قیمت سولفات آمونیوم گرانول و خرید عمده آن

1. منبع نیتروژن: سولفات آمونیوم گرانول، به عنوان منبع نیتروژن قابل انعطاف، به گیاهان نیتروژن لازم برای رشد و توسعه فراهم می‌کند. نیتروژن یکی از عناصر اساسی مورد نیاز گیاهان برای تولید پروتئین‌ها، کلروفیل و سایر ترکیبات ضروری است.” } }] }

قیمت سولفات آمونیوم گرانول به میزان عرضه و تقاضای و صادرات این نوع کود بستگی دارد. و خریداران می توانند جهت اطلاع از قیمت این محصول به طور مستقیم با فروشنده آن ارتباط برقرار کنند و از آن مطلع شوند.

امروزه استفاده از کود سولفات آمونیوم برای رشد سریع تر گیاهان زراعی و درختان میوه ضروری می ‌باشد. و بدون آن نمی توان عملکرد مناسب را به دست آورد. سولفات آمونیوم گرانوله یکی از بهترین این کودها است که دارای مزیت های بیشتری نسبت به انواع دیگر این نوع می باشد.

روش مصرف سولفات آمونیوم گرانوله

انواع کودهای سولفات آمونیوم در بازار ایران وجود دارد که از نظر نحوه مصرف با یکدیگر دارای تفاوت هایی هستند. به عنوان مثال برخی از آنها به سرعت در آب حل می شوند و در اختیار گیاه قرار می ‌گیرند. اما برخی دیگر میزان انحلال بسیار پایینی دارند و مواد مغذی موجود در خود را به تدریج و به مرور زمان در اختیار گیاه و درخت قرار می دهند.

سولفات آمونیوم گرانوله از دسته کودهایی است که بافت نسبتا سفتی دارد. و استفاده از آن در زمین های زراعی به صورت پاشش در زمین و چال کود برای درختان می باشد که پس از شخم زمین در آن پاشیده می ‌شود. تا در اثر باران و آبیاری کود به تدریج و طی چند هفته و ماه در دسترس گیاهان قرار بگیرد.

بیشتر بدانیم  خرید عمده سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

این روش مصرف سولفات آمونیوم دارای مزیت‌های زیادی است. از جمله این که گیاه و درخت با کمبود مواد مغذی مواجه نخواهد شد و طی دوران رشد این مواد مغذی را به تدریج دریافت خواهد کرد.

روش مصرف سولفات آمونیوم گرانوله

بازار فروش سولفات آمونیوم گرانوله

برای خرید کود سولفات آمونیوم گرانوله لازم است که آن را از بازار فروش این محصول تهیه نمود. در بازار فروش سولفات آمونیوم، این کود در کیسه های ۵۰ کیلوگرمی به خریداران ارائه می ‌شود. و فروش آن به صورت عمده انجام می گیرد.

خریداران می توانند جهت سفارش این کود از طریق همین وب سایت که مربوط به فروشنده آن می باشد اقدام کنند. در این سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد انواع مختلف این کود موجود می باشد. و خریداران می ‌توانند به طور مستقیم و بی واسطه با کمترین قیمت ممکن کود سولفات آمونیوم گرانول را درخواست نمایند تا در اسرع وقت باید آدرس آنها ارسال شود.

ثبت سفارش اینترنتی در این وب سایت به راحتی امکان پذیر است. و خریداران می توانند از طریق شماره هایی که در این وب سایت درج شده است با استفاده از تلفن یا شبکه های اجتماعی مختلف با فروشنده صحبت نموده و سفارش خرید خود را اعلام کنند.

فروش سولفات آمونیوم گرانول

معرفی سولفات آمونیوم گرانول شیراز

سولفات آمونیوم گرانول شیراز یک نوع کود مصنوعی است که در کشاورزی و باغبانی استفاده می‌شود. این کود دارای محتوای سولفات آمونیوم (NH4)2SO4 است که شامل نیتروژن و گوگرد است.

سولفات آمونیوم یک منبع قابل انعطاف از نیتروژن برای گیاهان است. نیتروژن، یکی از عناصر ضروری برای رشد و توسعه گیاهان، از طریق فرایند‌های زیستی در خاک تامین می‌شود. با استفاده از سولفات آمونیوم گرانول شیراز به عنوان کود، نیتروژن به صورت آمونیوم (NH4+) در دسترس گیاهان قرار می‌گیرد.

بیشتر بدانیم  توزیع سولفات آمونیوم شکری و کارخانه تولیدی آن

گوگرد موجود در سولفات آمونیوم گرانول شیراز همچنین می‌تواند به عنوان یک عنصر کمکی برای گیاهان عمل کند. گوگرد، در فرایندهای متابولیکی و تشکیل پروتئین در گیاهان نقش مهمی دارد و می‌تواند در بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و مقاومت گیاهان به شرایط آب و هوایی مختلف مؤثر باشد.

سولفات آمونیوم گرانول شیراز به صورت ذرات گرانولی بسته‌بندی می‌شود که به راحتی قابل استفاده و اندازه‌گیری است. این نوع بسته‌بندی همچنین از آب و هوا و تغییرات رطوبتی محافظت می‌کند تا کیفیت کود حفظ شده و قابلیت ذوب شدن در آب را برای استفاده آسان تر فراهم می‌کند.

استفاده از سولفات آمونیوم گرانول شیراز می‌تواند به عنوان یک منبع تغذیه موثر برای گیاهان در کشاورزی، باغبانی و فضای سبز شهری استفاده شود. با توجه به ترکیبات آن، با تهیه قیمت مناسبی از کود سولفات آمونیوم گرانول شیراز می‌توان از این کود برای افزایش رشد گیاهان، بهبود خاک و افزایش عملکرد محصولات استفاده نمود. البته برای استفاده بهینه از هر نوع کود، توصیه می‌شود دستورالعمل های مورد استفاده را به دقت مطالعه کرده و میزان استفاده صحیح را رعایت کنید.

خواص کود سولفات آمونیوم گرانول

کود سولفات آمونیوم گرانول دارای خواص متعددی است که برای گیاهان و خاک بسیار مفید است. در ادامه، به برخی از خواص این کود اشاره خواهم کرد:

1. منبع نیتروژن: سولفات آمونیوم گرانول، به عنوان منبع نیتروژن قابل انعطاف، به گیاهان نیتروژن لازم برای رشد و توسعه فراهم می‌کند. نیتروژن یکی از عناصر اساسی مورد نیاز گیاهان برای تولید پروتئین‌ها، کلروفیل و سایر ترکیبات ضروری است.

2. آمونیوم و گوگرد: سولفات آمونیوم حاوی آمونیوم (NH4+) و گوگرد (S) است. آمونیوم به عنوان یک نوع نیتروژن آلی به صورت آمونیوم خواص خاصی دارد و در شرایط خاکی خاص بهتر از سایر منابع نیتروژن قابل جذب توسط گیاهان است. همچنین، گوگرد نقش مهمی در فعالیت‌های زیستی گیاهان دارد و می‌تواند در بهبود کیفیت محصولات کمک کند.

بیشتر بدانیم  خرید روغن امولسیون شونده

3. قابلیت ذوب در آب: کود سولفات آمونیوم گرانول، به صورت ذرات گرانولی بسته‌بندی می‌شود که در آب آساناذوب می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که کود به راحتی توسط گیاهان جذب شود و موجب افزایش کارایی تغذیه گیاهان شود.

4. تعادل pH خاک: استفاده از سولفات آمونیوم گرانول می‌تواند باعث تنظیم و تعادل pH خاک شود. این کود با داشتن خاصیت اسیدی، می‌تواند خاک را از آلکالی سازی و در صورت لزوم اسیدی تر کند که برای برخی گیاهان خاص بسیار مفید است.

5. قابل استفاده در انواع خاک: سولفات آمونیوم گرانول قابل استفاده در انواع خاک‌ها می‌باشد، از خاک‌های رسی و خاک‌های شنی تا خاک‌های آهکی و سنگین. این کود می‌تواند در تنظیم خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک مؤثر باشد و بهبود ساختار و حاصلخیزی خاک را تسهیل کند.

مهم است برای استفاده بهینه از سولفات آمونیوم گرانول، دستورالعمل‌ها و مقررات مربوطه را رعایت کرده و میزان استفاده صحیح را رعایت نمایید. همچنین، نیازهای خاص گیاهان خود را در نظر بگیرید و در صورت لزوم با کارشناسان کشاورزی مشورت نمایید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما