طبق استاندارد های تولیدی آن حاوی 80% پارافین، 18% آب و 3% امولسیون فایر می باشد.

در بازار نوعی روغن ولک بی کیفیت موجود می باشد که از ترکیب گازوئیل جوشانده با اسید سولفوریک تولید می شود. و بوی گازوئیل می دهد. در صورتی که روغن ولک استاندارد تولیدی به علت ساختار آن بویی شبیه به پارافین دارد.

بیشتر بدانیم  کود نیترات پتاسیم هلندی و فروش مستقیم آن

استفاده از نوع بی کیفیت و غیر استاندارد روغن، نه تنها برای محصولات مفید نمی باشد. بلکه خسارات جبران ناپذیری در زمین های کشاورزی و باغات به جای می گذارد. و موجب خشک شدن درختان و گیاهان می شود.

روغن ولک امولسیون شونده

مشخصات روغن حاوی پارافین

مصرف این روغن در اواخر زمستان و قبل از بیدار شدن درختان تاثیر چند برابری جهت نابودی حشرات و کنه ها دارد. مصرف این روغن به صورت اسپری محلول پاشی می باشد. و میزان استفاده از این روغن به نسبت 1.5% می باشد.

درجه سولفوناسیون یک ویژگی حائز اهمیت در مصرف این روغن می باشد. و زمان مصرف این روغن به میزان درجه سولفوناسیون آن وابسته است. به طور کلی میزان درجه سولفوناسیون به دو گروه زمان مصرف تقسیم بندی می شود:

به این صورت که روغن با درجه سولفوناسیون 65 تا 75 درصد در سم پاشی زمستانه مورد استفاده قرار می گیرد. و روغن ولک با درجه سولفوناسیون 85 تا 95 درصد جهت سم پاشی تابستانه مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات روغن ولک

خرید و فروش روغن ولک

خرید و فروش روغن ولک به منظور مبارزه و نابودی انواع شپشک ها، شته ها، کنه ها و بیماری های درختان و مرکبات انجام می شود. این روغن آفت ها و بیماری ها را از بین می برد. و از گسترش مجدد آن ها جلوگیری می کند. همچنین از خسارات وارده به محصولات و درختان جلوگیری می کند.

خرید این روغن باکیفیت یکی از مهم ترین مراحل استفاده از روغن امولسیون شونده جهت نتیجه گیری درست می باشد.

خرید روغن ولک

تاثیر شگفت انگیز روغن ولک در کشاورزی

  • از بین برنده آفات.
  • قابلیت ترکیب با دیگر حشره کش ها و آفت کش ها.
  • افزایش قدرت سموم در برابر باد و باران.
  • منع تبخیر بیش از حد سموم.
  • کم خطر بودن آن برای انسان ها و حشرات مفید و پرندگان.
5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2022-11-21 07:09:01.

بیشتر بدانیم  خرید اینترنتی روغن ولک با قیمت مناسب در ایران
2

    • با سلام
      کیفیت روغن ولک براساس مواد اولیه بکار رفته در آن متفاوت بوده و بهترین نوع آن شامل 80 درصد پارافین خوراکی و 20 درصد مابقی ترکیبی از امولسیون قارچ کش ها و مواد نگهدارنده می باشد. که باعث اثرگذاری بالا و ماندگاری بیشتر آن میگردد. قیمت آن بسته به شرکت تولید کننده متفاوت بوده و عموماً روغن های شرکتهای معتبر قیمت بالاتری دارند بدلیل اینکه از مواد اولیه باکیفیت تر و استاندارد نری استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما